Jump to content

Serije koje ste gledali ili gledate - preporuke


Zagrivuk

Recommended Posts

Realniji utisak bi me mozda i naveo da razmislim sto to kazes, ovako je samo glupo :)

Jedino sto mi bode oci je sto glumac izgleda sklepano, kosa kao da je perika, ima metar ipo, suvise deluje matoro i propalo a ocigledno su jurili da lici na strip pa mi nije jasno sto nisu bolje uradili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam zavrsio gledanje serije Bron/Broen, odgledao sam prvu sezonu i drugu sezonu koja se emitovala pre 6 meseci, sve u jednom dahu. Fenomenalna serija!! Ostavila je jak utisak na mene, pregenijalno je napisana, sve se progresivno odvija, napetost raste iz epizode u epizodu, prica je odlicna, gluma takodje. Saga je lik van ovog sveta, da li neka riba moze biti vise badass nego sto je ona, jos sa onim oziljkom preko usana, neverovatno je upecatljiva, nikad nisam na TV-u video takvog lika kao sto je ona. Sad sam video da se sprema treca sezona na jesen 2015, krece snimanje u septembru ove godine, ne znam kako cu docekati ali radujem se ovome mnogo, kraj druge sezone je svakako nagovestavao nastavak :)

 

The writer of the show, Hans Rosenfeldt, revealed in January 2014 that he is writing series three, with a return of most of the main characters, including Martin Rohde. Filming will start in September 2014 with an expected air date in Scandinavia starting in September 2015.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ovo se zeljno iscekuje!

Knjige su odlicne, treca mi je onako, kraj mi je malo bezveze, nadao sam se da ce otici u drugom smeru, ali i sa tim su odlicne.

 

Ah koja glupost ja pomislio neka ozbiljna serija, prica a ono vampiri ili sta vec. Zaustavio sam na pola, smorio sam se, mozda nastavim.... Taman sam se bio obradovao evo neka prica o zaraznim bolestima :D kad ono pih...'mocni rendzeri'

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah koja glupost ja pomislio neka ozbiljna serija, prica a ono vampiri ili sta vec. Zaustavio sam na pola, smorio sam se, mozda nastavim.... Taman sam se bio obradovao evo neka prica o zaraznim bolestima :D kad ono pih...'mocni rendzeri'

Jbg, ni ja ne volim vampire, ali je ovo neuporedivo sa onim glupostima sa vampirima i moze da prodje. Uvod jeste malo podugacak i dosadniji. Ne znam sto si mislio da je neka "ozbiljna" serija... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...