Jump to content

Najsmešnije u metalu


Guest Isis_mightyravendark

Recommended Posts

Definitivno satanisticki tekstovi ili npr. tekstovi grupa kao sto su Dying Fetus ili (naravno gde bez njih) Canibal Corps...Pohvala za temu!

 

:da:

Ti likovi nikada nece odrasti .... A lista je nepotpuna bez gorgorotha ....

I u deathu i blacku ima vrlo dobrih bendova koji za razluku od ovih imaju normalne tekstove .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah,pa svakako,crevca na zaru i glava na trotoaru...what art....
:) Koji si ti car!

 

Sto kazu 'kao da ih je poplava izbacila'

Bogami ovo mi deluje kao da ih je cunami mlatio od indije do africke obale :)

 

gorgoroth.jpg

Kao da su ih tvoji kerovi mazili. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

George Fisher bi vas polomio sve djuture i kapiram da mu je cock sharper and longer than any knife... Za sve one koji ce sada da napisu nesto tipa: "Kako znas, da ti ga nije pokazivao?", da odmah kazem kako su mi to posvedocile vase keve.

Inace, tekstovi Kanibala su prosto deo kompletne estetike benda, a to je ta neka "gore" tematika i zvuk koji su sami patentirali. Oni bar pisu o necemu sto realno postoji (svakodnevno na kugli zemaljskoj bar deset ljudi zakolje bliznjeg svoga sa kakvom sataricom), a to sto je to nekome degutantno se samo svodi na nemanje stomaka za nekonvencionalnu umetnost...

 

PS.

 

A Dying Fetus pisu tekstove koji se bave socijalnom problematikom, ponekad se cak dotaknu i politike (posto vidim da ih je neki Shaban svrstao u isti dzak sa Kanibalima)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto se desava ne znaci da ljudi trebaju da budu bombardovani tim morbidnim temama! Ako vec ocemo da zivimo u boljem jebenom svetu bez nasilja, aj da pocnemo bar od umetnosti... ili "umetnosti"...

 

Ma meni je spot za pesmu "Tears Are Falling" od KISSa najsmeshnije nesto u "metalu"

 

http://www.youtube.com/watch?v=fYjD8jYfWBI

 

pogledajte samo njegovu odecu... joj majko to ni ovi splavari ne nose LOL

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto se desava ne znaci da ljudi trebaju da budu bombardovani tim morbidnim temama! Ako vec ocemo da zivimo u boljem jebenom svetu bez nasilja, aj da pocnemo bar od umetnosti... ili "umetnosti"...

 

Ma meni je spot za pesmu "Tears Are Falling" od KISSa najsmeshnije nesto u "metalu"

 

http://www.youtube.com/watch?v=fYjD8jYfWBI

 

pogledajte samo njegovu odecu... joj majko to ni ovi splavari ne nose LOL

Iskopajte mi oci...molim vas! :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto se desava ne znaci da ljudi trebaju da budu bombardovani tim morbidnim temama!

Иди ти лепо слушај Faster Pussycat и Enuff Z'nuff, а ову музику остави људима који је воле и који се у њу разумеју, важи?

Узгред, ни ја не волим Канибале претерано, али нисам ни против њих.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...