Jump to content

Raskršće


seba.drum

Recommended Posts

Mladi Hard & Heavy bend iz Zrenjanina.

 

 

Clanovi:

Tibor Hevesi - Vocal

Dundjerski Igor - Gitara

Damir Mojsin - Bass

Sebastijan Kerekes - Bubanj

Aleksandar Draskovic - Gitara

Nikola Jancic - Klavijature

 

Nedavno su snimili demo sa 3 numere, textovi su na srpskom. Ako je neko cuo demo ili ima zelju da cuje i prokomentarise, poslacemo CD postom ili internetom.

 

:pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da kazem da smo zanimljiviji od Alogie ipak, ja ih smatram mnogo vecim i boljim od nas.. Mada ako stvarno tako mislis Hvala puno!

 

Sto se tice uploadovanja, ja sam jedini clan benda koji ima net od skoro i ne snalazim se bas najbilje sa svim tim, a sto se tice myspace-a neko je vec napravio nas sajt i drzi ga tako dezveze... Mada sredicemo to sto pre.

 

Sto se tice pesama imamo jos 3 nove, snimicemo Lazo pa cu ti dam... :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto da ne otvori...

Ma OK - naravno da i treba da otvori temu,nego mi je bilo cudno to sto se on (Seba) pojavio ovde posle 100 godina (ne znam dal' si vid'o kad je poslednji put bio ulogovan ovde pre ovoga?) i dosao i otvorio temu :pivopije:

 

Zasto negde ne uploadujete pesme na net?

Zato sto niko od njih ne visi na netu :D

 

Najbolje da postavite to negde...a, ne bi bilo lose i da otvorite myspace.

Ma kakav my space kurac... :puke:

My space sucks :da::puke:

 

Sto se tice uploadovanja, ja sam jedini clan benda koji ima net od skoro i ne snalazim se bas najbilje sa svim tim, a sto se tice myspace-a neko je vec napravio nas sajt i drzi ga tako dezveze...

Vidi se iz prilozenog :D:twisted::bigblue:

 

Sto se tice pesama imamo jos 3 nove, snimicemo Lazo pa cu ti dam... :pivopije:

Oki doki :pivopije:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazvali ste bend po imenu čuvene domaće organizacije za lečenje od bolesti zavisnosti. Tamo se inače svi skidaju sa dopčine tako što prime Isusa i nauče da sviraju akustičnu gitaru.

 

Tako da kada u NS kažeš "sviram u Raskršću", zna se na šta misliš...

 

 

Puno sreće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaaaa, najzad neko ko deli moje misljenje po pitanju tog sranja... :pivopije:

:rockdevil::pivopije:

 

pa, onda nek' samo oni znaju za to sto rade, nek' sviraju za sebe...to je ok...

Nisam to rekao,nego da je My Space sranje => postoje i drugi vidovi promocije sem preko tog jebenog space-a :da:

 

Stvarno izvini Lazo sto radim stvari koje ne volis.... :twisted: ali nisam imao izbora :meshuggah:

Ccc,bruka i sramota :twisted::):P

 

Nazvali ste bend po imenu čuvene domaće organizacije za lečenje od bolesti zavisnosti. Tamo se inače svi skidaju sa dopčine tako što prime Isusa i nauče da sviraju akustičnu gitaru.

 

Tako da kada u NS kažeš "sviram u Raskršću", zna se na šta misliš...

Offtopic:Nisam znao za tu sektu :confused:

Gde se oni nalaze?

On topic:cisto sumnjam da su po tome nazvali bend :da:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuo sam za tu organizaciju, ali nedavno... Mada, da ga je*em, od nas niko nije ni na cemu slicno dopu i ostalim sr*anjima tako da se ne obaziremo puno na to.

Secam se da je na jedan koncert dosla neka sekta u fazonu "vi ste raskrsce, svirate duhovnu muziku" :surprised: neka sekta iz Kovacice cini mi se, ali jbg.

 

Zasto tebe Lazo interesuje gde se nalaze??? Trebaju ti :confused: .... :pivopije:

 

Produkcija nije za pohvalu kao ni postproducija bubnja (neki wave-ovi su pomereni, slucajno) ali nije do nas...Koliko para toliko muzike :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Secam se da je na jedan koncert dosla neka sekta u fazonu "vi ste raskrsce, svirate duhovnu muziku" :surprised: neka sekta iz Kovacice cini mi se, ali jbg.

Hahaha,ladno :)

 

Zasto tebe Lazo interesuje gde se nalaze??? Trebaju ti :confused: .... :pivopije:

Nego sta :twisted::) :) :)

Da ih pitam da vam se prikljuce (kao deo pratece ekipe ili special guests) :twisted::P

:pivopije:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Vidim nesto je ova tema "zaspala",a i ja sam relativno ovde nov,no nema veze...:)Odem ja u subotu na koncert Raskrsca,jer su jedini bend iz Zrenjanina koji je vredan paznje,momci se taman zahuktaju uz Its my life,Hajde da se volimo i Is this love,i odjednom apokalipsa napolju:Vetar raznosi binu od 100000kg,mi mokri kao misevi,potpuna havarija svirke!Eh,bila lepa ta subota. :)

Nego da se ja vratim raskrscu...Posto slusam hard,heavy i glam(ovo poslednje narocito),idu mi na digericu ovi novi fensi rockeri i unistitelji rock muzike poput death,black i hc bendova(bez uvrede,ovo je moje licno misljenje).Ovi momci su jedan od jacih bendova koje sam ikada slusao,a slusao sam bas bas svasta,pocev od svetski poznatih grupa pa do demo bendova.U petak je bilo neko takmicenje demo bendova u jednom lokalu kod nas(Pozorisni klub Zeleno zvono),stojim tamo i slusam ljude...Jednostavno,Raskrsce je za bar 2 klase bolji bend od svih njih.Basista im je prokleti majstor,gitaristi rade posao bolje nego neki nazovimo ih profi momci,a pevac zna da otpeva maltene sve.Najjaca stvar je sto retko kad pogrese nesto u toku pesme.Kao sto sam rekao,primetim cim neko zajebve neki rif,ako se pevacu sjebe glas u toku pesme i sl...Ovi ne grese.Bio sam na 4 njihove svirke,svaki put zvuce sve bolje.Najvise mi se svidja sto sviraju stvari i muziku koja je,bar po meni,vrhunac rock and roll-a i tacno znaju koje pesme dizu masu.Slusao sam i njihove stvari i to je poprilicno dobro,samo neka tako nastave.Zaboravio sam klavijaturistu da pomenem,decko sabija onaj instrument kao da su mu svi glam metal bendovi u glavi u isto vreme.Dakle,sve u svemu,preporuka svima koji zele da cuju kvalitetan bend za koji mislim da ima svetlu buducnost ukoliko ovako nastave.Kada je Alogija gostovala bili su im predgrupa,i pojeli su glavnu grupu veceri,a Alogija je jedan od nasih jacih bendova,pa vi sad vidite ko jebe a ko drma krevet.:)Momci,sve najbolje i pravite sto vise koncerata u Zrenjaninu.Pozdrav.

Edited by Whitesnake_Zr

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...