Jump to content

Čarlston za Ognjenku


Sinstrel

Recommended Posts

@Kukurz

 

Ne znam sta si to citao ali to nema veze sa mozgom. Prvo niko nikog ne siluje :uhoh: , drugo desava se posle Prvog Svetskog rata.

Nema sprdnje sa ratovima vec je kriticki okrenut prema Srbima i njihovom odnosu prema ratovanju. Konkretno taj segment filma se dogadja na pocetku i sve ukupno traje par minuta.

 

IMDB:

Story of two sisters that grew up in a small Serbian village in the beginning of the 1930s. The village is torn up by wars and years long blood oath. There are no men left in the village. Our heroines, Ognjenka and Mala Boginja decide to go to the city, kidnap men and return life to their village. The lights of the metropolis dazzle them and there starts this little amusing and sentimental adventure.

 

Inace zaboravih da spomenem da ima par kewl goth momenata u filmu... :) ...i da trailer dosta otkriva ali da je jos vise ostalo da se otkrije tokom filma. Tako da trailer nije potpuna spoilerchina kao sto napisah u prvom postu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preterano sereš, Radomire. Što je to budalaština? Koliko je filmova snimljeno u svetu na razne teme i ti si našao za ovaj da komentarišeš kako je "sramota što je snimljeno".

Овај филм не био био једини за који сам то рекао.

 

@Kukurz

 

Ne znam sta si to citao ali to nema veze sa mozgom. Prvo niko nikog ne siluje :uhoh: , drugo desava se posle Prvog Svetskog rata.

Nema sprdnje sa ratovima vec je kriticki okrenut prema Srbima i njihovom odnosu prema ratovanju. Konkretno taj segment filma se dogadja na pocetku i sve ukupno traje par minuta.

 

IMDB:

Story of two sisters that grew up in a small Serbian village in the beginning of the 1930s. The village is torn up by wars and years long blood oath. There are no men left in the village. Our heroines, Ognjenka and Mala Boginja decide to go to the city, kidnap men and return life to their village. The lights of the metropolis dazzle them and there starts this little amusing and sentimental adventure.

Писало је у тв додатку који петком иде уз Политику. МОраћу да погледам, па да видим о чему се ту заиста ради.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kukurz

 

Ne znam sta si to citao ali to nema veze sa mozgom. Prvo niko nikog ne siluje :uhoh: , drugo desava se posle Prvog Svetskog rata.

Nema sprdnje sa ratovima vec je kriticki okrenut prema Srbima i njihovom odnosu prema ratovanju. Konkretno taj segment filma se dogadja na pocetku i sve ukupno traje par minuta.

 

IMDB:

Story of two sisters that grew up in a small Serbian village in the beginning of the 1930s. The village is torn up by wars and years long blood oath. There are no men left in the village. Our heroines, Ognjenka and Mala Boginja decide to go to the city, kidnap men and return life to their village. The lights of the metropolis dazzle them and there starts this little amusing and sentimental adventure.

 

Inace zaboravih da spomenem da ima par kewl goth momenata u filmu... :) ...i da trailer dosta otkriva ali da je jos vise ostalo da se otkrije tokom filma. Tako da trailer nije potpuna spoilerchina kao sto napisah u prvom postu.

 

Dobro, nego ako se dešava posle prvog svetskog rata, zašto sve deluje kao da je iz Srednjeg veka?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Овај филм не био био једини за који сам то рекао.

 

 

Писало је у тв додатку који петком иде уз Политику. МОраћу да погледам, па да видим о чему се ту заиста ради.

 

de proveri ti molim te u cemu se tu zaista radi, da nije neka nezdrava magija

 

 

 

rtrd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Писало је у тв додатку који петком иде уз Политику. МОраћу да погледам, па да видим о чему се ту заиста ради.

