Jump to content

Serije koje ste gledali ili gledate - preporuke


Zagrivuk

Recommended Posts

pratim ja. meni trenutno najjača serija na televiziji, da ne kažem internetu.

vidim dosta su podeljena mišljenja u vezi poslednje epizode po netu. ili se ljudima baš sviđa ili im je najslabija. ja pripadam prvoj grupi. volim takve tripove i kapiram da ćemo tek u narednim epizodama polako moći da slažemo kockice i povezujemo o čemu se tu zaista radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da ce biti tako. A ne znam da li sam jedini, ali meni Christian Slater uopste ne izgleda kao neki ozbiljan hakler :D Vise mi je kao neki random lik koji se, eto, zadesio na tom mestu. Pogotovo jos sa onim hipster naocarima, c'mon man. Mada mi izgleda kao lik kome ne bih verovao, sve nesto cekam kad ce da zajebe Eliota. Kako god, svidja mi se lik Eliota, msm da tu ima dosta price, pogotova ta neka njegova veza sa majkom i ocem, mhm.

Edited by Veliko jaje

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa do sad i nije puno hakerisao i bavio se tehničkim stvarima, više je bio mozak iza cele operacije i ideje, dok omladinci sprovode ideju u delo.

 

 

a plus su tu i razne teorije o tome da li mr. robot uopšte postoji. po komentarima sam video baš dosta teorija, od toga da su eliot i mr. robot dve strane istog lika, preko toga da je mr. robot njegov džanki trip očinske figure, pa do toga da niko iz cele hakerske ekipe ne postoji. serija je toliko do jaja izrežirana da niko ne može sa sigurnošću da tvrdi da je njegova teorija tačna, tako da ostaje da se vidi do kraja sezone ili u nekoj od sledećih.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa do sad i nije puno hakerisao i bavio se tehničkim stvarima, više je bio mozak iza cele operacije i ideje, dok omladinci sprovode ideju u delo.

 

 

a plus su tu i razne teorije o tome da li mr. robot uopšte postoji. po komentarima sam video baš dosta teorija, od toga da su eliot i mr. robot dve strane istog lika, preko toga da je mr. robot njegov džanki trip očinske figure, pa do toga da niko iz cele hakerske ekipe ne postoji. serija je toliko do jaja izrežirana da niko ne može sa sigurnošću da tvrdi da je njegova teorija tačna, tako da ostaje da se vidi do kraja sezone ili u nekoj od sledećih.

 

 

 

Znaci neki Fight Club fazon, covece :D To mu na kraju dodje i najlogicnije resenje. we will see

 

Edited by Veliko jaje

Share this post


Link to post
Share on other sites

moja teorija je da namerno navode publiku da misli da se radi o fight club obrtu, a da to nije slučaj (ili da bar nije identično). malo bi bilo prejadno i preočigledno da su odigrali na tu kartu, ipak mi serija deluje malo ambicioznije i inteligentnije od toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jeste ispratili Mr. Robot?

 

Svi se mi nadali da namerno navlače da pomislimo kako će biti fight club rasplet pa da nas iznenade, ali izgleda ne znaju ljudi da smo svi gledali taj film.

 

Edited by Face Of Melinda
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

konačno sam se nakanio da pogledam Bro(e)n, ode prva sezona u roku od dva dana, fantazija od serije

 

valja li šta američka verzija?

 

<3

 

Krece Broen 3 sezona za nedelju dana, to sam shvatio juce kada sam nesto pricao sa drugaricom, i kao cek da vidim kad ce kad ono od septembra krece, ne mogu docekam <3

 

a za tog Mr robota me bukvalno svi truju da gledam, na kraju cu morati, kad ima toliko pozitivnih preporuka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste ispratili Mr. Robot?

Svi se mi nadali da namerno navlače da pomislimo kako će biti fight club rasplet pa da nas iznenade, ali izgleda ne znaju ljudi da smo svi gledali taj film.

 

pa nije da ne znaju, to je bio očigledan omaž. i eliot kad je otkrio, rekao je "vi ste znali sve vreme, zar ne?"

 

i trebao si spojler da staviš, većina ljudi nije gledala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...