Jump to content

Atlantida


Bejbe Kompajler

Recommended Posts

Dakle, 26.1., LivingRoom, uz 21h....

 

treca postava, nadajmo se i najuspesnija, nanovo ispisuje stranice svoje svetle buducnosti.

Predvodjena starim dobrim Nemcem, Atlantida ponovo jashe i owog puta se nece tako lako zaustawiti.

Prepreke su pregazhene, spremni su da idu do zwezda.

Atlantida, porinuta avgusta 2006. godine, izronice krajem januara i nastavice plovidbu ka vrhu.

 

 

Ne, uopste ne zvuci sladunjavo, pristrasno i PiArovski... LOL >:)

 

Momcima zelim svu srecu, a ovoj temi dug vek, bez svadja..

 

wishe info o Atlantidi na njihovom gejspejsy

 

 

come on,,, write on

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije da ja zelim da se to desi...taj bend jednostavno ne moze nista da uradi i besmisleno je sve ostalo.

I ono dobro u bendu sto je imao(ukljucujuci sve postave) je izgubio i ne znam zasto ne napravi neki drugi projekat pod drugim imenom,umesto sto forsira tu Atlantidu koja vise od ovoga ne moze da potone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije da ja zelim da se to desi...taj bend jednostavno ne moze nista da uradi i besmisleno je sve ostalo.

I ono dobro u bendu sto je imao(ukljucujuci sve postave) je izgubio i ne znam zasto ne napravi neki drugi projekat pod drugim imenom,umesto sto forsira tu Atlantidu koja vise od ovoga ne moze da potone.

U pravu je Neša to sam i ja Nemanji milion puta rekao, ali njegov izbor, neka gura ako hoće...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a twoj ziwotni problem je...... ??

 

To shto imam prijatelje i shto wolim taj bend ne znachi da sam patjenik, kao neki... Swojim sexualnim zhiwotom sam saswim zadowoljna, mada ne widim zashto bi to tebe interesowalo..

 

ON TOPIC>>> na sajtu je objavljena zwanichna nowa postawa benda, i to su:

Nemanja Savic - Vokal

Dragisha Djordjevic - Gisha - Gitara

Sinisha Prodanovic - Sile - Gitara

Srdjan Djukic - Djule - Bass

David Popovic - Bubnjevi

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a twoj ziwotni problem je...... ??

 

To shto imam prijatelje i shto wolim taj bend ne znachi da sam patjenik, kao neki... Swojim sexualnim zhiwotom sam saswim zadowoljna, mada ne widim zashto bi to tebe interesowalo..

 

Nije on mislio na tvoj sexualni zivot generalno,nego na samostalnu aktivnost u vidu hobija i worshipovanja benda. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da mi nije tebe nikad ne bih shvatila neke stvari u zivotu. Bas uzivam pri tvojim prosvetljivanjima.. :) :) :)

 

Bend mi je drag, chowek mi je drag, prema tome......... uostalom, shta se to was tiche?! Wi wolite swoje bendowe, ja wolim Atl, mirna Bachka.

 

Edited by MJETALDIJETE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragisha Djordjevic - Gisha - Gitara

Sinisha Prodanovic - Sile - Gitara

Srdjan Djukic - Djule - Bass

David Popovic - Bubnjevi

 

Јао, па ја ове људе знам! :) Силе и Ђуле јебу кеву! Гиша је добар, а Кли је Кли. :)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...