Jump to content

Serije koje ste gledali ili gledate - preporuke


Zagrivuk

Recommended Posts

Најјача је фора што је она продуцент па серија представља њен омаж сопственој бруталности у зрелим годинама. Веома несвакидашњи концепт, као Исидора Бјелица са разлогом.

За све који не желе да гледају серију, само ћу рећи да у првој епизоди Бојана поздравља многе људе у горепоменутом аутфиту тако што шири руке и скакуће им у сусрет.

 

Чантру мазива и удри.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ние проблем, зато постоје удварачи. дакле, да резимирамо, поред поткровља у Борчи (без лифта), плате од 250еур (+150/200еур) и Голфа двојке (рађен велики сервис), поседуем и, да простиш, микро пакет код Орајона

 

http://bit.ly/12rge5S

 

екстензиу документа преименовати у .флв (фајл је око 250МБ)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo je losa bila i ova druga epizoda... odustajem od serije, osim ako ne cujem od nekoga da su se dosta popravili vremenom.

 

Ko je ovde gledao The Wire? Moji drugari pricaju neke fantazije kolko je dobra serija, internet govori kako je to najbolja serija ikad napravljena... Definitivno cu morati to da overim. Ali sta vi kazete koji ste gledali? Malo je zeznuto poceti da gledam seriju, koja ima tolko ogromni hajp na sebi.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je ovde gledao The Wire? Moji drugari pricaju neke fantazije kolko je dobra serija, internet govori kako je to najbolja serija ikad napravljena... Definitivno cu morati to da overim. Ali sta vi kazete koji ste gledali? Malo je zeznuto poceti da gledam seriju, koja ima tolko ogromni hajp na sebi.

 

Odgledao sam Wire pre par godina i serija je definitivno dobra, ali ne bas toliko kako je neki predstavljaju (da je najbolja serija svih vremena).

Najveci plus su jako dobro razradjeni likovi, ceo taj sistem kriminala, zakona, bede, korupcije itd. je do najsitnijih detalja prikazan i tu im skidam kapu.

Treba polako gledati, imati strpljenja posto radnja nije dinamicna (kao u npr. Shield-u) ali se na kraju definitivno isplati odgledati seriju.

Edited by Fake City

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti je to jedini razlog, onda ne cekaj da se neko javi vec skini i gledaj. :D Preporucili smo je nekoliko puta na ovoj temi, tako da imas nas blagoslov. Zezam se, ali zaista je dobra i glumacka ekipa razbija. Ne znam da l' si gledao Treme, ali ista ekipa je radila seriju, sa malo izmijenjenom glumackom postavom. Ko voli good ol' jazz, Treme je serija za njega. Fe-no-me-na-lna atmosfera, glumci, prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lunar:

 

jbg,ja sam ogroman fan simon-a,tako da ne mogu da budem objektivan,uglavnom,ako ti je fokus radnja i volis realizam,tesko da ces naci ista bolje.ako imas problem sa sporim tempom u kinematografiji,bolje zaobidji,ili ne ocekuj previse od serije,ili pokusaj ako nisi gledao Homicide:Life on the Street,po meni (ako izuzmemo par zadnjih serijala) sam vrh simona,tj pokusaj svakako,ona je kudikamo brza i direktnija,iako i ona zahtijeva donekle involviranje u seriju,jao i sve atanasijove serije.

Edited by BLAGOJE

Share this post


Link to post
Share on other sites

the wire u top 5 serija koje sam gledao. shto reche blagi, realizam na najvishem nivou. gomila zanimljivih likova koje cesh jednog trenutka da preziresh, a kasnije obozavash i obrnuto. istina, u nekim delovima se radnja presporo odvija (npr. prva polovina 2. sezone mi je bila zeshci smor, sa sve gomilom novih likova), ali treba biti strpljiv jer sve vodi nechemu vecem. pogledaj prvu sezonu pa proceni da li ti se gleda i dalje. u svakom sluchaju, imash moju preporuku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^

Meni je druga epizoda ostavila bolji utisak, ima par dobrih forica i ne razvlaci se previse radnja. I meni se ne svidja sto sve sljasti kao u kakvoj reklami, ali ako se setite bilo koji pokusaj sitkoma kod nas radjen je u tom stilu, drecavo, sa sponzorima...

Devojcica koja glumi Keti ce najverovatnije svima da priraste za srce, bice novi bejbi star. ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

otvorena vrata - najprecenjenija serija ikada. mislim na originalne epizode.

što je najgore, dopadala mi se kada sam imao 15-16 godina. jeste snimana sredinom devedesetih, ali se reprizirala početkom dvehiljaditih. ipak, s godinama čovek shvati da je serija, u suštini, smeće.

i biljana srbljanović je smećarka. no, takva kvalifikacija se, sama po sebi, podrazumeva.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta vrsta humora mi je ok ako gledam epizode u razmaku od mjesec-dva. Kapiram zasto je ljudi vole: glumci su dobri, prepoznatljiv humor, neobican spoj karaktera, a prica se vrti oko ismijavanja aktuelnih tema itd.

 

Nove epizode mi nisu toliko interesantne, ali je Vesna Trivalic sjajna! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...