Jump to content

Najsmešnije u metalu


Guest Isis_mightyravendark

Recommended Posts

Guest bRAINSALADSNADAR

jedno je izgled, a drugo muzika, obožavam i mejden i running wild i gomilu drugih bendova iz 80ih, ali muziku, dok im je imidž bio smejurija, šta da se radi, volim i cradle do midiana, ali opet izgledaju cirkuski, to treba umeti razgraničiti, ali kad bolje razmislim, kod fanova - furanje imidža i poznavanje muzike idu obrnuto proporcionalno, lako je uniformisati se, pustiti kosu, ajd to treba par godina, ali dok se ne naslušaš muzike i ne postaneš fan benda ipak treba malo više

 

p.s. 80e su stvarno bile modna katastrofa

Edited by bRAINSALADSNADAR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da nikom ne smeta što sam malo pročistio temu.

 

Elem, činjenica je da smo mi svi ovde zato što volimo metal, ali isto je činjenica i to da neki imaju nekakav pojam šta je dobar, a šta loš ukus po pitanju stila, fazona koji se fura, ideologije bendova i tako toga...

 

Meni je lično Manowar jako zabavan, nekad ih poslušam i svakako bih išao na njihov koncert :pivopije: ali ipak ne mogu da ih s'vatim ozbiljno niti da se ja sad kao ozbiljno primim na one gluposti koje oni prosipaju... Ali da su vraški zabavni - jesu :)

 

To ako znate onaj momenat u Futurami kad odu u retro diskoteku gde svi nose one kružiće po telu zato što su oni ispali iz mode i nisu cool - dosta metal bendova me podseti na to... nekako, voliš ih... a malo ti je glupo :mrgreen::)

 

 

 

@Kuruz: Najbolji si bio dok nisi bio tu :) Ma mora da sam ti stavio tipa ograničenje od sat vremena da te oteram jer si smarao o nečemu :) A id' ubi se kad si doživeo da te ja warnujem! :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Tower -

 

TI MENI KAZES DA MOJ BEND NECE DOSPETI U ARENU?

 

1. Sram te bilo.

2. Ja nemam bend. Ako ga budem pravio sigurno necu uzimati pare od keve i caleta za probu u nekom podrumu vec cu podici jebeni kredit i dati sve pare na bend jer se to tako radi. Ili imas muda ili nemas, a ovi bendovi sto sviraju po rupama i tripuju se i sto izbacuju clanove benda jer nije doneo dovoljno kesa na probu i ostalo... Sramota me je da pricam o tome.Zao mi je. Izuzima jedan bend - MAGMA!

3. To sto ti sviras za Lucifera dokazuje da si za Palmoticevu a ne za YUmetal. U svakom slucaju ako te to cini srecnim samo napred. :da:

 

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Један баја којег виђам на свиркама који као да је испао из 1984. године по стилу облачења. :)

 

Jel to onaj mali sto ima 30 kila sa krevetom? :)

 

Od svega najsmesniji su mi retardi koji slusaju metalcore,deathcore,mathcore,hardcore,moshcore,post hardcore,straight edge hardcore,emo,scremao i tripuju se da su metalci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kuruz: Najbolji si bio dok nisi bio tu :) Ma mora da sam ti stavio tipa ograničenje od sat vremena da te oteram jer si smarao o nečemu :) A id' ubi se kad si doživeo da te ja warnujem! :)

:) :) :)

Ма нисам био ту тада, него смо у то време Варг Викернес (данас Србија Србима) и ја спемовали по Најтвиш теми, па нас је warn - овао ко год је стигао. :rockdevil:

 

:pivopije: :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa uopste napaljeni likovi i zli likovi(manowar i skoro svi black metalci), nasminkani muskarci, najveci deo black textova, naracije na albumima rhapsody-ja("power of the dragonflame was realising what seemed to be imposibile", "why why the godforseken bitch"...), solo oskara dronjka na koncertu u bgu, uf ma mnogo toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel to onaj mali sto ima 30 kila sa krevetom? :)

 

Od svega najsmesniji su mi retardi koji slusaju metalcore,deathcore,mathcore,hardcore,moshcore,post hardcore,straight edge hardcore,emo,scremao i tripuju se da su metalci.

Fala bogu nijesi dirao nu jer mislis da mi nismo ni vredni komentara? :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni su najgori oni default death metalci.

 

ono, neku majcu sa pancevacke pijace poput obituary "cause of death" ili cannibal corpse "butchered at birth," maskirane 'lone sive koje su upasane u martinke one duboke, i preko majce one fajerke, ili crne ili zelene. :D

 

znaci toliko socijala da je to strasno, i svi su tako copy/paste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Top 10

 

Tu je sve receno...

 

E, ovo znam, oni spotovi u šumi su najjači!

 

meni su najgori oni default death metalci.

 

ono, neku majcu sa pancevacke pijace poput obituary "cause of death" ili cannibal corpse "butchered at birth," maskirane 'lone sive koje su upasane u martinke one duboke, i preko majce one fajerke, ili crne ili zelene. :D

 

znaci toliko socijala da je to strasno, i svi su tako copy/paste.

 

 

TOOOOOOOOOOO!!! KONAČNO SE NEKO JEBENO SETIO TOGA!!! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest bRAINSALADSNADAR
mrzim ljude koji pljuju po modi osamdesetih.

 

Smešna mi je sva post-osamdesete metal moda.

 

eto, a nekom je baš (recimo meni) daleko smešnija moda osamdesetih i mrzim da me neko mrzi zbog toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Manowar i ceo taj stil jebi me u guzu jer nosim uske hulahopke.

- Spot Holy Diver iako je pesma legendarna.

- Black metal spotovi i sminka

- Demo(metal) bendovi koji se tripuju da kada sviraju u Dangubi ko da sviraju u Areni

- Metalci koji cirkaju na Trgu i svaki dan bleje na jednom te istom mestu i pricaju jednu te istu pricu

U potpunosti se slazem, secam se kad sam pogresio i odgledao spot za Holy Diver jer sam mislio da ce ako je pesma sjajna, biti i spot.

 

 

meni su najgori oni default death metalci.

Da, pravi kopi-pejst, uzas...

 

A onih top 10 najgorih Black metal spotova morao sam da prekinem na 20-oj sekundi jer sam poceo da se cepam od smeha, poceli ljudi u Forumu u Balkanskoj da se okrecu... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad vec azal pomenu genericke modele ne mogu a da se ne setim generickih blackera s crnim lonama, martinkama, cheap mayhem/borgir/marduk duksem/majicom (world funeral je hit), kosom vezanom u rep, pokusajem brade na licu i visinom up to 170.

 

ah da, i s pentagramom oko vrata.

Edited by ^Suicide_Pony^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...