Jump to content

Cigarete


enclave

Recommended Posts

voleo bih da mi neko objasni zasto nema (zlatnog) winstona 100"s u zemljama u okruzenju. jel u pitanju najgora sintetika koja se valja samo u srbiji ili nesto drugo...?

Jest da je post star ko Grčka, ali da napomenem da u Bosni ima Winstona zlatnog /tj.i crvenog i plavog) na izvoz :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Nadjen lik sto valja odlicnu sitno rezanu virdziniju, kilogram je 1500 din ukljucujuci i troskove post expressa

inan tobaco, ako nekom treba broj saljem na pp :)

 

.. a to za motanje, OCB ima model tabakere koja smotava duvan kad je zatvoris, moze da se naruci iz UK, shipping je nesto smesno a i tabakera je manje od 3 funte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest da je post star ko Grčka, ali da napomenem da u Bosni ima Winstona zlatnog /tj.i crvenog i plavog) na izvoz :haha:

eto, znaci samo u bosni i srbiji, i to govori dosta:).

 

inace, sad sam definitivno ubedjen da to i JESTE najgora sintetika koja je iz nekog razloga prezivela samo ovde, zaista nigde vise ne moze da se nadje

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto, znaci samo u bosni i srbiji, i to govori dosta:).

 

inace, sad sam definitivno ubedjen da to i JESTE najgora sintetika koja je iz nekog razloga prezivela samo ovde, zaista nigde vise ne moze da se nadje

dokle god ima ljudi koji kao ti ljuste dnevno dve pakle crvenog winstona, nece propasti :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je bilo u oglasima, nemam pojma da li valja jos nesto.

Prodaja duvana ne sme da ide preko halo oglasa, limunda, kupinda i slicnog, uglavnom se oglasavaju preko nekih poljoprivrednih foruma i oglasa, izmedju prikolica za traktor i svinja za raspolod.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Малопре одем по цигаре и видим ово:

 

slika0202.jpg

 

Наравно да сам одмах узео. Мало је слабији од црвеног (који иначе дуваним), али ми је таман и паклица дивно изгледа. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...