Jump to content

Najsmešnije u metalu


Guest Isis_mightyravendark

Recommended Posts

  • 4 months later...

 

као што рече фаприл, најсмешније у металу су његови фанови

 

данас сам видео метал тинејџерски пар. "жао ми је што сте моји, а не деца неког мог непријатеља"

 

металу је потребно више софистицираних металаца. не хипстера, него озбиљних искусних људи који су искрени према себи.

 

заиста, заиста вам кажем: металац је нешто што треба да буде превазиђено.

 

шта сте ви учинили да бисте га превазишли? сва су бића досад створила нешто изнад себе: зар ви желите да будете осека ове велике плиме и да се радије вратите животињи него да превладате металца? шта је мајмун за човека? подсмех или болни стид. а управо то треба да буде металац за надметалца: подсмех или болни стид

 

let teh metuhl flow

Edited by -con-struc-tor-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne verujem da je neko prevazisao to, nego jednostavno dodje period kada prestanes da pratis trend i pocens da razmisljas svojom glavom. Osoba koja prevazidje to preko noci postane samo jos gora pojava nego sto je pre bio.

Meni je samo jako zalosna druga tvoja recenica. Uvek treba probati sve, i menjati(prevazidji nesto) se onog trenutak kada ti osetis potrebu za time. Sad sto je iz tvoje prespektive odvratno, ne znaci da je tako iz necije druge. Ljudi su takvi, ljudi se menjaju, valjda je vaznije sta oni nose u sebi, nego sto se oblace ko metalci. Pogotovo ako je neki mladji par, ko zna mozda jedan od njih dvoje za koju godinu postane bas ti. Da prica neke nebuloze ovde o sofisticiranim nadmetalcima.

Oni su u tim trenucima veoma iskreni sebi, ali njihov pogled na svet je stvoren uticajem okoline i trenda. Kada se oslobode toga i prosire vidike, onda stvarno pocinju da biraju svoj put.

 

Isto tako veoma nisi iskren prema sebi, ako se stidis svoje proslosti zbog nekog oblacenja. Ja na svoje metal korene i oblacenje, gledam kao period edukacije i obrazovanja o svetu oko mene, put koji me je doveo ovde gde sam i put koji me je formirao.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogotovo ako je neki mladji par, ko zna mozda jedan od njih dvoje za koju godinu postane bas ti. Da prica neke nebuloze ovde o sofisticiranim nadmetalcima.

 

нисам рекао да ћу их више ценити ако (и само ако) постану баш као ја.

 

испао сам нечовек према тој деци, шалио се или не, али приговори који су уследили нису упућени њима.

у ствари, чудно је што сам их и поменуо, јер немају неке везе с оним што сам имао на уму.

њих двоје су добри онакви какви јесу заједно са свиме с чиме могу да се идентификују, а мој идентитет није њихов проблем.

 

мислим да ми сад ваља поменути да је пола мог поста аутоиронично и шала на рачун сопствене реторике, ту се већ играм цитатима

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Jedino možda najveći u smislu mnogoljudnosti, mada ih i tu šije Haggard.

Njima je nešto udarilo u glavu i to ne samo slava, naročito kada se vide one izjave povodom godišnjice drugog albuma.

 

A slepac koji ovo prica je custom percussionist & back vocal u bendu :haha:

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...