Jump to content

Serije koje ste gledali ili gledate - preporuke


Zagrivuk

Recommended Posts

icon_da.gif

 

moguce da sam ja srao o toj seriji ranije na temi.

 

Moguce je icon_smile.png serija je stvarno odlicna,drugacija,detektivi su zanimljivi,harizmaticni,i nema forenzicarskih proseravanja.bas oslikava zivot u Baltimoru tokom 90-ih,onako,kao da zivis tamo icon_da.gif ma,ko hoce nek` pogleda icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

obavezan saundtrek:crowbar,kingdom of sorrow,TGST od pantere.

 

Ne seri?!

 

Ne secam se saundtrekova, bio sam bas klinac kad sam uz matorce pratio ovu seriju (nekih 8-9 godina) pa nisam ni obracao paznju na to.

 

Samo zbog toga cu da je pogledam ponovo. :rockdevil:

 

Secam se Falzouna (ili nesto slicno) njega sam gotivio jer me je podsecao na Liu Kanga iz Mortal Kombata :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je neko gledao Eureka? Pogledao sam trejler danas na nekom programu i izgleda veoma zanimljivo..  tajno naselje ciji su stanovnici vrhunski naucnici.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Eureka_(TV_series)

 

 

 

Preporucio bih Deadwood, sjajna wild west serija, mada sumnjam da ima neko ko nije cuo/video.  :haha:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha,Homicide!Odlicna serija!Hence the nickbiggrin.gif.Vec drugi put je gledam sa istim uzivanjem kao i prvi put.I naravno,ekipaicon_cool.gifhomicide_l.jpg

 

cu ta ekipa,a dje ti je Jon Polito,Ned Beatty,Peter Gerety,Max Perlich,Daniel Baldwin?to je ekipa iz zadnjeg serijala,koji je skrs,kakav je to lajf on d strit bez Krosetijevog sukoba egzistencijalizma i katolicanstva,Feltonovog duplog zivota?

Share this post


Link to post
Share on other sites

cu ta ekipa,a dje ti je Jon Polito,Ned Beatty,Peter Gerety,Max Perlich,Daniel Baldwin?to je ekipa iz zadnjeg serijala,koji je skrs,kakav je to lajf on d strit bez Krosetijevog sukoba egzistencijalizma i katolicanstva,Feltonovog duplog zivota?

 

ne znam kako zamisljas da stavim na istu sliku likove koji su odlazili sezonu za sezonom?Polito je otisao u trecoj,Beatty i Baldwin u cetvrtoj itd.Ako imas sliku gde su svi od 1. do 7. sezone,slobodno je stavi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Apsolutno osveženje na sceni.

 

Sjajna istorijska drama

 

Spartacus_dvd_cover_by_dellaroza.jpg

 

Ko voli film 300 (dosta scena podsecaju na 300 ) puno krvi , nasilja i sexa , this is the thing to DL.

Edited by Administrator
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Objasni to "Koliko sam ja shvatio" ?

 

Neko ti je rekao ili si pogledao pa da mozes da kazes da sa istorijom nema veze ?

 

Jeste , ima puno golih devojaka ali kada se pogleda serija (koja zasad ima samo jednu sezonu zbog bolesti glavnog glumca ) to uopste ne spada kao glavna tema ove serije.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

AHahahaha , tesko smece. Upravo su prve 2-3 epizode presudne. Posle 3. epizode se radnja zakomplikuje. Ali ajd , ako kazes da je serija tesko sranje posle 2 epizode , good job.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ovde uglavnom iznosimo subjektivna misljenja, ne znam bas koliko imamo objektivnih ucenih kriticara na forumu koji kroz kulturolosko, multimedijalni, metodicno, profesionalni nacin mogu da ocene...nesto. :mrgreen: Tako da ne moras bas toliko da se cimas.

 

Spartacus serija je lozana, sve sto vam se svidelo u filmu 300 + mnogo golotinje :mrgreen:. Krv, seks i specijalni efekti. Odgledao sam pola serije, i za sada gluma mi je smesna, scenografija - nekako imam osecaj zelenog platna itd... ali gotivna mi je serija pa cu je zavrsiti jednog dana kada budem imao vremena.

 

Sada se skida - Weeds - pa cemo da vidimo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa Spartacusom sam uradio isto - pogledao dve epizode i shiftdelete. :haha: Weeds je ok, pogledao sam dve sezone, nikako da nastavim. Sad zavrsavam Californication koji je zaraza teska.

Edited by -Mare

Share this post


Link to post
Share on other sites

SIX FEET UNDER! Totalno me je odushevila, odgledao sam je mnogo brzo, i bash je jak utisak ostavila na mene..kraj je odlican.

Imas mozda MU/HF linkove? Nasao sam samo prvu sezonu na Warezbbu.

Edited by -Mare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...