Jump to content

Čarlston za Ognjenku


Sinstrel

Recommended Posts

M'rsh bre tamo! Sve ste mi vi veliki filmski znalci.

Sve sto znate je da se poserete na nesto u sta je neko ulozio trud.

Muka mi je vise od takvih komentara.

 

@Azizam

Ne odnosi se na tebe. Ti si barem realna.

Edited by Sinstrel

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledala juche, meni je -onako-

 

ima super atmosferu, i vizuelno mi se bash svidja.

 

shto se tiche priche- gnja. minograd? ok, simboli, vazi, al nisu me ubedili :)

mozda sam cepidlaka, ali ... shta ih shalju kad sve ginu? :)

i kraj je bedak.

 

necu vishe da gledam domace filmove koji imaju tuzan kraj. necu necu necuuuuu :(

arh, taj fazon smejesh se pa plachesh mi je pokvario sve. patetika patetike u patetici.

 

ipak mi je drago shto je snimljen :da:

Edited by toy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je ekipa filma trebala da uz kartu pokloni i objasnjenje filma u kome bi izmedju ostalog pisalo da je glavno mesto dogadjaja fiktivno selo po imenu Pokrp. Film je jednim delom fantazija te tako ne treba ocekivati realnost.

 

Kraj je stvarno HUGE disappointment. Sto se tice toga tu nemam sta da kazem. To su zarsali.

Cuo sam da je Olivera Katarina nakon premijere na press konferenciji izjavila da je razocarana zbog toga sto je neko izmenio kraj filma i ne zavrsava se kako je zamisljeno i snimljeno.

 

Ovaj film je sigurno u Top 10 ili cak u Top 5 domacih filmova a dusmani nek' crknu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se svi odjednom vredjate. Pa ne mozemo svi da volimo ono sto vi volite. Cenim trud, ideju, produkciju, efekte, svu tu sminku, glumu. Ali sve je na kraju ispalo blje...

Pljujte - ali jebiga, tako je.

 

Lepo sto se nekom svidja film, po meni je moglo mnogo mnogooo bolje da se odradi - E UPRAVO zbog toga mi je krivo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je ekipa filma trebala da uz kartu pokloni i objasnjenje filma u kome bi izmedju ostalog pisalo da je glavno mesto dogadjaja fiktivno selo po imenu Pokrp. Film je jednim delom fantazija te tako ne treba ocekivati realnost.

 

Kraj je stvarno HUGE disappointment. Sto se tice toga tu nemam sta da kazem. To su zarsali.

Cuo sam da je Olivera Katarina nakon premijere na press konferenciji izjavila da je razocarana zbog toga sto je neko izmenio kraj filma i ne zavrsava se kako je zamisljeno i snimljeno.

 

Ovaj film je sigurno u Top 10 ili cak u Top 5 domacih filmova a dusmani nek' crknu.

 

kako to mislish fantazija? ali, meni su prichali da se moja prababa digla iz mrtvih pa su morali da je upokoje, i bash su mi to tako opisali, bila je neka veshtica i imala je lobanju i shishmisholeptirici su izletali i uletali.

 

what?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi koji ste se razočarali, šta ste očekivali???

Film se zove Charlston za jebenu OGNJENKU!!!

 

Pa prva asocijacija bi bio Crni Gruja...

 

 

Ja treba to isto da gledam ovih dana sa nekim društvom, ali imam jako puno predrasuda:

1. Domaći je film

2. Glumi Katarina Radivojević

3. Likovi se zovu Ognjenka, Mala Boginja i tako to... (do you smell something?)

4. Priča mi deluje takva da ne mož' da je svariš ni kao bajku ni kao dramu.

 

Postovaću i kad odgledam film da vidim da li sam imao pravo...

A Azzo ti braniš film k'o da si ti radio na njemu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam upravo dosla iz bioskopa... i odgledala sam film.

 

Meni uopste nije los... malo je sasav i neozbiljan, ali je jako lepo uradjen. Pouka filma (da je tako razumemo) je ok, kaze sve ono sto i 95% filmova domace filmske industrije, a to je, najprostije, 'uvek izvucemo deblji kraj'...

 

I onda se covek pita, pa sta nam uradise oni Austrijanci pre 100 godina :) :)

 

U svakom slucaju, lep utisak... ja volim nase filmove kakvi god da su.. ne lozim se na Amere i Holivud... bolji mi je Bolivud 300x ;) :treptrep:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi koji ste se razočarali, šta ste očekivali???

Film se zove Charlston za jebenu OGNJENKU!!!

 

Pa prva asocijacija bi bio Crni Gruja...

 

 

Ja treba to isto da gledam ovih dana sa nekim društvom, ali imam jako puno predrasuda:

1. Domaći je film

2. Glumi Katarina Radivojević

3. Likovi se zovu Ognjenka, Mala Boginja i tako to... (do you smell something?)

4. Priča mi deluje takva da ne mož' da je svariš ni kao bajku ni kao dramu.

 

Postovaću i kad odgledam film da vidim da li sam imao pravo...

A Azzo ti braniš film k'o da si ti radio na njemu :)

 

Ko kaze da nisam radio na njemu?

A ti toliko nadmeno pishesh da bi covek pomislio da si dosao iz Urbanvilla.

Bolje nemoj gledati film s obzirom da ne volis domace filmove.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti bi bolje snimila jel?!

