Jump to content

Najsmešnije u metalu


Guest Isis_mightyravendark

Recommended Posts

Shto jes,jes.Imaju oni dosta debilnih tekstova ali ipak nisu svi takvi.

 

Meni je Slipknot smeshan(i zhalostan) iz vishe razloga:

tekstualno-samo ubacuju stvari tipa "fuck" misleci da su mnogo opasni :uhoh:

vokalno-one kao fore "sa' cu growlujem a onda da pevam gej melodichno"

muzichki-basista im se ne chuje,ona dva pozadinska nazovi "bubnjara" nishta ne rade vec se samo majmunishu,bezveze ubachen DJ zvuk,gitare su PREVISHE jednostavne,jednostavno muzika im je prazna,dok je glavni bubanj savim OK(ali NIJE jedan od najboljih)

imidzh-klovnovi,kao fora oni su nesho "sick" i opasni,a izgledaju k'o smejurija,a scenski nastup im je isto smeshan(najvishe me iritira onaj "pinokio" kada krene da drka nos)

Plus josh to shto insistiraju da su metal... :uhoh:

 

fakin tru!

:pivopije::pivopije::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

PA i da i ne...kad pogledas malo bolje sta gitare sviraju,shvatis da i nije toliko jednostavno koliko se cini.A Joey Jorrdison im je sasvim na nivou,ubaci i po koju neparnost tu i tamo...a za ono drkanje nosa imas pivo,evo previjam se vec 5 minuta od smeha :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok,imaju i par dobrih delova u pesmama,ali eto meni se oni ne svidjaju iz vec navedenih razloga.

 

E da zaboravih da navedem jednu od bitnijih stvari koju im zameram:nema solazha!Dobro imaju par pesama gde su ubachene ali vecina ih nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozi je propao zbog one krave Sharon....Evo za najsmesnije u metalu-Ona gica od Ozijeve cerke,kako se bese vice?

Она није смешна, она је јадна. И какве везе она има с металом, осим што је Озијева ћерка (не, то није довољно)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada smo kod parody-ja - moze parody power - aka NANOWAR OF STEEL

 

To je Italijanski bend, bili su u Hrvatskom, i jos kod nas s nekom grupom u Bg-u ( cini mi se Kamelot ili Dragonforce...tako nesto - u glavnom moj jedan drug je od sve te maso dosao da gelda PREDGRUPU - Nanowar - on im je najveci fan.... salju mu i albume i sve....)

 

Najjaca im je ubedljivo pesma Power of the Power of the Power of Power of Great Sword - cije je ime ujedno i lyrics za pesmu, koja traje 8 sekundi (btw - na koncertima sviraju po 2 i po minuta uvod za nju xD)

 

193529.jpg

 

nanowar_03.jpg

 

nanowar.jpg

Edited by Whitesnake_91

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo vec, ne pratis temu.

 

Zamis' da cu citati 30 strana "blek je bezze" i "nu je crappy" sranja da bih procitao par smesnih komentara... citao sam do 5-6 strane i onda skontao da samo spamujete i prepucavate se pa im nije zanimljivo...

 

 

Kada je bilo - da procitam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Требао си да погледаш неколико последњих страна, ту су најбоље ствари и без препуцавања.

Углавном, Нановор су свирали у Новом Саду, не у Београду.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamis' da cu citati 30 strana "blek je bezze" i "nu je crappy" sranja da bih procitao par smesnih komentara... citao sam do 5-6 strane i onda skontao da samo spamujete i prepucavate se pa im nije zanimljivo...

 

 

Kada je bilo - da procitam...

Eto, RNA ti rece, pre par strana je bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Требао си да погледаш неколико последњих страна, ту су најбоље ствари и без препуцавања.

Углавном, Нановор су свирали у Новом Саду, не у Београду.

 

OOOo hvala bogu, daj da i to procitam, bilo je u nekoliko navrata bas super komentara, onako - duhovitih, i onda dodje neko i pocne da se zali...pff :\

 

Pardon - NS - stvarno ne znam, ne pratim, ali pitam zbog onih koji prate...

 

Meni je smesna ona beda od hair metala i glam rock/metala....

 

Do duse - ja slusam KISS, ali tu se i zadrzavam - na slusanju :\ inace su mi smesni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa na slusanju i treba da se zadrzis,tako bar ja razmisljam jer se ja toga pridrzavam.Jbt ja sebe ne mogu da zamislim u martinkama.Menson je kreatura,cela BM scena je do jaja smesna,ali to me ne sprecava da slusam.

E sad nemoj da se cudis sto ce neko tebi,meni ili bilo kome ovde da kaze da smo debili jer se ne oblacimo u skladu sa tim sto slusamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...