Jump to content

Cigarete


enclave

Recommended Posts

Aj da zabrane cigare i sve,samo se nadam da ribama neće zabraniti ljonganje muškog ekstremiteta,što se vodi pod ''pušenje''. ja mislim da bi žene presle kad bi se to pušenje zabranilo,jer tu ima tolko kalorija i vitamina, da jedno tako ekološko pušenje vredi ko cela pakla cigara.

 

evo da ne bude spam,nek žene sa foruma kažu dal sam u pravu il ne.

 

Brate nece im zabraniti blajv generalno, al brate ne moze u sred diskoteke ili supermarketa. Znam ja da je to kul i da dobijas poene al brate mora biti neka mera.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Administrator

strastveni pusac nikad nece reci da uziva u pusenju nego da ne moze da prestane.

 

pusenje postaje grozno kad preraste u naviku i ovisnost, ali moze biti ugodno ako se pusi povremeno.

 

Poor bastards. Zato nikad nece priznati da je i adikt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ge vi nalazite te pluge...prvi put vidim,a bome i cujem...sto ste fini,nije za vas krdza za-ostalu raju...

 

Malo teze se nalaze,to je sranje...ali jbg ovo sto se sad prodaje i naziva pljugama nije ni kurac od ovce,ko zna cime to prskaju i koja je klasa...motanje duvana,lula,cigarilosi i cigare su keva!Uzivancija i trovanje...jos kad svedes na povremeno,dobijes samo uzivanciju,a ovako trovanje bez uzivancije,i samo te tera da zapalis sledecu.

 

FAK JEA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni ja ne mogu da shvatim kako neko moze da pali svakih 10 minuta, mislim i ja to ponekad radim ali bas u izuzetnim situacijama...najvece zadovoljstvo treba da doprinese prva cigareta, sa svakom naredno ono opada, bar je to neki zakon prirodni :bigblue: Inace meni su Fast najgore cigarete koje sam u zivotu probao, to je otrov zivi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupuju se na trafici i pushe se ko novine.

 

73682_129381997118069_107570889299180_181222_1430135_n.jpg

:haha:

 

 

Broj popushenih cigareta uglavnom zavisi od dosade.

I dan danas posle 7 godina mi je trip kada svi oko mene duvane, ne znam sta cu s rukama :haha: pa muljam neke narukvice i tako to. Navika je cudo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...