Jump to content

Periphery


Atheist

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

ja ne mogu da slusam ovog pevaca. taj njanjavi americki teenager vokal mi jednostavno ide na kurac, narocito preko ovako neke muzike. vise je za neki my chemical romance.

 

nisam uspeo da preslusam album. kapiram da ima tu dobrih momenata, ali jared leto zvuci kao dickinson kad ga uporedis sa ovim likom.

 

i scream mu je idalje neubedljiv. ne moze da me ubedi da je besan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni mene, stvarno. Slušao sam album više puta danas i sve bolje zvuči. Dosta su radili na raznolikosti vokala, mnoge stvari sam primetio tek tokom četvrtog-petog slušanja, slojevit je taj segment. Ukus je drugo, znam kako je kad ti nešto ne prija, tu nema 'leba i ne vredi silovati :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pevanje je stvarno nekad previse gay, stvarno iritira. danas slusao album na mp3-u, skontao sam odmah petrucci-evu solazu, a pola pesama se ne secam. sve u svemu, prosecan album od benda koji je dosta obecavao. jel zna neko u kojoj pesmi guthrie svira svoj solo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je Guthrie Govan odvalio onom solažom... Lik je genijalno dobar. Znao sam (unapred) da će mi se svideti to što on odsvira, ali opet sam se oduševio.

 

Njegov solo je od oko 4 min 20 sec u drugoj pesmi ('Have A Blast'). A pesma je za svaku pohvalu. Sviđaju mi se i vokalne melodije/deonice, pored tog prog ludila i milion slojeva. 'Scarlet' znam još od Haunted Shores verzije i pesma nije nimalo promenjena osim što je bila instrumental, a sad ima vokale. I bolji mi je instrumental. Ubedljivo. Njihov prvi album mnogo gotivim, ali ne mogu da ga podnesem sa vokalima; da, ceo album. Slušam isključivo instrumentalnu verziju istog (Deluxe Edition).

 

Ali, priznajem, ovde (možda zato što sam se posle nekoliko slušanja navikao na Spence-a, a možda i zato što ovaj album ne postoji u intrumentalnoj verziji) mi je lik mnogo ubedljiviji. Prihvatljiviji. Definitivno je napredovao. Verovatno ne toliko kao Lazu, ali i mene neretko smara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko si stvari snimili pre prvog albuma, definitivno mogu na svakom albumu da recikliraju bar po pet tih matorih, da ih snime kako treba i dodaju vokale i pola posla gotovo :) Dobar album, naročito posle više slušanja. Treba mu dati šansu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 10 months later...
  • 2 months later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...