Jump to content

Cigarete


enclave

Recommended Posts

Guest HEFEST

Nargile mogu da prodju, ali oni sto duckaju tompuse mi nikada nece biti jasni. Bolje kurac da sisaju. Bar ce nekoga zadovoljiti. Aj da razumem ono kao dzekiranje, ali to je meni imalo smisla kada su radili Bogart ili Gruco Marks, a ovo kada neki baja upali tompus, a praziluk mu viri iz dupeta posro bih ga po glavi sa uzitkom i u stanju zitkom.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

dobro, ima klinaca koji piju neku brlju od viskija i puše najkrdžaviji tompus i tripuju se, ali kakve to veze ima sa tompusima? to je u glavama srpske sirotinje.

<p>Pa zar nije ocigledno da mislim da su tompusi zesce sranje makar bila Kohiba Esplendido iz%2

 

Ma jebem ti forum i ove hijeroglife

 

A to moze da prodje, a krsten post ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako samo ti umeš da zaključuješ ljubi te majka.

Ne znam sta lupetas kad si ocigledno totalno neobavesten o toj temi.

Prvo, ogromna vecina aroma za el. cigarete uopste nema veze s duvanom. Takodje postoji gomila korisnika koji kupuju arome s 0 nikotina.

Samim tim generalizacija da su izmisljene jer ljudima mozes da prodas svako govno je nevidjeno retardirana.

A uzevsi u obzir koliko su prave cigarete stetne ne znam sta iko ima da se sprda na racun necega sto je mnogima pomoglo da ostave.

Relacija el. cigarete - nargile postoji zbog toga sto se nargile puse zbog lepog ukusa prvenstveno. Mozda takvih aroma nema kod nas, al ako svaka curka moze da izvadi karticu da kupi cipkaste gace na eBayu moze i da poruci arome. Carina ih pusta.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

 

A uzevsi u obzir koliko su prave cigarete stetne ne znam sta iko ima da se sprda na racun necega sto je mnogima pomoglo da ostave.

 

 

e stvarno, dok sam pušio nisam mogo da se popnem stepenicama na peti sprat, trebalo mi veštačko disanje

 

jebeš ti to, otkad sam ostavio (Marlboro) početkom 2013. osećam se sve bolje, još malo pa ko Hefest

 

posle tri meseca sam postao Šiptar, beše april

 

da ne pričam da smo sam godinama figurativno palio sopstveni keš pred očima i turao ga zapaljenog u usta

 

to jest ne figurativno, već bukvalno, ogromna stavka u budžetu uklonjena, ko 15% teritorije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

što baš heroin, mnogo to teška droga, ja bih radije ono što rade Suarezovi zemljaci, uberu list koke, usitne ga i osuše, pa trpaju u lule. Kad se urokaš nikoga ne ujedaš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

jebeš te droge što moraju da se kuvaju u kašikama

 

čim čujem reč kašika setim se Srba

 

mi Šiptari to samo preprodajemo dalje, ne konzumiramo

  • Upvote 1
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

to je jedino čemu cigarete i služe, svaki put kad mi se neko nakašlje u blizini u facu, ja sam bacile ubijao katranom, dobro prodžaraš pluća dimom i sve pobiješ

 

nisam imao grip godinama kao pušač

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 years later...
  • 4 weeks later...

Kad vidim cigare, odma se vratim u pubertetske dane, nisam imao ni 13 a ja već zapalio kao da sam mator, znaš ono klinački

 

misliš da si važan, kad sam počeo da krkljam, sunce ti jebem...još sam samo pućkao, ortaku mnogo bolje išlo

 

zato sam izbegavao da pred devojčicama pušim, a imao sam želju da se dokažem

Share this post


Link to post
Share on other sites

dupliraj vitamin E i utrostruči vitamin C i guraj dok ne crkneš :haha:

 

 

 

ovo je dobro:

 

Ne mogu da se setim da li sam pominjala ili samo planirala da pomenem... :haha:

Ja ostavila pre dve i po godine tako što sam jedan dan rešila da se zainatim i počela da pućkam. Znači, nikakvo smanjivanje, zamene, čuda. Samo sam prestala da uvlačim dim u pluća. Dobra je fora jer se za svega par dana navikneš da ne uvučeš i postane ti normalno, a ne kriziraš jer i dalje stalno dimiš. I to je tako trajalo dobrih mesec dana, možda i nešto više. I jebiga, vremenom postaneš svestan da je odavno prošla fizička zavisnost, i da te samo navika dalje tera da bacaš pare i ispadaš slabić pred ostalom decom. I onda jednostavno prestaneš da kupuješ jer ti se sad može.

Nedostaju, naravno, ali nema krize. Možeš da zapališ ali se izgubio refleks za udisanjem dima, i smrdi ti. A i žao ti uloženog truda. Dođe ti kao sećanje na staru vezu: intenzivna ljubav, iako štetna, pa ti zanedostaje ali ti je ipak drago što ste raskinuli.

 

 

Oralnu fixaciju rešavaj redovnim sišenjem neke kvalitetne sisulje i fes

 

Možeš i na pola procesa da presečeš nekim blokatorom nikotinskih receptora, kao što je naš dragi i veoma popularni Zyban, koji postoji i kao antidepresiv pod imenom Wellbutrin, tako da em ti malo umanji nervozu, em ako ne želiš da platiš (a jebeno je skup), a poznaješ nekog psihijatra mož odeš na pregled, dobiješ recept pa za dž - jebi sistem! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...