Jump to content

Simpsons vs South Park


Mita

simpsonovi vs south park  

191 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ima, ali u globalu SP mi je bas precenjena serija. Uzeh relativno skoro da poskidam sav SP, jesam gledao SP kilo puta na TVu i sl., ali sve 'iscepkano', nikada nisam znaos ta je kada snimano i sl...i u principu gledao sam vise od pola, sada se dopunih sa ostatkom...i jebes ga, osim prvih par serijala, kasniji su uglavnom dve-tri ok-dobre pa onda kilo neuspelih epizoda i tako u krug... Dok su Simpsonovi imali prejak kontinuitet puno sezona, i bas zato sto mi vise odgovara taj humor, plus sto je manje napadan i manje interentski orijentisan, cak i kasniji serijali koji su slabiji su mi opet bili fini za gledanje... A ova 21. je definitivno odlicna, najbolja u poslednjih nekoliko :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 years later...
Guest HEFEST

Simpsonovi

NAravno. South Park je sranje za plitke umove, ali ne toliko zbog umova nego jednostavno zbog toga sto je to vizuelno najgori crtani na svetu i bole me kurac koliko blebecu u crtacu jednsotavno to ned da gledam. Moze malo da se pogleda ako je covek primoran. Bolji su mi Happy Tree Friends.

Edited by HEFEST
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

NAravno. South Park je sranje za plitke umove, ali ne toliko zbog umova nego jednostavno zbog toga sto je to vizuelno najgori crtani na svetu i bole me kurac koliko blebecu u crtacu jednsotavno to ned da gledam. Moze malo da se pogleda ako je covek primoran. Bolji su mi Happy Tree Friends.

Slazem se apsolutno covece pa meni je Family guy mnogo bolje odradjen sa svih strana od South Parka , po meni se u South Parku mnogo preteruje i dolazi se do granice kad vise stvarno nije smesno , vec je i negledljivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Mene taj crtani nikada nije privlacio. Bolji FG. Ali meni ipak najbolji stari CT crtaci ko dva glupa psa ili moj omiljeni Kvikdrou Megro. Lol

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 7 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...