Jump to content

Najsmešnije u metalu


Guest Isis_mightyravendark

Recommended Posts

Sisus - nemoj tako - Diamond stvarno ima glas onako - jebiga - cudan.. s "rasponom" xD

Ja zaista ne zelim da govorim na sta meni njegov vokal lici. Svaka njemu cast, imam postovanja i prema njemu i njegovim fanovima, ali mene to nikako ne privlaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad ste vec pocheli da razglabate o TH, da kazem i ja koju, danas videh jednog lika nosi njihovu majcu, i josh baja odseko rukave i onako razbaco se, ja i ortak da crknemo od smeha :)

Mushko nosi majicu Tokijo Hotela?Hahahah,prvi put chujem za tako ekstreman sluchaj. :)

 

Kvlt! :)

Haha :) Do jaja.

 

OMG! Koji manijaci! 0.40 je najjace kada onaj rikne!

http://www.youtube.com/watch?v=B7Kg363df84

Hehe,najjache je na pochetku kada se muzika odjednom zaustavi i onaj lik podrigne. :)

 

 

 

Inache za one koje mrze da trazhe evo i drugog dela filma "Hail Satan",mnogo je bolji!

http://www.youtube.com/watch?v=ko_svYKVg94...feature=related

Najjche je kada kazhe:"Our demo sounds a little bit overproduced.A little bit too Justin Timberlake.Not that i've listened to justin Timberlake ofcourse." :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da Stratovarius nije power metal.

 

Stratovarius je jedan od prvih power metal bendova. To što neki ovde imaju iskrivljene predstave o ovom pravcu, ne utiče na status ovog kultnog benda. Šta je sledeće? Možda će neko reći da Helloween, koji je izmislio power metal, nije power metal?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovo je vrhunac idiotizma i debilizma

 

Kako izgleda idiotski bend koji privlaci raju iskljucivo imidzom,jer to sto oni sviraju ja babu mogu da naucim za 3 dana.bez zezanja

 

TokioHotel2.jpg

 

I kako izgleda ozbiljan bend koji se ne fura na imidz,i ciju muziku babu nikad ne bi mogao da naucim da svira

 

emperor-lesson.jpg

 

Nemojte bre da blatite rok nazivajuci ove likove rok muzikom.*** koliko vi imate godina?13?

 

hvala za TH sliku,al` koji su ti OVI sabani?!!??[/quote]

Share this post


Link to post
Share on other sites

E meni je posebno smesno to sto vecina black i death metal bendova fura neki fazon corp paint-a i neke ogromne lance i katance a u stvarnom zivotu nose dzempere i karirane kucne papuce...Ustvari to je tuzno...Jbga sve se pretvorilo u jednu veliku reklamu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

editcina:

Nista se nije pretvorilo u reklamu, sve je od pocetka reklama, ima 2% esencije koju ne vidis jer si retard, i ostalo je sljam koji ce vreme pocistiti, sto ti ne vidis, opet jer si retard i ne znas znacenje istorije.

 

Edited by RAZBOR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...