Jump to content

Serije koje ste gledali ili gledate - preporuke


Zagrivuk

Recommended Posts

 

Jim Jefferies, meni do sada nepoznat Australijski stand up komicar. Vecina fora iz serije je bazirana na njegovim stand up nastupima, i dodato je dosta otkacenih situacija da bi to funkcionisalo na serijskom formatu. (Kao i kod Louie-a)

Trebalo mi je par epizoda da se naviknem, jer sam bio u neverici da se neko u Americi sprda sa ljudima sa invaliditetom i mentalno zaostalima. Cini mi se da je na svoj nacin nekako potpomogao da se vise o njima prica kroz ovu prvu sezonu, nego li kroz silne dokumentarce i filmove...

Druga sezona se trenutno snima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jim Jefferies, meni do sada nepoznat Australijski stand up komicar.

Dobar je komičar, mislio sam da ljudi već mahom znaju za njega. Ima, kao što si verovatno primetio, pristup u kojem gura foru do granice neukusa samo da bi publika shvatila da zapravo i ne postoji neukus, nego tabu na temama koje si pomenuo. Ako još nisi pogledao njegove stand-up snimke, navali. A ja ću na seriju. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slucajno mi je ukazano na njega. Serija je dobra, isprva sam mislio da ce biti neka cinicna-mizantropska dramedija, ali kako se udaljavao od prve epizode sve je zabavnije postajalo. Videcu da potrazim taj HBO specijal koji je spomenuo par puta u seriji. Obrati posebnu paznju na njegova dva najbolja ortaka u seriji, kradu mu sou u nekim momentima. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ghost ili Phantom

http://en.wikipedia.org/wiki/Phantom_%28TV_series%29

 

Serija sabila, uz manje nedostatke svojstvene samo serijama(tipa plasticna operacija aka face off, win xp u 2012-oj u sred zemlje koja je malo iza Japana po tehnologijama, forsiranje Samsunga, u prevodu svi od cistacice do biznismena furaju SGS3 i Note II, profi haker na Ubuntuu... :mhihi: i kosmicka pravda na kraju ).

U pocetku sam mislio neka limunada aka csi i sl...medjutim jebase mu majku.

Okosnica serije je jedinica za sajber kriminal, haker odmetnik i biznismen psihopata/osvetnik, korupcija, zavera, hakeraj, ubistva, neocekivani obrti ko je spijun ko ne...to se sve prozima kroz 20 epizoda

Ono sto je bitno, sve postojece viruse su koristili u seriji, nista Nikita fazoni, forenzicari, hologrami i picke materine, sve je realno....bas su se potrudili

Osecam da su hakeri ispizdeli posle ovoga. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

I ja. Procitah da je emitovana samo u Danskoj i Svedskoj, ali opet bi trebalo da je bude negde.

Nadam se da nece biti problema sa pronalaskom novih epizoda, pa da necu morati da cekam da krene da se emituje jos negde(BBC ili tako nesto)

Valjda ce se neko setiti da zalepi subove jebo ih ja :/...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja skinuh epizodu ali ne mogu da nadjem titlove. I ulogovah se ovdje ne bih li cula ljepse vijesti ali nja :/

 

evo torrenta a evo i engleskih titlova. nije neki prevod, kako kaze i sam:

 

I made a very crude english subtitle for myself to be able to watch the episode, because I just couldn't wait.

Uploaded for anyone who feels the same.

Edited by Kokopelli
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...