Jump to content

Rapidshare i News nalozi


Guest manjina

Recommended Posts

Da...postoje nachini naravno...

Premium je sranje...

Prvo shto pucash kintu za dz,a drugo zato shto ima jebeno ogranichenje na 5 GB dnevno...ako vecj placjam za neshto stvarno ne bih da me iko ogranichava u donwload-u...

Ne trebaju ti krekovani programi,ali kombinacija Abbyy Reader + Grabber + JitBit recorder + USDownloader radi perfektno...

Stavish na listu gomilu rs linkova i uzivash..nema chekanja,nema neupseshnog downloada i najvaznije,za dz. je sve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj mi msn i ja ti posaljem grabber, ja radim sa njim i stvarno je dobar... :da:

Zauzima 1.12mb...

Koji imas Prikljucak ?? Telekom ili Neobee ??

Ako imas teleklom ima ona fore da iscupas kabla iz splitera(iz zelenog ulaza), cekas da se ugasi lampica link i onda ubacis opet i eto ti... TO se ldesava posto IP adresa nije statigcka, a doticna je i skuplja, a ova bolja... :D

Bar ja tako mislim

 

Ima poteskoca oko pravljenja naloga, ja sam se usro do nisam napdravio jedan... Nekad ima register, a nekad nema :no: ili ti admini ne dopustaju...

Imam free, ali poosto koristim grabber onda ne moram da cekam, ali mi je stranje sto ne mogu skidati vise odjednom...

Jel ima resenje asd asd to ??

Edited by Loshme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da...postoje nachini naravno...

Premium je sranje...

Prvo shto pucash kintu za dz,a drugo zato shto ima jebeno ogranichenje na 5 GB dnevno...ako vecj placjam za neshto stvarno ne bih da me iko ogranichava u donwload-u...

Ne trebaju ti krekovani programi,ali kombinacija Abbyy Reader + Grabber + JitBit recorder + USDownloader radi perfektno...

Stavish na listu gomilu rs linkova i uzivash..nema chekanja,nema neupseshnog downloada i najvaznije,za dz. je sve...

premium nije sranje.

prvo sto ne moras da se jebavas i resetujes ruter da bi mogao sledeci fajl da downloadujes, drugo sto imas opciju direct download i cim kliknes na rs link on krene da skida, trece, sa rapget-om batch download je smejurija.

i ne znam odakle ti to ogranicenje od 5GB dnevno, ima ogranicenje od 25GB u toku 5 dana, a negde sam procitao pre neki dan da su to povecali na 50GB.

u sustini nije ni skup.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Let me explain some basic facts:

 

1. 25 gb/5 dana = koliko?18 Gb dnevno ili shta?o_O

2. Ja nikada,ali ama bash nijedan jedini put nisam resetovao ruter otkada skidam sa RS-a!Resetuje se automatski IP po zavrshenom donwloadu i to traje najvishe 4 sekunde!

3. Mozda nemam opciju direkt link,ali ako mi je teshko da ostavim komp,koji cje btw bez mog prisustva da sacheka jebena 2 minuta i skidati sledecji fajl, sigurno zbog toga ne bih platio ni dinara.

Znachi naredjam 20 fajlova,pritisnem magichno dugme DOWNLOAD i odem od kucje...vratim se i na hardu nadjem downloadovano onoliko MB koliko moj protok dozvoljava za direkt linkove,umanjen za 2 minuta protoka po jednom fajlu...

 

Prosta rachunica za recimo protok od 1 Mbit-a:

1 Gb = 2.5 sata downloada ( okvirno )

 

Sa Premium accountom:

Dnevno = 5 GB max!!!

5 dana = 25 GB max!!!

 

Sa free accountom i ovim stvarchicama :

Dnevno = 9-10 GB max!!!

5 dana = 45-50 GB max!!!

 

Prosto zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok je sve to, ali nije ok da kazes da je premium sranje.

mozda neko nema mogucnost da menja ip adresu kako mu dune. na primer ja, imam wireless sa deljenom ip adresom koju ne mogu da promenim. plus jos ne znam koliko ljudi koristi tu istu adresu. tako da mi premium savrseno odgovara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali kako to radis?Jel sve pomocu onih gore navedenih programa?

