Jump to content

Cigarete


enclave

Recommended Posts

Cist nikotin nije ono sto je kancerogeno i stetno

nikotin je otrov koji se koristio za deratizaciju, tipa stavish par kapi nikotina na kozhu i umresh.

 

i jeste kancerogen "Nicotine has been noted to directly cause cancer through a number of different mechanisms such as the activation of MAP Kinases" link

 

tako da npr. pushenje chistog duvana, ili nikotinski flasteri ili zhvake nisu mnogo bolje od cigareta.

 

a udisanje bilo kakvog dima od nechega shto gori shteti tako shto se taj pepeo talozhi u plucjima, pretpostavljam da se chuli kako je vecjina smrti u pozharima ne od vatre, nego od gushenja dimom.

 

tako da ljudi koji duvane cigarete truju svoje odruzhenje i nikotinom i hemijom iz cigareta i pepelom iz dima.

Edited by рогозуб
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne,lou,vec si poceo da ides na kurac sa tim foricama sa faksa,ponasas se kao katolicki pop da imas ekskluzivitet kad je psihologija na forumu.ne treba ti diploma da bi skontao da likovi koji mirisu zavjese i bjeze uz vjetar nisu bas svoji,a to mozes nazvati i OCDjem i sa milion drugih naziva,vecina laika ce skontati kad im kazem da je OCD nego da im serem kako je kod ovog manija cistoce a kod ovog fobija od duvanskog dima,kod treceg preseravanje itd

  • Upvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sasvim pogrešno shvataš moju nameru (namere), a za to samo ti možeš da znaš razlog. Naravno, nisam ni verovao da ćeš reći da si pogrešio, već, evo, ideš još dalje. Jebi ga, šteta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebe mi se dal sam ispostovao tvoju definiciju OCD-ja,tvojom logikom od mene ne bi smio niko ni da pipne latinski,ako ti je bas stalo do toga evo sjebao sam,nije OCD,izvini sto baratam psiholoskim terminima kao laik,necu vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebe mi se dal sam ispostovao tvoju definiciju OCD-ja,tvojom logikom od mene ne bi smio niko ni da pipne latinski,ako ti je bas stalo do toga evo sjebao sam,nije OCD,izvini sto baratam psiholoskim terminima kao laik,necu vise.

Ti kapiraš da mi nije stalo do toga da te ispravim, nego uputim?

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikotin je otrov koji se koristio za deratizaciju, tipa stavish par kapi nikotina na kozhu i umresh.

 

i jeste kancerogen "Nicotine has been noted to directly cause cancer through a number of different mechanisms such as the activation of MAP Kinases" link

 

tako da npr. pushenje chistog duvana, ili nikotinski flasteri ili zhvake nisu mnogo bolje od cigareta.

 

a udisanje bilo kakvog dima od nechega shto gori shteti tako shto se taj pepeo talozhi u plucjima, pretpostavljam da se chuli kako je vecjina smrti u pozharima ne od vatre, nego od gushenja dimom.

 

tako da ljudi koji duvane cigarete truju svoje odruzhenje i nikotinom i hemijom iz cigareta i pepelom iz dima.

 

Jebote. :haha:

 

Toliko daleko idete da vrsite komparaciju izmedju udisanja duvanskog dima i dima od pozara? :haha: Ovo prelazi svaki nivo ultra proseravanja.

 

U picku materinu,nagodinu ima da rikne 6.000.000 ljudi od pasivnog pusenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...