Jump to content

Serije koje ste gledali ili gledate - preporuke


Zagrivuk

Recommended Posts

19-2 je kanadska policijska serija sa sirokim story arc-om i puno melodrame. gledao sam prvu sezonu ovog lepo isproduciranog rimejka (ciji je predlozak na francuskom) i mogu da je preporucim svima koji tolerisu truliju stranu televizije zato sto ima interesantnih likova pa i jedna brutalna picka (ima tu doduše jedan neugodan catch /i ne nema veze sa promenom pola/). dobri momenti su stvarno efektni i zabavni, a glupi su onako kanadski megaglupi, kao i sa skoro svim serijama uostalom.

 

druga sezona ce imati veci akcenat na radnji i dosta obecava na osnovu finala prve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko nije nek' ovjeri:

 

http://www.imdb.com/title/tt0108906/

 

gled'o sam i ranije ali onaj stari krs rip,ali mi drug rece da su okacili DVD-jeve na kikesu sa sve srpskim titlom,a posto ionako nema kvaliteta ovih dana rekoh da se podsjetim.i da,te .iso pusta samo VLC iz nekog meni nepoznatog razloga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

obaj tip tvrdi da je nešto bolja slika, ali pročitaj uputstvo, tvrdi da je arhiva britanske TV kriva i da je ovo bolje od tv ripa, ali i dalje nije neki bluray kvalitet

 

http://kickass.to/edge-of-darkness-1985-bbc-drama-series-complete-x264-t8758252.html

 

na ovom sajtu imaš još nekih verzija

 

 

a i ja sam planirao ovo da gledam, ali nikako da krenem

 

CRACKER je još jedna britanska serija koja je totalno simpa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Cracker zavisi od epizode do epizode, negde su karakteri prosto zanimljivi, negde je priča odlična, a neke epizode su kršina

 

konkretno, ako se dobro sećam, najbolje su poslednja u prvoj sezoni i prva u drugoj sezoni (ta je sa navijačem Liverpula)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Bata Životinja

ok serijica, ništa specijalno ne vidim na osnovu pogledanog pilota

 

u suštini sam naziv vam poručuje da je u pitanju petparački horor, dakle ništa visokoumno i ozbiljno, samo čista zabava

 

najjače je što je neki komentator na imdb spomenuo True detective, al to je niđe veze, ovo je stvarno samo entertainment

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...