Jump to content

Simpsons vs South Park


Mita

simpsonovi vs south park  

191 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Možda Homer nema konkurenciju, ali nemaju je ni Cartman ni Butters :cool:

axxaxa

Cartman definitivno nema konkurenciju jbt najace u epizodi Cartoon Wars ono kad sretne Barta i kao pita ga kao sta si ti uradio

a Bart kao ja sam jednom otkinuo glavu statui u gradu

a Cartman Ja sam jednom kad mi se jedan lik nije svidjao ubio mu roditelje i nahranio ga sa njima XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti to ozbiljno poredis Homera sa njim? :uhoh:

 

Pa ako bi nekoga iz SP-a mogli da uporedimo sa Homerom, to je Rendi Marsh... Obojica glupavi ameri cija su radna mesta podjednako glupava, naravno, izjave i nacin razmishljanja gotovo podjednaki itd itd... a po orginalnosti i kvalitetu humora, Homer je daleko ispred Rendija, to ja nikad nisam ni dovodio u pitanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

По мени једине две ствари у корист South Park-а су Butters и Tweek. Cartman је тешки смарач који је успео да ме насмеје једном у протеклих 11 сезона и не изгледа да ће се то променити у дванаестој. Simpsons-и имају десетак одличних епизода и ништа више од тога. Али је Groundskeeper Willie апсолутно ненадјебив лик.

Share this post


Link to post
Share on other sites

По мени једине две ствари у корист South Park-а су Butters и Tweek. Cartman је тешки смарач који је успео да ме насмеје једном у протеклих 11 сезона и не изгледа да ће се то променити у дванаестој. Simpsons-и имају десетак одличних епизода и ништа више од тога. Али је Groundskeeper Willie апсолутно ненадјебив лик.

 

Mislim da bih mogao da zaključim u ime svih ljudi ovde da ti nemaš smisao za humor.

Ajde života ti, reci mi šta tebe nasmeje? Šta je tebi vrhunac komedije? Čisto da probam da te shvatim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bih mogao da zaključim u ime svih ljudi ovde da ti nemaš smisao za humor.

Ajde života ti, reci mi šta tebe nasmeje? Šta je tebi vrhunac komedije? Čisto da probam da te shvatim...

Terry Pratchett, Bill Hicks, Richard Pryor, Lenny Bruce, Michael Palin, Eric Idle, John Cleese, Graham Chapman, Terry Jones, Terry Gilliam, Stephen Chow, ух... Између осталих. Е да, и људи који напамет и без одобрења говоре у име других људи и који прерано закључују ствари. Edited by Brock Samson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bih mogao da zaključim u ime svih ljudi ovde da ti nemaš smisao za humor.

Ajde života ti, reci mi šta tebe nasmeje? Šta je tebi vrhunac komedije? Čisto da probam da te shvatim...

 

Mora da je u detinjstvu video coveka sa 'Torsonic polarity' sindromom, pa je tad definitivno izgubio smisao za humor. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, to je i meni palo na pamet :)

 

@Brock: Pa ono... Nije mi jasno kako možeš smatrati Pajtonovce za vrh komedije, a omalovažavati South Park. Šta? Suviše je brutalan i perverzan? To je u osnovi jako sličan humor, zapravo pajtovnovci su možda najveći uzor Matu i Treyu, samo što se svet promenio malo u onih 30-tak godina između... Pa čak i Simpsonovi, ma koliko da oni bili suštinski konzervativniji i komercijalniji svakako imaju više od 10 kvalitetnih epizoda...

Jel ti ne voliš modernu komediju? Ili je samo ne smatraš vrednom?

I kontam da ti uopšte nije smešno to što neko neovlašćeno govori u ime drugih, nego si to samo napisao da bi ispao cool, i kao u fazonu "e sad sam mu rek'o". Ne verujem da si video moj komentar i bio "bwahahahahahaha ovaj Wolf je prerano zaključio bwahahaha, najsmešnija stvar koju sam video danas, bwahahahaha, upiškiću se..."...

Nisi cool...

I mislim da i sam to znaš...

A sad i mnogo više ljudi to zna...

Srami se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прво, поређивати Python са South Park-ом, или са било чиме другим је ретардирано и за сваку осуду. Друго, рецимо да је Pratchett мој највећи узор, то мора да значи да сам једнако добар као и он што се тиче прозе. Има логике ту. Даље, наравно да ми није смешно када неко неовлашћено говори у име других, штавише имам нападе озбиљности у тим ситуацијама. Тај део је био намењен да ти да увид у твоје лицемерје. Кул или некул уопште ми није битно, поента је да си унапред и неоправдано закључио да неко нема смисао за хумор само зато што му се му се не свиђају исте ствари као и већина са овог форума, барем када је South Park у питању.

 

А ти. Имаш смелости да тврдиш да сам ја желео да се испаднем кул тиме што сам наводно у свом коментару алудирао на "е сад сам му рек'о" арогантни attitude док си ти, рецимо, приказао изузетно скромност и кроткост са твојим "у имја свију нас, ти немаш смисао за хумор". Е то је кул. Успех је бити споуксмен форумске популације SP обожавалаца.

 

Ја да се срамим? Не видим разлог. Ти, с друге стране...

 

ЕДИТ

 

Nisi cool...

I mislim da i sam to znaš...

A sad i mnogo više ljudi to zna...

Srami se!

НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ТЕК САДА СУ МЕ ПОГОДИЛЕ ОВЕ РЕЧИ!!! Авај мени, 'де ћу сад?

 

dawson-crying.jpg

Edited by Brock Samson

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...