Jump to content

Atlantida


Bejbe Kompajler

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI
To im je (ako se nevaram) bila prva pesma koju su napisali.

 

Usput razbijac... ja sam zadnja osoba koja kenja ljudima zbog pravopisa i tako toga ali napravi razliku izmedju Cj i Ch... Svuda si napisao ovo prvom a trebao si ono drugo

 

ja nepismen?

pa pogledaj sebe ch i cj...ć, kao slovo postoji u obe azbuke, a cj i ch...aj poćeću i ja da pišem žnj, šnj---i to je nešto kao...dojajno,prejebano,opasno?

aliii neee,ti si sleng boj, beogradzanin-šaban.

a i onaj ~max~ nije bolji,kad vidim onu nepismenost tipa doćićemo o5, ja sam 2,gde si ti?, ili ovde smo svirali već 3x, 4sirali smo samo stare pesme...uskoprca mi se u gaćama od takih stvari.zato i srbiji propada jezićka autentićnost.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nepismen?

pa pogledaj sebe ch i cj...ć, kao slovo postoji u obe azbuke, a cj i ch...aj poćeću i ja da pišem žnj, šnj---i to je nešto kao...dojajno,prejebano,opasno?

aliii neee,ti si sleng boj, beogradzanin-šaban.

a i onaj ~max~ nije bolji,kad vidim onu nepismenost tipa doćićemo o5, ja sam 2,gde si ti?, ili ovde smo svirali već 3x, 4sirali smo samo stare pesme...uskoprca mi se u gaćama od takih stvari.zato i srbiji propada jezićka autentićnost.

 

aaaaaaa....pa sad sam shvatio.....ovaj je ustvari iskompleksirana seljacina!!!

 

OK.Do sad mi je bio cudan ali sad ga kapiram skroz...

 

Sto ne pozive Adolf jos neko vreme...on je takve obozavao....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
aaaaaaa....pa sad sam shvatio.....ovaj je ustvari iskompleksirana seljacina!!!

 

OK.Do sad mi je bio cudan ali sad ga kapiram skroz...

 

Sto ne pozive Adolf jos neko vreme...on je takve obozavao....

 

picopevac.nadji si nešto žensko...preterano drkanje utiće na psihu.

seljak jesam,ali zivim i zdraviji i normalnije od tebe,gracki dećko...da nemaš mame i tate,krepo bi za dva dana.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ајде и ја једном да се сложим са госн Разбијачем - Дукса, није ништа лоше кад је неко сељак. Сељаци су поштенији и бољи људи од 99.9% "грађана". Не подносим кад неко спомиње сељаке као увреду за некога.... Зло, Дуксо, зло - није ти то требало...

 

 

извин'те на спаму

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako ko se slaze sa Razbijacem apsolutno nije normalna i uracunljiva osoba... Mozga da nemas pa da se slazes sa njim, zaboga.

 

A ti Duxa bre nemoj da nasedas na provokacije ocigledno da ovaj samo to i hoce ... :mrtav: i mene je bas smorio i da je do mene dobio bi dozivotni ban sa yumetala ali Moderatori ga ocigledno gotive i cak ga kvoutuju u potpisima... :icon_ne:

 

Sve u svemu bas smo odlutali.

 

Jel ima neko da je slusao tu njihovu novu pesmicu i jel ce zaista biti nesto od tog novog albuma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako ko se slaze sa Razbijacem apsolutno nije normalna i uracunljiva osoba... Mozga da nemas pa da se slazes sa njim, zaboga.

 

Хвала на лепим речима. Почаствована сам кад чујем од тако неког да нисам нормална и да немам мозга. Отпоздрављам ти, на исти начин. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Svako ko se slaze sa Razbijacem apsolutno nije normalna i uracunljiva osoba... Mozga da nemas pa da se slazes sa njim, zaboga.

 

A ti Duxa bre nemoj da nasedas na provokacije ocigledno da ovaj samo to i hoce ... :mrtav: i mene je bas smorio i da je do mene dobio bi dozivotni ban sa yumetala ali Moderatori ga ocigledno gotive i cak ga kvoutuju u potpisima... :icon_ne:

 

Sve u svemu bas smo odlutali.

 

Jel ima neko da je slusao tu njihovu novu pesmicu i jel ce zaista biti nesto od tog novog albuma?

 

bice od novog albuma,parce kruzne plastike i knjizica od 4 strane flis papira.

devojcice,niko ih ne tera da se slazu samnom,ja imam svoje misljenje i to je bitno.necem ja provokacije,to sto je mali dule bubule udaren mokrim bubreznjacama u teme,to treba da vidi sa svojom familijom kako da reši.

ovom prilikom,mogla bi da napises peticiju,sankcionišite Petra Vranješića.ako treba ostaviću i sve svoje lićne podatke,i ako treba štogod neka mizerija negde da se uplati,ostavite mi brojeve ziro racuna.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako ko se slaze sa Razbijacem apsolutno nije normalna i uracunljiva osoba... Mozga da nemas pa da se slazes sa njim, zaboga.

 

A ti Duxa bre nemoj da nasedas na provokacije ocigledno da ovaj samo to i hoce ... :mrtav: i mene je bas smorio i da je do mene dobio bi dozivotni ban sa yumetala ali Moderatori ga ocigledno gotive i cak ga kvoutuju u potpisima... :icon_ne:

 

Sve u svemu bas smo odlutali.

 

Jel ima neko da je slusao tu njihovu novu pesmicu i jel ce zaista biti nesto od tog novog albuma?

 

+1

 

Anya sta se lozis i ti kada psujes govoris "Vidi koji je seljak"... Mislim, ja iz zajebancije napisao da pise / govori ko Hrvat (oni mesaju Dz i Dj i Cj i Ch)a cj i ch sam tako napisao zato sto me mrzelo da prebacim na srpsku latinicu tastauru a da bi ti znao o cemu pricam. Nezahvalnice...

 

Aj sad oladite svi i aj da pricamo o Atlantidi... Znaci kad ce im sledeca svirka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, бенд постоји - да не постоји не би ни било нове песме.. За свирку се још увек ништа не зна. Немања има неке здравствене интервенције, а и чека да изађе из војске. Како год, драги "фанови", бићете обавештени на време.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
ИЗАШАО!!! :)

 

Nisam u toku sa ovom fotkom. Da je ne ponavljam, ovo iznad sa Vojskom Srbije...Jel' to neka montaza, sprdanje ili nesto trece? Cek, jel' se sad nasa vojska krije iza kapuljaca ko Mudzahedini. Zar je dotle doslo da vojnik ni lice ne sme da nosi okolo? Nista ne kapiram. Neko da mi pojasni, molicu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...