Jump to content

Serije koje ste gledali ili gledate - preporuke


Zagrivuk

Recommended Posts

"Yes I can hear you Clem Fandango!", ahaha, od čega sve neće da se napravi uzrečica.

Ali kako sam se ja smejao kada je bio Clem H. Fandango :haha: Ta snimanja na početku epizode uvek budu vrh. Abandon the vessel immediately

 

A kupovina je bila zbog kako izgovara pojedine reči. Televizijon. Brus ForSAJT...ne znam šta još ima, ali svejedno, čini i obične rečenice da zvuče nepredvidljvo. A verovatno ima to i za aroganciju, s tim što mi kod serije nije def toliko zanimljiv sam lik koliko situacije u koje Toast upada.

Ako je tebe kupio zbog ta dva konkretna detalja, preporučujem House of Fools, s tim što je to baš drugačiji zalogaj :D

 

Overiću i mjuzu detaljnije definitivno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima čudan izgovor određenih reči, to je praktikovao i u pređašnjim ulogama. Mogao bih da ga zamislim kako daje glas u radio drami, ili naraciju za audio knjigu.

 

Kada smo već kod Snuff Box-a, najbolji skit iz cele serije, prožima se kroz nekoliko epizoda, a ovde je sve na jednom mestu:

 

Trebalo bi u novoj epizodi Toast-a da otvori seriju sa živim nastupom glavne teme, kaže da se više od toga usrao, nego li od gostiju koji su mu bili u seriji ili pređašnjih nastupa sa bendom i gaža po serijama i filmovima. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko gleda The Knick? Clive Owen glavna uloga, Soderberg rezira. Medicina na samom pocetku 20.veka, a glavni doktor sklon eksperimentisanju i koksu, koga ponekad sece heroinom da bi se skinuo s koksa :D

 

Super je serija, gledam je redovno. Inace The Leftovers druga sezona jako dobra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako niko da pomene Hobotnicu (La Piovra)!? Najbolja mafijaška serija od kad je sveta. Puštali su na RTS-u ali davno je to bilo, još pre bombradovanja. Ko nije gledao, nek' batali šta god da prati trenutno, jer od ovoga bolje nema. Gomila odličnih glumaca, non stop se nešto dešava. Soundtrack je fenomenalan (Ennio Morricone). Ne znam da li je zbog te muzike ili radnje, ali baš je sumorna serija - dao sam drugu da gleda, kaže da ga je bolela glava na kraju jedne epizode.

 

http://www.youtube.com/watch?v=bMaOFdZCLeA

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nikad nisu puštali celu seriju na RTS-u. Korada ubijaju na kraju četvrte, a serija ima 10 sezona. Prvi put od tebe čujem da je sam tražio da ga ubiju, ali moguće... Mada nekako je prirodan sled događaja, dosta se i izvlačio koliko im je mrsio konce. :) To je jedan od najtužnijih momenata na filmu koje sam video. Meni su ok sve sezone, jedino 8. i 9. malo odudaraju. Nisu loše, ali kao da je neka druga serija u pitanju. Ne znam u kojoj se sezoni pojavljuje Nuzzo Marciano, on je car, ta sezona je baš dobra. Nisam mogao da verujem da je taj glumac Bugarin, priča italijanski kao da mu je maternji. Ne sećam se da je ta sezona išla na RTS-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jeste, bio sam baš klinac, ali se sećam

 

odmah posle Hobotnice je na nekoj drugoj stanici išla serija koja se zvala "Zlatne godine", ako se dobro sećam, o nekim starijim ljudima, i to se pratilo

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Koliko je dobra 3 sezona BRon/Broen, mislio sam da ce biti pad u kvalitetu kad se povukao Kim Bodnia, al dobio je dostojnu zamenu, Saga briljira kao i uvek, zakon totalni.

 

kako je dobra 3 sezona!! mada, martin je jaci lik, ali otkinuli su sa ovom sezonom.

 

jessica jones - sjajna serija. ima neki noir vajb, kao detektivske serije od pre par decenija, ali moderno. i ne preteruju da super mocima.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko je dobra 3 sezona BRon/Broen, mislio sam da ce biti pad u kvalitetu kad se povukao Kim Bodnia, al dobio je dostojnu zamenu, Saga briljira kao i uvek, zakon totalni.

 

kako je dobra 3 sezona!! mada, martin je jaci lik, ali otkinuli su sa ovom sezonom.

 

jessica jones - sjajna serija. ima neki noir vajb, kao detektivske serije od pre par decenija, ali moderno. i ne preteruju da super mocima.. :)

 

jel neko gledao man from the high castle? valja li?

Edited by imaginos

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...