 

Ma da bre...izgleda jako komplikovano,ali ti za podeshavanje svega treba neka 2 minnuta maximalno...i naravno to jednom podesish i to je to...

Abby sluzi naravno za chitanje image coda...

USB downloader sluzi za sam download,to jest za trpanje gomile fajlova u njega i pravljenje redosleda skidanja.

JitBit sluzi za snimanje pozicije misha za resetovanje IP-a...Znachi ukljuchish Grabber ili neki slichni programchicj za resetovanje IPa,ukljuchish JiTBit recorder,diskonektujesh vezu preko Grabbera pa je opet konektujesh,JitBit to snimi u fajl,taj fajl importujesh u Downloader i to je to..Downloader prilikom skidanja svakog narednog fajla image code shalje direktno Abby-u i ti nemash nishta sa tim...kazem opet,mozda izgleda komplikovano ali je jako prosto podesiti sve ovo...to se naravno podeshava samo prvi put..posle toga mozete JitBit obrisati slobodno sa kompa,upalite downloader i to je to...sve sam radi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok je sve to, ali nije ok da kazes da je premium sranje.

mozda neko nema mogucnost da menja ip adresu kako mu dune. na primer ja, imam wireless sa deljenom ip adresom koju ne mogu da promenim. plus jos ne znam koliko ljudi koristi tu istu adresu. tako da mi premium savrseno odgovara.

Moj problem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da bre...izgleda jako komplikovano,ali ti za podeshavanje svega treba neka 2 minnuta maximalno...i naravno to jednom podesish i to je to...

Abby sluzi naravno za chitanje image coda...

USB downloader sluzi za sam download,to jest za trpanje gomile fajlova u njega i pravljenje redosleda skidanja.

JitBit sluzi za snimanje pozicije misha za resetovanje IP-a...Znachi ukljuchish Grabber ili neki slichni programchicj za resetovanje IPa,ukljuchish JiTBit recorder,diskonektujesh vezu preko Grabbera pa je opet konektujesh,JitBit to snimi u fajl,taj fajl importujesh u Downloader i to je to..Downloader prilikom skidanja svakog narednog fajla image code shalje direktno Abby-u i ti nemash nishta sa tim...kazem opet,mozda izgleda komplikovano ali je jako prosto podesiti sve ovo...to se naravno podeshava samo prvi put..posle toga mozete JitBit obrisati slobodno sa kompa,upalite downloader i to je to...sve sam radi...

 

 

Nikako da najdem na Googlu !!! ARGH !!!!

Daj linkove tih programa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Limit je 25 GB svakog dana, a ne po 5 dana, čisto da napomenem. ;)

 

Inače, ja imam premium, sve što downloadujem je sa rapidshare sem neke muzike koju skidam sa wafflesa. I ograničenje od 25 GB je normalno, sem ako nisi manijak. Mislim i ja downloadujem nonstop, al' izračunajte koliko je to downloada mesečno ako se skida 24/7 megabitnom konekcijom - što ne bi bilo normalno, realno.

 

Jedino ako niste pirati pa od toga zarađujete i režete klincima igrice. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da bre...izgleda jako komplikovano,ali ti za podeshavanje svega treba neka 2 minnuta maximalno...i naravno to jednom podesish i to je to...

Abby sluzi naravno za chitanje image coda...

USB downloader sluzi za sam download,to jest za trpanje gomile fajlova u njega i pravljenje redosleda skidanja.

JitBit sluzi za snimanje pozicije misha za resetovanje IP-a...Znachi ukljuchish Grabber ili neki slichni programchicj za resetovanje IPa,ukljuchish JiTBit recorder,diskonektujesh vezu preko Grabbera pa je opet konektujesh,JitBit to snimi u fajl,taj fajl importujesh u Downloader i to je to..Downloader prilikom skidanja svakog narednog fajla image code shalje direktno Abby-u i ti nemash nishta sa tim...kazem opet,mozda izgleda komplikovano ali je jako prosto podesiti sve ovo...to se naravno podeshava samo prvi put..posle toga mozete JitBit obrisati slobodno sa kompa,upalite downloader i to je to...sve sam radi...

Hm ... Kako diskonektuješ, pa opet konektuješ vezu preko Grabbera? To ono Renew IP?

 

I kako importuješ taj fajl što JitBit snimi u USB Downloader?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...