Jump to content

Rapidshare i News nalozi


Guest manjina

Recommended Posts

Razmišljao sam o ovome ... nalog za RS nije uopšte skup! Jendo šišanje = 300 kinti. Hambruger jebeni = 150 din ... a pojedem ih 15 mesečno

 

Gde ti živiš, u Tokiju? :)

 

Meni je šišanje 80 din, a hamburger ( i to eXtra) 70 ... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U salonu LeSandro u Dušanovoj, kod čuvenog metal frizera Raste. :da:

 

Čovek je majstor svog zanata...uz to voli metal, ženske i oldtajmere ( k'o i ja) pa se uvek

specijalno & pedantno potrudi oko mene.

 

Imaju opasan promet, od dizelaša preko doktora nauka...pa sve do goluždravih penzosa.

 

 

 

 

inače, ne koristim premium. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nashao varijantu za 550 kinti - mesec dana !! lezhi opushteno .. danas istiche prvi mesec koji sam uplatio .. nabudzhio tri koncerta na flashget, pa ono .. ne verujem da ce mi odma trebati josh jedan mesec .. jedino mi zhao shto nisam skinuo sve delove Saw "chetvorologije" .. samo dvojku, al ko ga jebe ! ima vremena .. bruka bruka bruka bruka horori su se napravili prethodnih par meseci .. e, kad dodju titlovi, kupujem mesec dana Premium !! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
nemas staticku nego imas deljenu ip adresu... isti slucaj i kod mene...

najbolje resenje pazarenje rs premium naloga...

 

i ja imam taj problem od prosle nedelje. :D

 

znaci premium provereno sljaka bez obzira na ip?

znam da pitanje deluje suvisno, ali ne bih da bacim pare bezveze..

Share this post


Link to post
Share on other sites

kul, hvala. ;)

 

inace, kog reseller-a preporucujete od ova nasa tri?

 

verujem da je sasvim svejedno (cene im se ne razlikuju mnogo), ali me recimo ortak s faxa odvraca od ovog treceg (euplata) jer smatra da su novi i rizicni, pa me interesuje je li neko od vas imao iskustva s njima i tako to.

 

ranije sam uzimao preko onog globaltrenda, pa cenim da cu opet preko njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Kakvo sranje je postao Rapidshare ne mogu da verujem. Uzeo sam premium i imao sta da vidim.

Premium korisnici od sada mogu da skinu samo 2.6 GB dnevno, smesno, a pritom posle podne brzina downloada opadne za pola! Pre je Rapid bio zakon, ali ovo sad je smesno, mislim da vise necu ni skidati nista sa njega. Jebem im mater u picku da im jebem.

Edited by Fake City

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne bi valjda trebala brzina da pada na pola sa premium nalogom-tako je pak kod ovih sa frai nalogom

Ali ako ti i sa premium ogranicavaju brzinu pride-pa to onda stvarno sucks :mad:

E jebiga bataliti rapidshre to znaci bataliti share servise total-pa jedno 90% sadrzaja se kaci bas na rapid-na ostale neuporedivo manje :opusteno:

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kad sam poslednji put uzeo premium na Rapidu, ali se secam da se tad moglo skidati dosta vise za jedan dan i brzina je bila konstantna. Najvise mi smeta sto moze samo 2.6GB da se skine dnevno. Inace 95% stvari skidam sa privatnih torenta gde nema nikakvog limita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...