Jump to content

Serije koje ste gledali ili gledate - preporuke


Zagrivuk

Recommended Posts

@Zoidberg: Procitaj stripove, tu i tamo se poklapaju sa serijom, ali ne verujem da ce serija ici u istom pravcu... Ima oko 20-ak prevedenih epizoda prevedenih na srpski.

 

Cuo sam da ima strip, al' ja to vise volim ovako, ekranizovano :smile:

 

 

Btw, je l' gledao neko The Borgias ? Vidim da ima dobru ocenu, skidam trenutacno.

Edited by Zoidberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ја ћу да умрем док сачекам јесен и нову (последњу :() сезону Декстера. ево, вртим све од прве, по пети пут...

 

ако ништа друго, скидам игрицу, па ћу тиме да се занимам :bigblue:

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj ne kenjaj kad ne znas ni sta je novela...

Nisam ja rekao da je serija losa, super je, al' knjiga je uvek bolja.

Ja nisam rekao da nije bolja ali sam rekao da je dostojna i uvek ce se naci neki dezurni lik da to nabija na nos samo zato sto je prvo citao knjigu i zato sto je po njoj radjeno...

Mislim pogledao si samo jednu ep i odmah ima da kazes kako je knjiga bolja,na osnovu cega si nasao to da tvrdis?

Edited by BruceBruce
  • Upvote 1
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam samo hteo da dodatno ubedim Srlandand-u da procita knjigu, jer je on speminjao... Nije mi namera bila da pljujem seriju, niti sam ja ista lose rekao o istoj, al' uvek je knjiga bolja. A knjiga je uvek bolja, jer sam svako za sebe zamisli likove i dogadjaje, u seriji/filmu ne moze sve da se ubaci, knjiga je detaljnija i tako dalje. Prosto to je generalno tako i ja ne znam za izuzetak. Sto ne znaci da se ne moze napraviti dobra serija/film po dobroj knjizi i ne znaci da ovo nije taj slucaj...

Citaj malo bolje sta ljudi pisu. Ok, mozda si pogresno razumeo trebalo je onaj prvi moj post da glasi: "Ma, knjiga je JOS bolja..."

Edited by KinSlayer
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa brate ne citas ti jedini knjige nemoj da si umislio da si jedini koji ovde cita a ti si gore bacio predrasude o mojoj licnosti zato sam ti lepo i rekao da ne mora uvek da znaci,eto kao citalac kazem ti da ne mora bas uvek da znaci da je sama knjiga bolja od napravljene serije ili pak filma...ima izuzetaka gde je stvaralac serije ili filma toliko dobro umislio celu situaciju i potrudio se da natera likove da tako dobro to improvizuju i to ispadne stvarno bolje nego sto si TI sam to mogao u svom mozgu da improvizujes,jer verovao ili ne ima ljudi koji su bas tu knjigu strastvenije i mnogo lepse dozivele od tebe i uspele u tome da to prenesu na platno.......RESPECT za takve stvaraoce i neka nastave sa daljim radom!

Edited by BruceBruce
  • Upvote 1
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...