 

a sto je toliki problem da prihvatis da je film verovatno sranje? Da nisi ucestvovao u snimanju? Ako cemo pravo, u srpskoj kinematografiji u zadnjih petnaest godina zaista skripi, scenaristi su ili debilni ili samo netalentovani, niko ne ulaze novac, glumci bledi, reziseri nafurani....nisam posve siguran da ona stvarno ne bi bolje snimila.

ako ljudi na yumetalu kazu da je film njesra, a ljudi koji su se odusevili Ivkovom Slavom i Zonom Zamfirovom u buljucima nagrcu u bioskope, a i posle toga hvale efekte, a ne radnju filma....e onda u takvom filmu nesto debelo skripi...

 

i ne dirajte Sejtanovog Ratnika....to je najbolja komedija snimljena ovde u zadnjih par godina...hilarious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi koji ste se razočarali, šta ste očekivali???

Film se zove Charlston za jebenu OGNJENKU!!!

 

Pa prva asocijacija bi bio Crni Gruja...

 

 

Ja treba to isto da gledam ovih dana sa nekim društvom, ali imam jako puno predrasuda:

1. Domaći je film

2. Glumi Katarina Radivojević

3. Likovi se zovu Ognjenka, Mala Boginja i tako to... (do you smell something?)

4. Priča mi deluje takva da ne mož' da je svariš ni kao bajku ni kao dramu.

 

Postovaću i kad odgledam film da vidim da li sam imao pravo...

A Azzo ti braniš film k'o da si ti radio na njemu :)

 

apsolutno se slazem po sve 4 tacke. Za one koji brane domace....nemam predrasude prema domacim filmovima sto su napravljeni u Srbiji, vec zato sto su ih radili domaci scenaristi, sa domacim glumcima nove generacije (cast izuzecima) i domacim reziserima nove generacije (cast izuzetku), a sve u cilju da to uzme pare u bioskopu, a ne da bude neki art cinema za umetnike duge kose. Iz slicnih razloga ne idem na filmove Luc Bessona ili filmove napravljene po kompjuterskim igrama/stripovima/manga crtacima.

 

inace, eto dobar film pod 4. koji je i bajka i drama je Panov Lavirint. Al' to kad je neko sposoban da napravi.

 

u jebote....kakav coincidence, pomenuo sam omrazenog mi Bessona (jedino Leon Professional je posten film, a i to je koprodukcija, sve ostalo mu je koproprodukcija), a nisam pojma imao da radi na filmu!!!

 

Taxi........?

Peti Element..........(najgori film Ian Holmes-a, a bio bi i Bruce Willisa da nije glumio u Hudson Hawku)?

Joan of Arc.........(cinematic eye candy u nivou visokobudzetnog Boja na Kosovu)?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sto je toliki problem da prihvatis da je film verovatno sranje? Da nisi ucestvovao u snimanju? Ako cemo pravo, u srpskoj kinematografiji u zadnjih petnaest godina zaista skripi, scenaristi su ili debilni ili samo netalentovani, niko ne ulaze novac, glumci bledi, reziseri nafurani....nisam posve siguran da ona stvarno ne bi bolje snimila.

ako ljudi na yumetalu kazu da je film njesra, a ljudi koji su se odusevili Ivkovom Slavom i Zonom Zamfirovom u buljucima nagrcu u bioskope, a i posle toga hvale efekte, a ne radnju filma....e onda u takvom filmu nesto debelo skripi...

 

i ne dirajte Sejtanovog Ratnika....to je najbolja komedija snimljena ovde u zadnjih par godina...hilarious

 

Meni nije problem da prihvatim tudje misljenje ali problem mi je da precutim kada neko pljune na nesto sa krajnje glupim argumentima. Tek tako reci da je nesto kao ovaj film sranje je bezobrazluk.

 

U zadnjih 15 godina domaca kinematografija i lici na nesto pre toga je bila u najmanju ruku jadna (izuzev bitke na Sutjesci i Neretvi, koji su dosadni ali sjajno uradjeni za to vreme).

Vidim da imamo totalno oprecna misljenja kada je u pitanju domaca kinematografija pa se ne bi upustao u dalju raspravu jer je tema ipak o jednom filmu.

 

Vidis kako generalizujes. Ja nikako ne volim ni Zonu ni Ivka a opet mi se dopada Charlston. Ustvari osim "Lajanje na zvezde" i "Pljacka treceg rajha" niste ne volim od Shotre (mozda i "Kosovski Boj" :) ).

Drugo nisu svi na yumetalu isti.

 

Film ima radnju. Ko nije shvatio mnogo je glup. Efekte ima. Dobri su. Video sam i bolje ali ne u domacem filmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda treba da budeš ne znam ni ja kakav intelekt da svariš Charlston za Ognjenku, vi ste mi sve sam go genijalac vidim ja :)

Ja nisam pljuvao, a mislim da mi argumenti imaju smisla (ako ne, mogu da elaboriram?), ja sam samo rek'o da imam predrasude...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja rekoh sta mi se svidelo u filmu, sta ne. I dalje ne kapiram poentu i dizanje prasine na forumu oko jebenog filma.

O trudu ne govorim nista, ali ponovicu moglo je hiljadu puta bolje, tako da jebiga. :D:)

 

Ali efekti sa onim leptirima, shishmishevima... mislim daaaaj jebote... hahaha :)

 

Njaaa.. Neko je odusevljen filmom, nekome se ne svidja, pa?

Mozda se meni bas svidja neki film koji pola vas ne moze da smisli, i sta, trebalo bi da vas pljujem i da vam vicem "vi bi mogli bolje?"... NE SERI.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...