Jump to content

Serije koje ste gledali ili gledate - preporuke


Zagrivuk

Recommended Posts

Штета ако је тако. :( Најавили 3. и 4. сезону, па ће то, изгледа, тек да буде склепано.

 

РТС најаваио Несбеа, стартује у суботу и ићи ће викендом.

http://www.rts.rs/page/tv/ci/story/18/rts-2/2617718/okupirani.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Legion je kul za sada ali nadam se da ce u drugom fazonu biti 2. sezona, malo zamara to kopanje po secanjima non-stop.

 

2. sezona Expanse je odlicna, prva polovina 1. sezone je malo smarala dok se upoznamo sa likovima ali od tada je super. (Btw. ko ne zna, imaju i knjige prevedene kod nas, mada nisam citao)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Flowers

 

Mene se ovo jako svidelo. Iako sam mislio da će biti neka opet engleska crna komedija, samo je tipa 10-15% komedija, ostalo sve crno :] Inače glumi Olivia Colman (Sophie iz Peep Show) što mi je bio trenutak u kome sam rekao "prodato!", i ona i glavni lik mi baš fes nose seriju, sjajni oboje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Night of je odlicna.

 

Preporucujem. Torturo raznio.

 

Meni najgora i najdosadnija HBO serija koju pamtim. Prve dve epizode odlične, posle katastrofa od pacinga i dosade. Do kraja me je i glavni lik toliko nervirao da mi je više bilo svejedno šta će biti s njim.

 

Osim toga, pogledao sam Westworld i prijatno sam iznenađen, čudi me da se nekako ne priča mnogo više o toj seriji. Posebno imajući u vidu da je duplo skuplja od fakin GoT-a :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa cela fora je da te mind blow na kraju serije, da nemas pojma sta se desava i da ne povezes do samog kraja :)

 

Expanse gledam ko ozeblo sunce, cekam da zavrsim ovu drugu sezonu pa na leto da krenem da citam knjige jer ih imam sve na lageru, a nemam vremena jos uvek da nagazim. Odlican sci fi, taman ima sve sto treba, nije pretenciozna serija da pokusava da se dopadne svima, ima svoju publiku sci fi fanova i to je dovoljno. Sto se mene tice, sci fi serije u venu mi dajte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Flowers

 

Mene se ovo jako svidelo. Iako sam mislio da će biti neka opet engleska crna komedija, samo je tipa 10-15% komedija, ostalo sve crno :] Inače glumi Olivia Colman (Sophie iz Peep Show) što mi je bio trenutak u kome sam rekao "prodato!", i ona i glavni lik mi baš fes nose seriju, sjajni oboje.

 

pogledao prve dve, vrhčina. hvala za preporuku. ljudi kod nas bi trebali da obrate više pažnje na novije britanske serije, ima strašnih bisera koje kod nas niko ne gleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

odgledah The Shield

http://www.imdb.com/...ref_=fn_al_tt_1

 

mnogo dobra serija

bez lepih trenutaka, bez budalaština sa analiziranjem dlaka i krvnih zrnaca, samo ulica

konstantna tenzija tokom sedam sezona, stalno neprijatna atmosfera

 

bolja mi je od The Wire

 

preporuka

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

odgledah The Shield

http://www.imdb.com/...ref_=fn_al_tt_1

 

mnogo dobra serija

bez lepih trenutaka, bez budalaština sa analiziranjem dlaka i krvnih zrnaca, samo ulica

konstantna tenzija tokom sedam sezona, stalno neprijatna atmosfera

 

bolja mi je od The Wire

 

preporuka

rekoh da jebe serija. mada mi ipak poenta wire-a malo bolja :D

 

šteta što sutter više nikada nije snimio tako dobru seriju, sons of anarchy mi je mnogo slabiji.

 

:haha:

 

epizode.png

 

 

 

naravno ima izuzetaka, da ne nabrajam sad (band of brothers, rome i slicno)

ako si gledao westworld, znaš da ovaj grafik veze s vezom nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mrzi me da crtam grafik za westworld, ali u principu crta je sve vreme nisko (sa povremenim sisama) i na kraju skace do daske. jedva sam se naterao da odgledam prve 2-3 epizode koliko je sporo (posle mi se dopalo). ww nije ni izbliza toliko dobar kao sto ga hvale, jedino je produkcija za klasu iznad svega. prica mi je mlaka i spora.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pogledao prve dve, vrhčina. hvala za preporuku. ljudi kod nas bi trebali da obrate više pažnje na novije britanske serije, ima strašnih bisera koje kod nas niko ne gleda.

 

Da, kod nas se ič ne prati britanska produkcija. A još sezone ukupno traju po tipa ~2.5h sve skupa, naš čovek to realno za jedno veče spiči :haha:

 

Iz prošle godine isto za Fleabag kažu da dobra, to će isto nekad uskoro da se overi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Expanse gledam ko ozeblo sunce, cekam da zavrsim ovu drugu sezonu pa na leto da krenem da citam knjige jer ih imam sve na lageru, a nemam vremena jos uvek da nagazim. Odlican sci fi, taman ima sve sto treba, nije pretenciozna serija da pokusava da se dopadne svima, ima svoju publiku sci fi fanova i to je dovoljno. Sto se mene tice, sci fi serije u venu mi dajte.

Dobra baš

zgutah ovih 8-9 epizoda druge sezone za noć :haha:

jedino smara bljutava patetika, ali jebeš ga kada kao da ne mogu bez toga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...