 

Јел' писало у додатку да би требало купити онај магични талисман јер он доноси срећу?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasi ljudi su radili lavovski deo u post-produkciji ,ne treba umanjivati njihovu ulogu......kako im je zahvaljeno-vecina nije dobila karte za premijeru...sramota...kolega sa posla je radio post na filmu tako da su info iz prve ruke...govna srpska

 

Slično bilo i onomad sa Šejtanom, pa su se vadili na to kako su zaboravili... No ispoštovaću i ovaj film kao i svaki drugi domaći, pogledaću piratsku verziju kad dođe do mene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemojte me pogrešno protumačiti za Srednji vek, gledaću film pa ću videti.

 

Ne, ja sam hteo da kažem da izgleda kao srednji vek zato što se radnja odigrava u Srbiji gde i sad možeš da nađeš neku selendru koja izgleda kao da je iz srednjeg veka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Врло сам се заинтересовао за овај филм и једва чекам да га погледам. :opusteno:

 

Мада видио сам трејлер (www.bluepen.net/trailerpage),све ми дјелује супер,савршена слика,тон...ово је за српску кинематографију вау,чак је и трејлер урађен у погледу на западну "цивилизацију",али радња филма ми уопште није јасна,али добро то ћемо открити,да ја не бих млатио празну причу,ово је као нека припрема...

 

Мртав`ладан је Мртав`ладан B)

Edited by SixStepsOnTheMoon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostavih ovaj post na crtaci.info o filmu, sinoc sam ga gledala i ako bih morala da ga ocenim izmedju 1 - 5, ocenila bih ga jednom 2 samo zbog produkcije i ideje, sve ostalo je govno. I da, Katarina ima dobre sise - to bi bio zajednicki komentar svih ljudi koji su gledali film.

 

 

 

Post:

"Zao mi je sto je mogla do jaja spuki prica da ispadne iz filma,ideja je skroz dobra i to podrzavam, a ispalo je da je najbitnije otici u bioskop da bi videli da su zene posle I sv. rata ostale na jako malo muskaraca, i da kako vide muskarca trce da ga ljube i da ga iskoriscavaju za sex. I naravno KATARINA SE POJAVLJUJE GOLA! Whoowww...

Po meni to nema poentu nit dubinu, moglo je mnogo intelektualnije to da se odradi. Mnogo crnje, kad su vec hteli da ispadne spuki sa svim onim efektima, vesticama, lobanjama..., a drugo oni tupavi shishmishi kroz ceo film je takav bedno odradjen efekat, da nisam mogla da verujem...

Krivo mi je sto se ponovo radi o Srbima, ovog puta o srpskim zenama i sto opet film govori drugacije nego sto je bilo...

Srpske zene zeljne muskaraca i sexa. Whow.

Jesu nam lepe sve glumice koje su glumile u filmu, ali ono umetnost nije. Trud neciji jeste, ali po meni nedovoljan ili pak uzaludan jer nijedno ushicenje, nit bilo kakav drugi osecaj nisam imala tokom gledanja filma osim "ukusa abnormalne gluposti" i uzvika "daj ne seri, pffff" i ostalo sto se sve culo u sali tokom gledanja filma. I da, na ceo film - dva puta sam se nasmejala, sto na neciju facijalnu expresiju i sto na jednu recenicu Katarininu. Whow?

 

To je samo moje misljenje."

 

Odgledajte, zasnujte svoje misljenje... Ne znam ali zaista mislim da je najvece sranje koje sam gledala od svih filmova.. Jedno veliko nista.

Edited by ZmYchE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj film je jedno veliko govno u celofanu koje funkcionishe na primitivnom i banalnom nivou, maskirajuci svoju retardiranost iza specijalnih efekata. Kao kad bacite pogled na kucu Buturovic Bate. Zhao mi vremena koje sam potroshio gledajuci ga, a tek onog koje sam i koje cu potroshiti nervirajuci se oko cele fame.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je vredan da se pogleda u bioskopu.

 

Nije ne znam kakvo dostignuće ali je opet izuzetan za našu kinematografiju, ako ništa nije "Ivkova slava".

 

Mala poslastica za ljubitelje magičnog realizma, mala.

 

Moglo je ovo i bolje, scenaristi uputiti glavne zamerke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...