Jump to content

Serije koje ste gledali ili gledate - preporuke


Zagrivuk

Recommended Posts

The Wire ima sve. Videćeš kako Baltimore zaista funkcioniše i diše. Likovi su sjajni, od negativaca pa do "pozitivaca", nećeš imati taj dvodimenzionalni osećaj kao u većini serija. već ćeš ih s vremenom zavoleti ili zamrzeti. I izdvoji jedno 2 nedelje za gledanje samo te serije, ništa drugo ne sme da ti smeta kada uđeš u rutinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledam ja billions. sviđaju mi se radnja i likovi, ali me jebe što pola tih stvari oko hedž fondova i ostalih biznis zajebancija ne kapiram. đamati i luis su odlični. pojaviće se i džejms i lars u jednoj od narednih epizoda (ko je pogledao drugu epizodu video je da je luisov lik fan metalike).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mislim da se "konekcija" svodi na ovo :haha:

 

(edit: tek sad skontah, ko nije gledao GF, a možda bi, bolje da ne klikće na klip, mega-spoiler :haha:)

 

http://www.youtube.com/watch?v=821TmxO95iE

 

 

Nego, ja uzeo lately da gledam ponovo Porridge , izuzetna engleska komedija, koja bi, mogao bih da se kladim, bila skoro pa kao Mućke i kod nas popularna da su je preveli. Ima dosta isti štimung, plus što je Ronnie Barker bio maltene mentor David Jason-u (koji ima gostovanje i u Poridžu), a i Beckinsale (glavna sporedna) povremeno može da "zaliči" na Rodnija, i da nije tragično rano preminuo, ne bi mi bilo uopšte nezamislivo ako bi on imao tu ulogu u OFAHu. I humor je sam jako sličan, pa čak i likovi/priče mogu još više paralele da se izvuku. But I digress, pretopla preporuka za seriju.

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ma 'de losa, ko je to rekao nema pojma. Doduse, jeste najlosija, tj pre bih rekao najmanje dobra od prve tri. Ta treca pocinje cini mi se tako sto se Frenk pisa na caletov grob - pravo u centar :haha:

Skinuo sam 4. sezonu, pogledace se cim nadjem vremena. Super je Netflixov trip sa izdavanjem celih sezona odjedanput.

Edited by Џрк

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nova sezona house of cards je odlična, treću nisam gledao jer su je svi napljuvali da je očajna ali ova je tik malo iza prve i druge.

Ako si preskocio,NEGLEDLJIVA je.

Dosadna je toliko da u nekim momentima moras da prekines gledanje,zaboli glava.

Prve 2 fantasticne.Uzdam se u to sto si rekao da je 4. sezona super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...