Jump to content

Ulcerate


Лударајко

Recommended Posts

Definitvno smatram da i ulcerate i gorguts mogu da nauce nesto od nero di marte,vidi se da su mnogo truda ulozili u muziku al onda dodje vocal koji vishe od pola prekrije,malo mi ponekad to bash glupo sviras ultra komplikovana razlaganja sa ultra komplikovanim bubnjem i onda se to nista ne cuje,sve je super dok je instrumentalno i atmosfericno ,dok ne pocnu brzo da pevaju,nero di marte mi je nekako to bolje uklopio sa onim cleanish vocalima,upravo zato je drought meni makar slusljiviji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa Starshooterom,nekako su u onom haosu Nero Di Marte sve uklopili. Ma mogu samo da kazem da je ovaj Ulcerate mesavina Fire-a i Destroyers-a,sa novim obrtima,mracan kao i uvek,jebeno dobra prokletinja.

 

Nero Di Marte,Ulcerate i Gorguts u top pet meni ove godine,Portal mi u top 10.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni su super vokali u nero di marte, ali mi muzika ne drzi paznju.

 

meni su gorguts kraljevi svega jer iako je disonantno i tesko, pamtljiv riff idalje postoji. zato mogu da slusam gorguts u nedogled a bendove kao ulcerate i DSO u manjim kolicinama. postujem to sto zele da napreve sto ekstremniju i tezu mogucu muziku, ali cu uvek vise slusati gorguts jer su nekako konkretniji. koliko god da volim da slusam ulcerate, kad bi mi pustio neku random pesmu, tesko bih mogao da ti kazem sa kog je albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pazi,primetio bi da je pesma sa Of Fracture And Failure. On je nekako potpuno drugaciji od ostalih. Gorguts jeste konkretniji,ali ne znam zasto ti Nero Di Marte ne drzi paznju,muzika je sasvim puna zanimljivih elemenata i obrta.

Al dobro,Gorguts su tate zanata. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

moram da kazem da mi se jedna pesma istice na novom albumu, Clutching Revulsion. to je verovatno jedina stvar na novom koju bih mogao da prepoznam medju ostalim pesmama zato sto ima mamojebacki riff na pocetku i neko bolesno skrecovanje, verovatno mi je zato najbolja na albumu. takodje bih mogao da poznam The Imperious Weak zbog nekog segmenta na sredini pesme i to je to. al kapiram da ovaj album funkcionise kao celina, mozda i nije potreban hit kako bi se reklo, ovo je voznja od sat vremena koja totalno sjebava mozdani sistem, baca te u sumornu crnu rupu i ispljune te u neki mrak na ivici svemira gde nema nicega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...