Jump to content

Atlantida


Bejbe Kompajler

Recommended Posts

Uz to, imam utisak da ih Zele baš nešto i ne miriše (mislim da mu pevač posebno ide na živce). Ruku na srce, ima razloga, jer Atlantida ima u neku ruku iritantan ložački nastup u fazonu "mi smo najjači, sviramo najbolje, a vi svi ostali se jebite". To je nešto što je u heavy metalu generalno OK i prolazi, ali ne i u situaciji kad ispred sebe imaš iskusan žiri, pa time jedino možeš da raspiriš sujetu istog. Ja bih rekao da će Atlantida proći još jedno 3-4 kola, ali će ispasti pre samog kraja.

 

Da Zele ne voli Atlantidu I pevača, sumnjam da bi svirali kao predgrupa na koncertu Divljih Jagoda, a? ;)

 

 

PS.- zaista bih vas zamolila da ovde pričate o Atlantidi, a ne o ostalim takmičarskim bendovima... nemojte da gušimo temu, bzvz! :pivopije:

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^ Svaka cast :D Ja pored Atlantide navijam za Santose, definitivno klincima treba odati pocast, neki nznaju u te godine ni sta je muzika a kamoli nesto drugo :D A videcesh da ce napraviti neku emisiju ovog tipa, pazi ako ne bude na pink :P Ako bude na rts, samo ce oni sto mrze pink gledati, a fora je pobrati sto vishe fanova. Pa tu bih glasao na pink (npr City emisija je Ok, mogli bi oni nesto organizovati) da bi se rasirilo i probila barijera o "metalcima" i pricama koje nas prate. Mozda kenjam za ovaj pink, ali oni to mogu, i ja se nadam da ce uraditi. Izmedju ostalog, RTS vecinom gledaju matorci, tako da to bash i nece pomoci sirenju ovakve vrste muzike i probijanju iste u mainstream.

 

P.S. Znam da cu posle ovog posta dobiti milion kritika i minuse ali boli me kita :P Svako ima svoje misljenje xD

+ RTS je veoma ogranichio vrstu muzike koju pushta i o kojoj govori...

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da Zele ne voli Atlantidu I pevača, sumnjam da bi svirali kao predgrupa na koncertu Divljih Jagoda, a? ;)

 

Iskreno, čisto sumnjam da je Zele i znao za postojanje benda Atlantida pre nego što su mu svirali kao predgrupa. Uostalom, svirao je tada i Dargoron, pa ne vidim da mu je to pomoglo da ga Zele progura u finale. Ne bih da se bavim nagađanjem, ali nije nemoguće da su mu još tada i jedni i drugi počeli da idu na živce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O Dargoronu na njihovoj temi. Pobogu, Apeirone, pa ti si moderator :razz:

A dobro, sve se to tice rata bendova gde je Atlantida jos uvek, Dargoron nije, nece jedan post narusiti citavu temu valjda ;)

 

Evo, zavrsi i ovo vece, Atlantida svirala Jump od Van Halena, dobra izvedba, ali vokal veoma los, da li zato sto je covek prehladjen kako je cini mi se rekao... pevao voditelj vise nego on :meshuggah:

 

A jedna stvar me zanima, ako ima ovde koga iz benda - jel bubnjar levoruk? Cudna tehnika, tj. posto sam i sam levoruk, svirao bih onako kako on svira da mi ne daju da okrenem bubanj :da:

 

I jos na kraju, ne znam da li su bendovi tamo u obavezi da sviraju obrade, mislim da bi bilo fino da Atlantida udari sa nekom svojom pesmom, sigurno da bi to proslo zapazeno, a na kraju krajeva, svoju pesmu ce izvesti sigurno bolje nego bilo koju obradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yo, portparol :haha: Oce li se u kasnijim emisijama, tj polufinalu, finalu i tako to, svirati autorske? Vec sam pitao Marka(basistu) na tu temu, al ne secam se sta mi je rekao. Ja ne znam dal pola ovih ostalih bendova uopste ima svoje pesme?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Večeras traljavo odrađena Sonatina gej verzija inače fenomenalne pesme Scorpions-a. Mislim da Nasty Michelle može da ih smaže za doručak, kao uostalom i sve ostale bendove tamo.

Ja sam istog takvog misljenja, sto se tice Atlantide. Ne znam momke, a ovo je moje licno misljenje - pevac Atlantide zaista lose odradjuje posao. U poredjenju sa kvalitetom svirke, mnogo zaostaje kad je glas u pitanju. Vristi bespotrebno, para usi, boja glasa mu nije dobra u visim registrima, kontam da bi bolje zvucao da se drzi srednjih tonova. Prosli put sa Jump je bas lose bilo, a nista bolje ni sa Sonata verzijom Scorpionsa, nazalost.

 

Kako je ovo jedina tema na kojoj se raspravlja o ovom ratu bendova, mora se oprostiti za pokoji komentar vezano za druge bendove, pa bih tako pohvalio veoma dobro izvodjenje 18 & Life od strane Sabbatke, veoma prijatno iznenadjenje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koju su stvar svirali Nasty Michelle?

Za Atlantidu mi se cini da svakom sledecom emisijom idu korak ka dole. Nisam uspeo da vidim ovo veceras ali vam verujem. Pokusao sam da pratim online preko neta ali sam se iznervirao posle par minuta i bacio sve u pm.

Imas sve na youtubeu okaceno dan, dva nakon svakog nedeljnog prenosa. Bice i ovo vece sigurno. (Nasty Michelle svirali Whitesnake, Here I Go Again).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas sve na youtubeu okaceno dan, dva nakon svakog nedeljnog prenosa. Bice i ovo vece sigurno. (Nasty Michelle svirali Whitesnake, Here I Go Again).

 

Ma znam, tako sam i pratio do sada. Veceras sam hteo da gledam uzivo, celu emisiju ali jbg...

 

"Here I Go Again", po koji put, koliko je vec bendova sviralo tu stvar?

Edited by Zlatko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se da je vokal los.Ali jebiga covek je frontmen,moze mu se.

 

E jebiga, sta sad, moze i da nema pojma? Za Jump je bio ocigledno bolestan, al ovo danas je bilo lose, ko da se mozda malko previse uziveo :haha: Inace, Atlantida je sigurno medju top 5 bendova tamo, mada ja mislim da ce se prava slika videti tek kad se predje na autorske...

 

Inace, ko je ispao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...