Jump to content

Serije koje ste gledali ili gledate - preporuke


Zagrivuk

Recommended Posts

Dark pokidala iako realno pola stvari nisam pohvatao dok nisam procitao family tree :P

 

The Sinner isto odlicna, jako gadna serija ali ne vizuelno.

 

Sledece na listi Britannia, Altered Carbon i Babylon Berlin.

 

A i ovo deluje kul:

 

http://www.youtube.com/watch?v=saV0SvLl7NE

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Dark pokidala iako realno pola stvari nisam pohvatao dok nisam procitao family tree :P

 

To je najbolje, ako propustiš minut, zeznuo si se, dakle ili gledaš ili ne gledaš :D

 

Ne samo zbog family tree nego detalja koji se pojavljuju itd, gusto je pakovano, kida

 

odgledao neko Black Mirror? ako jeste:

 

 

 

ja razočaran :/ u smislu da su boga oca izreciklirali od starih ideja, u 4. epizodi su se tako brutalno prekopirali da bukvalno uzmeš 4. iz prošle + malo The Lobster priče i eto je nova. naravno, priče su i dalje odlične, vizuelno kidanje standard, ali imaš 6 epizoda (poslednja iz 3. priče) i samo se jedna (5.) ne bavi tim čipovima u glavi, snimanjem sećanja, virtuelnom realnošću... jako je jednolično, a ne želim to od njih posle svih ludosti koje su dosad izbacili, i kako je svaka epizoda bila skroz novi svet za sebe.

 

sve u svemu, da se odgledati naravno, ali sa idejne strane ne očekujte ništa revolucionarno u odnosu na ono što smo već videli.

 

 

aha, i ja sam

 

 

možda sam previše očekivao ali nekako su mi previše obične priče samo sa čipovima u glavi... prva i zadnja su mi najviše ok, s tim što i u njima imam neke zamerke na priču, zadnja scena konkretno, ako njena majka nije mogla više da podnese to što su uradili crnji i zato se ubila - zašto bi kog đavola želela da nastavi da živi u glavi njene ćerke, meni je to ogromna nedoslednost i malo mi je uništilo sasvim solidnu epizodu

 

 

 

Ja sam se otprilike tako osećao prema seriji posle prve dve epizode (prve sezone) i nisam nastavio da gledam...

Poštujem koncept jer tera ljude da se zamisle, ali ja sam progunuo odavno taineki red pill pa mi nije bilo preterano zabavno :azal::maca:

 

 

Malo su mi ideje isforsirane tu i tamo, gluma mi je onako... Nije loše, ali me je mrzelo da nastavim da gledam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma dobra je, to je ona sa biciklima i takmičenjem talenata, ali mi se svejedno nije gledalo dalje

 

zato Parks & Recreation bombonica

20 minuta traju epizode, sarkazma koliko hoćeš, sprdnja sa birokratijom, sjajni likovi, milina jedna od serije

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...