Jump to content

Atlantida


Bejbe Kompajler

Recommended Posts

Kopka me jedna stvar. Ako se ljubiš sa devojkom koja je pušila članovima benda Atlantida, da li to znači da si im i ti indirektno popušio?

normalno. :da:

ja bih se na tvom mestu ubio...

Edited by Pristojni urinator
  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Атлантида је смеће. за бенд који је у фазону "дркамо на ПинкЛогију и супер нам је" је то најблажа реч. порука одређенима: не ложите се и не изигравајте не-знам-ни-ја-каква муда.

 

kakav samo teskst... obozavam ovaj bend...meni su oni bolji od recimo, manowara

 

Kill Your Mother, Rape Your Dog има иновативнији и оригиналнији текст.

 

'ајмо комплексаши, лупајте минусе. јадно бих се осећао када бих идеализовао овакву музику. и ово није ништа против Атлантиде генерално, већ против свих бендова на овај фазон.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

а да, па толико јадни су само Алогија и Атлантида. живио нам Сале Поповић!

 

sasa-popovic-01.jpg

Edited by Јарослав
  • Upvote 8
  • Downvote 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha šta je muškarčine, pokupili vam svu žensku populaciju pa lečite svoje komplekse pokušajem vređanja??? Hahahaha džabe vam to, nećete se prolepšati! Samo nek se priča o njima, publicitet raste :rockdevil: Kako vas nije sram da vređate druge, pa nije vam ovo takmičenje pa da se bira ko je najbolji, hahaha čestitam vam na srozavanju vaše ličnosti \m/

  • Upvote 3
  • Downvote 17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha šta je muškarčine, pokupili vam svu žensku populaciju pa lečite svoje komplekse pokušajem vređanja??? Hahahaha džabe vam to, nećete se prolepšati! Samo nek se priča o njima, publicitet raste :rockdevil: Kako vas nije sram da vređate druge, pa nije vam ovo takmičenje pa da se bira ko je najbolji, hahaha čestitam vam na srozavanju vaše ličnosti \m/

03nemanja.jpg

  • Upvote 9
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se cika klavijaturista oglasi:

 

 

 

 

 

http://www.atlantidaband.com/nemanja.html :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

 

"Kako ubijas vreme na turnejama? Spavanjem, slušanjem muzike, u priči...

Kako se pripremas za nastup? Raspevavanjem, istezanjem, smehom...

Najgora situacija na bini: Kada sebi ili nekom od gitarista isključim kabl... Još mi se nije desilo da padnem sa bine, ali polako... :)

Najsramniji trenutak u tvojoj karijeri? Hmmm... Bilo ih je dosta..."

 

 

http://www.atlantidaband.com/diki.html

Opisi sebe sa tri reci: Ženskaroš, optimista, rocker.

Najludji trac koji si cuo o sebi? /

 

 

Postavljali su sami sebi pitanja. :haha:

 

 

Slicno, zapravo isto je imao HamerFall u vreme Crimson Thundera na svom sajtu...a sada, u odeljku band members, imaju mini biografije svakog clana pisane u prvom licu...

Samo tvoje citanje survey-a na sajtu benda koji mrzis je tvoj licni poraz...

 

Sad trk na dodatno proucavanje atlantide! Trk da nadjes sto vise mana!

Evo ja ti dajem zadatak! Ajde, ajde! Brzo!

 

gnjido dosadna...

 

 

 

 

Ja, kao skolovani muzicar mogu da kazem da nasa muzika nije nesto preterano nadrkana u smislu

tehnike sviranja, za koju se ja licno zalazem

zajebanih ultra kompleksnih ritmova, koje ja licno volim

tekstova koji ce ljudima, kao sto si ti i tvoja ekipa dosadnih muva, otkriti tajne zivota i postojanja i ciniti da se osecaju srecnim i zadovoljnim u zivotu.

Ako uopste znas sta je autonomna i heteronomna umetnost, mogao buh i o tome, ali verovatno ne znas...

U svakom slucaju, atlantida spada u heteronomnu umetnost, i tu nema sta da se prica vise (sad trk na vikipediju da pogledas sta je to pa da mi nasladljivo zapusis usta govoreci kako znas sta je to!). Svima je poznato da je atlantida bend koji neguje zanimljiv kompleks popularnog, uhvatljivog, melodicnog i svezeg zvuka...

Trudimo se da u tom ne-kompleksnom prostoru uradimo nesto zanimljivo i kompleksno...

 

Nije mi jasno vase gubljenje vremena na ono sto je vama sranje. Jednostavno dokazujete da ste jadnici.

Vasi komentari niti uticu na postojanje benda, niti smanjuju njegovu popularnost, ma kolka da je...

To pokazuje i prisustvo gluposti pored vaseg jada.

 

 

 

Srdacno i za vase zdravlje zabrinuto

 

Matija Andjelkovic.

  • Upvote 5
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se cika klavijaturista oglasi:

 

 

 

 

 

 

 

 

Slicno, zapravo isto je imao HamerFall u vreme Crimson Thundera na svom sajtu...a sada, u odeljku band members, imaju mini biografije svakog clana pisane u prvom licu...

Samo tvoje citanje survey-a na sajtu benda koji mrzis je tvoj licni poraz...

 

Sad trk na dodatno proucavanje atlantide! Trk da nadjes sto vise mana!

Evo ja ti dajem zadatak! Ajde, ajde! Brzo!

 

gnjido dosadna...

 

 

 

 

Ja, kao skolovani muzicar mogu da kazem da nasa muzika nije nesto preterano nadrkana u smislu

tehnike sviranja, za koju se ja licno zalazem

zajebanih ultra kompleksnih ritmova, koje ja licno volim

tekstova koji ce ljudima, kao sto si ti i tvoja ekipa dosadnih muva, otkriti tajne zivota i postojanja i ciniti da se osecaju srecnim i zadovoljnim u zivotu.

Ako uopste znas sta je autonomna i heteronomna umetnost, mogao buh i o tome, ali verovatno ne znas...

U svakom slucaju, atlantida spada u heteronomnu umetnost, i tu nema sta da se prica vise (sad trk na vikipediju da pogledas sta je to pa da mi nasladljivo zapusis usta govoreci kako znas sta je to!). Svima je poznato da je atlantida bend koji neguje zanimljiv kompleks popularnog, uhvatljivog, melodicnog i svezeg zvuka...

Trudimo se da u tom ne-kompleksnom prostoru uradimo nesto zanimljivo i kompleksno...

 

Nije mi jasno vase gubljenje vremena na ono sto je vama sranje. Jednostavno dokazujete da ste jadnici.

Vasi komentari niti uticu na postojanje benda, niti smanjuju njegovu popularnost, ma kolka da je...

To pokazuje i prisustvo gluposti pored vaseg jada.

 

 

 

Srdacno i za vase zdravlje zabrinuto

 

Matija Andjelkovic.

Lep si. Mnogo si lep.

  • Upvote 4
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...