Jump to content

Baroness


Recommended Posts

Dobra bila i Barunica ali smo malo kasnili zbog pivčuge. Na ovoj turneji veoma malo sviraju pesme sa poslednjeg albuma i generalno je tvrđa set lista pa mi to daje nadu da će i novi studijski materijal da pokori. Gina u Necrot majici naaća. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 11 months later...

Lepa vožnjica. Šteta što nije malo opustio ruku na uvodnom rifu, pucalo bi na sve strane. Ima neki Mastejnov šmek i meni prija, kao i Džonov glas. Koliko god da je teška tema, meni je on uvek pozitiva i odličan kontrast lirici.

Produkcija jasnija u odnosu na prethodni, mada mi solo zvuči kao da nije legao u miks, čudan neki room reverb. Sve u svemu, obećava, čekamo ceo paket.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni vrh, a i solaza je luda, Gina je tehnicar kakav nikad nisu imali. Meni solo zvuci kao najbolji dani Randy Rhoadsa po sviranju i zvuku. 

i ona zvuci fenomenalno na pratecim vokalima, bilo bi kul kad bi bio neki materijal na albumu gde ona peva lead malo. 

imam osecaj da je njen dolazak ozbiljno osvezio celu pricu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se za početak produkcija mnogo više sviđa nego ona abominacija sa prošlog, mada je i dalje čudno, npr ritam gitara dok ide solaža je samo neko zujanje. Dobra je pesma i dobra je Gina ali ima još popare da pojede dok ne izbace neki materijal koji će moći da parira pesmama iz perioda pre nego što je ušla u bend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

njima ce uvek biti cudna produkcija jer tako vole. loze se na one boutique pedale i zele da koriste razne efekte u razlicitim delovima.  

nece imati jedan zvuk za sve ritam gitare i jedan zvuk za solaze kao 99% metal bendova, sto je kul meni. 

ova za ginu ne kapiram sta zelis da kazes jer bukvalno nista nije snimila sa njima do sad. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 minutes ago, Haos sam ja said:

Kako bre, pa ceo prethodni album je snimala a verovatno i komponovala deo. Sa ovde distance, verovatno i njihov najslabiji album do sada.

imao sam neki osecaj da se kasno pridruzila na tom albumu i da nije mnogo radila na njemu, mozda gresim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je ona upala baš odmah nakon što su izbacili Purple i da je na prošlom učestvovala fulltime. Imaju valjda i oni neki snimci o snimanju. Nebitno. Super mi je ona ali i dalje je Baizley tu glavni a on je bolje pesme pisao pre 10, 15 godina, barem po mom afinitetu. Ali aj da vidimo na šta će ovo da liči, 100% će ona imati dosta prostora ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...