Jump to content

Simpsons vs South Park


Mita

simpsonovi vs south park  

191 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Guest Brain Salad Guuuz

pre neki dan bila ona epizoda kad šta god da baters - aka professor chaos pokuša, onaj mali - general disarray kaže kako je to bilo u simpsonovima

Share this post


Link to post
Share on other sites

pre neki dan bila ona epizoda kad šta god da baters - aka professor chaos pokuša, onaj mali - general disarray kaže kako je to bilo u simpsonovima

Neko mi reče da je bila neka epizoda u kojoj je išla rečenica "Simpsons already did it". Možda je to ta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Simpsoni svaki novi serijal sve dosadniji, zakljucno sa filmom, koji je ispod proseka. Dok SP sve bolji i aktuelniji. I dosta direktniji kao satira drustva. Simpsoni imaju milione gledalaca na koje moraju da misle i to ih sprecava da previse menjaju i eksperimentisu.

 

Neko mi reče da je bila neka epizoda u kojoj je išla rečenica "Simpsons already did it". Možda je to ta.

http://www.southparkzone.com/episodes/607/...ady-Did-It.html

Edited by Yoda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brain Salad Guuuz
Neko mi reče da je bila neka epizoda u kojoj je išla rečenica "Simpsons already did it". Možda je to ta.

 

to je to, genijalno kako mali to izgovara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glasao sam za SP, ali je bila mrtva trka...

 

A za sve koji kazu da su Simpsonovi smorili ide jedna pesmica - You'll never stop the Simpsons, Have no fears, we've got stories for years, like... Marge becomes a robot, Maybe Moe gets a cell phone di di di di.... :mrgreen:

Edited by Lokateli

Share this post


Link to post
Share on other sites

17

17

 

Ajmo okrugli!!!go go go!!!Pokazite onim nasminkanim sto reklamiraju celebritije ko je glavni :)

 

P.S.Simsponove bese crtaju u japanu ili koreji,gledao sam neku emisiju na tv-u...Ladno su tolke stekare da nece u americi da rade crteze....pffff.... :bigblue:

Edited by Gently Version 7.0

Share this post


Link to post
Share on other sites

17

17

 

Ajmo okrugli!!!go go go!!!Pokazite onim nasminkanim sto reklamiraju celebritije ko je glavni :)

 

P.S.Simsponove bese crtaju u japanu ili koreji,gledao sam neku emisiju na tv-u...Ladno su tolke stekare da nece u americi da rade crteze....pffff.... :bigblue:

 

Ne bih ja rekao da u Japanu i Koreji ima jeftine radne snage... ;)

 

A sto se tice SP-a, bila je pre neki dan epizoda sa sinjor Spilberginjom i Dzordzom Lukasom, izmedju ostalog pojavljuju se i Parker i Stoun i tvrde kako imaju mogucnosti da odrade strava animaciju, ali jednostavno, vise vole da su likovi iz SP-a ovako troo i okrugli... :da: Sad, ajde da im verujemo da nisu lenje guzice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volim i jednu i drugu seriju ali bez razmisljanja glasam za South park. Jer Simpsonovi nikad ne mogu da me nasmeju kao SP, taj eksplicitni humor je nesto najjace na svetu. A i Simpsonovi su postali malo smor sa ovim novim epizodama. Vidi se da im je ponestalo ideja, a kako i ne bi posle 21 godine. SP su sve bolji i bolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Simpsonovi :)

Poslednja sezona istina nije nesto, a i film je smoran, ali opet ih vise volim od sp :rolleyes:

Филм је гинјалан у поређењу са последњих неколико сезона, а и кад се не пореди с њима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volim i jednu i drugu seriju ali bez razmisljanja glasam za South park. Jer Simpsonovi nikad ne mogu da me nasmeju kao SP, taj eksplicitni humor je nesto najjace na svetu. A i Simpsonovi su postali malo smor sa ovim novim epizodama. Vidi se da im je ponestalo ideja, a kako i ne bi posle 21 godine. SP su sve bolji i bolji.

 

 

realno veoma je tesko odrediti obe emisije imaju svojih mana i prednosti ovaj sto se tice mene ne mogu da se odlucim ali bi glasao za SP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...