Jump to content

Cavalera Conspiracy


Ultimate Bastich V.2.

Recommended Posts

Istina.Ali generalno,90% thrash metal pesama imaju nazive koje kao da je smisljao neki pubertetlija.Nazive death metal pesama kao da je smisljao umni bolesnik,blek metal mentalno retardirani narkoman koji tripuje da je trol,gore/grind isfrustrirani luzer koji picke ni na slici nije video,power metal pedercina koja prima...

 

:haha::haha::haha:

 

dobrim delom si u pravu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazive death metal pesama kao da je smisljao umni bolesnik,blek metal mentalno retardirani narkoman koji tripuje da je trol,gore/grind isfrustrirani luzer koji picke ni na slici nije video

 

Prvi album ovog benda je bio dosta dobar,ocekujem slicno izdanje.

 

:mhihi: ziva istina

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina.Ali generalno,90% thrash metal pesama imaju nazive koje kao da je smisljao neki pubertetlija.Nazive death metal pesama kao da je smisljao umni bolesnik,blek metal mentalno retardirani narkoman koji tripuje da je trol,gore/grind isfrustrirani luzer koji picke ni na slici nije video,power metal pedercina koja prima...

 

:haha::haha::haha:

 

Iduci put kad dodjem u Suboticu(a dolazim cesto) imas pivo...ako ti doktor nije zabranio da pijes :D

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina.Ali generalno,90% thrash metal pesama imaju nazive koje kao da je smisljao neki pubertetlija.Nazive death metal pesama kao da je smisljao umni bolesnik,blek metal mentalno retardirani narkoman koji tripuje da je trol,gore/grind isfrustrirani luzer koji picke ni na slici nije video,power metal pedercina koja prima...

 

Bas me cudi sto je na kraju thrash metal jos i prosao najbolje.

Previse je pocetak recenice obecavao, znao sam da ces da pokvaris do kraja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

inace, evo i benda cavalera juniora, prase neki deathcore :) :) :)

 

MOLD BREAKER

Brent Judd - Vocals

Zyon Cavalera - Drums

Igor Cavalera - Guitar

Markie Perez - Guitar

T-Shanks Fahey - Bass

 

http://www.youtube.com/watch?v=IjwdAtHdpEA

 

http://www.facebook.com/pages/Mold-Breaker/171304136236071?sk=info#!/pages/Mold-Breaker/171304136236071

 

uskoro izlazi debi ep..

 

2z3qd77.jpg

Edited by Chicken Little 420

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pesmi "Lynch Mob" gostuje pevac iz Agnostic Front?Ili se meni cini?

Dobar je album,slabiji od proslog,ali je dobar.U principi,to je jedan od onih albuma koje slusas 3 dana i zavrse u prasini.Killing Inside,I Speak Hate i Blunt Force Trauma su moji favoriti.I Electric Funeral su dobro odradili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne varaš se, jeste Miret.

Slažem se sa svim što si rekao, album za brzi zaborav. Dok slušaš bez uključivanja ne smeta preterano ali kad se malo udubiš smoriš se odmah. U suštini, stvarno je tuga što čovek koji je nekad bio ikona vozi na leru karijeru već više od decenije, da ne može čovek da nađe ni traga ingenioznosti koja je obojila jedan Arise. I prvi album je stvarno bio nekako inspirativniji i bolje odrađen.

Edited by Grobodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

U suštini, stvarno je tuga što čovek koji je nekad bio ikona vozi na leru karijeru već više od decenije, da ne može čovek da nađe ni traga ingenioznosti koja je obojila jedan Arise.

 

jbg,mora od nechega da se zivi. Bar na nastupima vidish tu legendu,chujesh legendarne pesme,a shto nove stvari nisu u tom rangu,shta da se radi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za razliku od G. Graula, meni je Roots oznacio propast Sepulture koju sam voleo. Poslednji albumi Soulfly i Cavalera Conspiracy su mi ipak zanrovski blizi pa ne iskljucujem mogucnost da u buducnosti naprave neki album koji ce se kvalitetom pribliziti staroj Sepulturi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...