Jump to content

Cigarete


enclave

Recommended Posts

Ako si iz Beograda,skokni do Trga,imas radnju kod onog kafica Vruc Gavran,radnja bas za uzivaoce duvana,e tu imas Zippo benzin,ali uzmi Ronsonol,traje skoro duplo duze,i mnogo je bolji,zuta kantica.

 

E jbg, već sam kupio, i pošteno su me odrali, 260 dinara za malu kanticu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

pusim vec 4 godine...rano se pocelo ;) nekad me uhvati nesto pa prestanem,npr na pola godine,ali se opet vratim.uzivam u tome stvarno...ponekad mi je zivot nezamisliv bez cigarete,npr.posle jela,sexa,uz kafu... B) mada opet mogu da ne zapalim i po 7 dana,sto i radim bar jednom u pola godine :wub: ne planiram u skorije vreme da ostavim cigarete, jer ne zelim da se odricem niti jedne stvari koja mi pricinjava zadovoljstvo. kad budem bila trudna,ostavicu ih,zbog bebe :da: a do tada,naaah...pivo nije pivo bez cigare...pusim monte karlo plavi unazad 2 godine,najvise mi odgovaraju.popusim 15ak dnevno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je monte karlo uzasna cigareta... Ja pljugam plavi pal-mal 100s, najvise mi odgovara. Jacina i smek su bas po mom ukusu...

 

@Volf Chajld:

 

To da pivo nije pivo bez cigare, apsolutno tacno! Ta ti je ka' u Njegosa! :da:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko voli da mota duvan, ima na Najlonu lik što prodaje Virginia Gold sa plantaže u Vojvodini odakle otkupljuje Japan Tobaco. Odličan duvan, mal te ne ne smrdi kad se zapali a kažu da je ukus odličan. 400 din kesa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radio sam na trafici i Pall Mall se zbog cene najviše prodavao .

 

Dobra je i sarajevska Drina sa denifine filterom koji inače odlomim :) i pušim je tako, inače samo to od cigareta i mogu , samo to mi liči dovoljno na ovaj moj Van Nelle, a i on polako počinje da mi dosađuje, nego...

 

 

Ko voli da mota duvan, ima na Najlonu lik što prodaje Virginia Gold sa plantaže u Vojvodini odakle otkupljuje Japan Tobaco. Odličan duvan, mal te ne ne smrdi kad se zapali a kažu da je ukus odličan. 400 din kesa :)

 

De ti je taj Najlon? Valjda Bajlon? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...