Jump to content

Rapidshare i News nalozi


Guest manjina

Recommended Posts

Kakvoj bre kombinaciji, sa 1Mbit vezom ne mozes vise od 11Gb na dan a limit je 25. Znaci limit mozes da stignes sa 2.3Mb vezom, ko je jos ima ovde? Sta ce ti onda krekovanje pored Premium-a?

Brate, limit je 25 GB za 5 dana ... to je 5 GB dnevno. ;) Veruj mi, koristio sam premium do četvrtka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Limit je 25 GB svakog dana, a ne po 5 dana, čisto da napomenem. ;)

 

Ne znam, ovaj Baal iznad kaze 25 po danu, pa se vi raspravite

 

 

Moja greška u brzini.. Htedoh reći limit je 25 GB svakih 5 dana, a ne period npr. od 1. do 5. 25 GB pa od 5. do 10. dana 25 GB ponovo.

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro eto od mogucih 10.7 skidas 5 dnevno. Taman pola dana. Ostatak surfujes :lol:

Možeš da surfuješ i dok skidaš :D

 

Nego, stvarno mi glupo da platim i još moram da ograničavam download da ne skine 5GB dnevno... :rolleyes: Jel' provalio neko kako funkcioniše ova Elldamarova šema, da mi malo pojasni... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ima par tih pretrazivaca rapidshare-a ali problem je u tome sto i ako nadjes dobar link za npr. harija potera i skines, on ti trazi sifru a ti siroma nemas.I ode 6 sati neta.Mozes se iscupas i iz toga ali je vece gnjavljenje nego uclaniti se u warez-bb.com i naci sve sto ti treba.

 

Ja i moj ortak smo skrpili za premium za mesec dana i sljaka nam super.Cak server i ne primecuje da dve ip adrese skidaju istovremeno na isti acount :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako god, premium je ipak zakon :da: Platis sa nekim po pola premium i uzivas, nema frke sa tim da dvoje koriste isti nalog...

Prije sam koristio drugarov nalog, pa sam podatke dao nekom trecem, tako da su bila tri korisnika istovremeno(naravno, sa razlicitih ip adresa) i nije bilo nikakvih problema. Sad uplacujem RSh po pola sa djevojkom i opet nema problema... I svi koje poznajem, a imaju RS premium, koriste ga sa nekim po pola ;)

Edited by Cyber

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma džabe sve to.

 

Ionako se ovi spremaju da stave animirane image kodove, tako da slaba vajda. Uzmeš lepo uplatiš, skrpiš se nekako. 1780 dinara za 3 meseca, mislim da se isplati, a i nije tako puno.

 

Ajd sad, pljujte. :evotigana:

Пу.

Ни мачкице ни кучићи нису проблем...

Једини смор је што су повећали време чекања на 140 секунди...

 

CryprLoad+Anticaptcha(које редовно обнављаш)+скриптица и нема проблема...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da li neko može da mi preporuči downloader koji može da uradi sledeću stvar:

 

Ja Drag & Drop-ujem 20 linkova za rapidshare ( imam premium ) ,a on skine prvi, pa tek kada završi sa njim krene drugi itd.

 

Hvala unapred

 

 

:pivopije:

Edited by Painkiller_JP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko može da mi preporuči downloader koji može da uradi sledeću stvar:

 

Ja Drag & Drop-ujem 20 linkova za rapidshare ( imam premium ) ,a on skine prvi, pa tek kada završi sa njim krene drugi itd.

 

Hvala unapred

 

 

:pivopije:

RapGet.

odlican je, podrzava dosta share sajtova, ne instalira se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...