Jump to content

Čarlston za Ognjenku


Sinstrel

Recommended Posts

Ne znam gde se izgubila tema o ovom filmu pa rekoh da otvorim novu.

Nakon par godina cekanja na ovaj film zakazana je premijera (i ja imam karte za istu :D ) za 30. i 31. Januar.

Sudeci po traileru film izgleda impresivno.

 

Ostavio sam link gde mozete pogledati/sacuvati trailer. Ali jedno upozorenje! Film je uradjen kao ogromna spoilerchina i nije u duhu holivudskih trailera.

Iz trailera se sazna o cemu se radi i sta ce se desavati. Ako hocete da vam film bude kompletan suprajz onda ne klikcite na donji link.

 

http://www.bluepen.net/trailerpage/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je da konačno domaći filmovi počinju da liče na nešto, ali glumu i priču ne bih komentarisao.

jooj, znaci tesko mi je da imam neki utisak sem tog :) i dileme cije su ono sise :)

Ne znam sto se kod nas (a ako parodije ne izmisljaju stvari onda i svuda) cesto forsira gluma kod koje vidis da je gluma znaci dramaticnije od realnosti. Manje bi mi smetalo da su previse ravnodusni. Imaju tu neku neuverljivu notu u glasu.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Divan film...

 

Iako sam mislio da ce mi ovo postati omiljeni domaci film i smeniti Underground sa prvog mesta ipak se to nije desilo.

Film je sjajan da se razumemo ali par stvari mi je pokvarilo utisak. Ustvari kraj filma je najvece razocaranje.

 

Ostalo uh... Srpska kinematografija nije ovo videla do sad. Preporuka za svakog i za najcrnjeg skeptika.

Film je pun kontrasta. Prvo se smejes onda par trenutaka kasnije... bam u srce i po koja suza.

Paukovaca... huh kakva scena. :(

 

 

Sonja Kolacaric... sjajna devojka, odusevljen sam. :wub:

Velicina Katarininih sisa varira iz scene u scenu, nista mi nije jasno. I ona je bila skroz ok.

Nenad Jezdic... fino mada hmmm sta znam...

Stefan Kapricic. Uloga k'o stvorena za njega. Arogantni "macho" tip. Nije ostavio neki utisak.

Olivera Katarina, sjajna. Steta sto je nije bilo toliko dugo.

Ostatak glumacke ekipe vrlo dobar.

 

Urose Stojanovicu... svaka ti cast. Jedva cekam tvoj novi film. Nadam se da ces ga snimiti do 2015. :)

 

Efekti... jest' da smo mi najmanje ucestvovali u njima i da su ih sve Francuzi i Nemci odradili ali super su.

Fotografija... prava! Napokon!

Muzika... joj... uvlaci se pod kozu. Samo mi nije jasno. Ona muzika iz trailera se uopste ne cuje u celom filmu?!?

 

Glupo mi je dalje sam da komentarisem sam film. Kada ga pogledate imate temu, ostavite komentar.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако је истина оно што сам прочитао о радњи филма, онда је срамота што је ово снимљено. У неким новинама сам видео да се ради о две девојке које после WWII силују јединог преосталог мушкарца у селу, неког старца, који после тога умире и да њих две морају да доведу живог човека како не би одговарале пред женама из села за то што су урадиле. Зашто зајебанција са Другим светским ратом и жртвама истог? Чему такве будалаштине?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preterano sereš, Radomire. Što je to budalaština? Koliko je filmova snimljeno u svetu na razne teme i ti si našao za ovaj da komentarišeš kako je "sramota što je snimljeno".

 

 

Enivej, čini mi se zanimljivim film. Definitivno ću ga pogledati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...