Jump to content

Serije koje ste gledali ili gledate - preporuke


Zagrivuk

Recommended Posts

Malo je problematicno gledati klipove, em sto sebi spojlujes epizodu kada budes kasnije gledao, a em sto kao sto sam rekao epizoda se gradi vremenom, tako da neke stvari mozda ti nece biti jasno. Ali evo ti ovo mozda te zainteresuje da pogledas.

 

http://whatculture.com/tv/5-reasons-why-the-it-crowd-is-better-than-the-big-bang-theory.php/1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lou, delim tvoju mržnju za workaholics i big bang theory, dobar si ti čovek.

Da delimo i mržnju za "IT Crowd", budući da sam se upravo uveselio kao kurac na kaktusu gledajući njihove "fore"?

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Whoa, nisam ovde očekivao hejt ka BBT! Konačno istomišljenici. :haha: Pridružujem se i za IT Crowd. Uspeo sam da odgledam par epizoda i neke klipove. Mislim da mi je ova scena jedina koja ima S od smešno:

 

 

Iz nekog razloga dosta ljudi koje poznajem ima tu predrasudu da ja volim awkward & nerdy shit, možda zato što sam IT-evac. Ovo je široka tema i mrzi me sad da raspredam šta je stvarno nerdy/geeky, a šta je koketiranje sa infantilnošću.

 

Black Books je klasa za ove dve pomenute.

 

Izgleda da si se namučio koliko ja sa "Workaholics". :haha:

 

Biću iskren, nastavio sam da gledam posle dvadesetog minuta samo da bih napisao review. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi sada mogao da se svadjam sa vama kako niste upravu, ali postoji sam jedna stvar koja je vazna, a to je da sam se ja lepo zabavio gledajuci te serije. I kod tih humoristickih serija to mi je najvaznije. Istina retko kada gledam sitkome, i slicne humoristicke stvari, ali nikad sebe ne bi terao da gledam nesto ako mi se stvarno ne dopada.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva sezona je malo drugacija od ostatka. Pokusaj sa prvih par epizoda druge sezone, tu se tek kapira esencija.

A muzika jeste neobicna, ali je do jaja kada se naviknes jer im je to trejdmark i daje neki poseban smek.

Edited by Sandman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preporucujem i ja It's always sunny in philadelphia. Secam se da je i meni prva sezona malo teze isla, ali posle toga se potpuno navikne na taj humor i okruzenje. Cak sam dva puta odgledao sve epizode koliko mi se svidja. :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel neko poceo ovo da gleda, izasla 1. epizoda i zaintrigirala me

 

Skinuo sam prvu epizodu, ali je nisam jos pogledao. Nemam neka prevelika ocekivanja, gledao sam trejler ranije i CGI je delovao uzasno los.

 

Inace gledam po drugi put Six Feet Under, serija je masterpiece, verovatno najbolje napisana drama ikad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...