Jump to content

Serije koje ste gledali ili gledate - preporuke


Zagrivuk

Recommended Posts

2 hours ago, Antikristina said:

Aman znam da ne postoji, čitala sam, ubačena je da dočara da je bilo dosta  uspešnih žena u nauci tada, a moraju nekako da je ubace, ne znam samo što vam toliko smeta

kakvu bi ženu volela u seriji

recimo neku uspešnu i krštenu, koja je npr na rukovodećim mestima

ili Nadu Macuru?

Jer ova u seriji je bliže drugoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, Antikristina said:

da li je moguće da samo meni deluje pozitivno

nisam reko da deluje negativno već nerealno

ne mislim pritom da je nerealno tipa nije crnac Armstrong otišo na Mesec nego da nije Armstrong otišo na Mesec fićom

ne znam kako drugačije da objasnim

da snime film u kojem je Armstrong crnac ja ne bih imao problem sa tim. Ali imam problem s filmom u kojem Armstrong fićom ide na Mesec. Jer fića je srpsko auto.

 

ovde stalno insistiraju na nekom realizmu a sve oko radijacije i funkcionisanja državnih institucija im je netačno

meni je ovo sve u svemu disaster film B produkcije u kojem su likovi mogli biti i na brodu koji tone i ne bi se mnogo promenilo u samoj radnji

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

30 minutes ago, Srbin Hamza said:

ili Nadu Macuru?

xe xe lepo ja napisah karikatura xD

 

Ja bih imao problem s filmom gde crnja Armstrong ide na Mjesec, zbog moronskog poriva i namere iz kog je boja na silu zamenjena, ne zbog toga o kojim se bojama radi.

Tj. ne bih imao problem, ne bih gledo xD

 

Ne kapiram odakle više potreba da se pokaže da su ''žene bile pametne i 80ih'', samo kompletan moron može da poriče sposobnost žena da budu naučnici visokog kalibra, a tom moronu ne vredi ništa dokazivati.

 

PC STOP! :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Npr. da zamislimo sad priča kao eto belci su ugnjetavali crnce vekovima, i zbog toga crnci nisu bili u prilici da budu Nilovi Armstronzi, i kao ajde sad da mi damo crnji ako ovako nije bio u prilici, da bar bude u filmu u prilici... Ja mislim da to ne bi prijalo ni crnjama koji gledaju takav film, sem ako su PC bolidi... Takvo rezonovanje je dovodilo do onih akcija gde se crnci, latinosi i azijati uhvate za ruke i ne daju belcima da uđu u školu, ''da vide i oni malo kako je''...

Takvo rezonovanje takođe dovodi do situacije da se belac Srbin izjasni kao Rom da bi dobio džabe prolaz na neki fax, da popuni neophodnu kvotu roma :haha:

 

Ugnjetavanje bilo koje grupe ne bi trebalo da bude (i u normalnim zemljama nije) legalno, al' neće povećavanje koncentracije te grupe u medijima da ispravi istoriju ugnjetavanja... Također to ugnjetavanje treba identifikovati i definisati, da ne mogu svi na #MeToo bandwagon...

Share this post


Link to post
Share on other sites

34 minutes ago, kuruz said:

na sve strane pište smrdljive komunjare

osto si cigan u duši, fake grobaru!

45 minutes ago, Demon Seed said:

odakle više potreba da se pokaže da su ''žene bile pametne i 80ih''

meni nije jasno zašto se zaboravlja na stari dogovor iz kamenog doba, da žene budu lepe i pametne a muškarci da imaju sreće

tolko milenijuma je šljakao dogovor

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 hours ago, bradilko said:

bukvalno mi nije dobro koliko kenjate, a zajedno niste odgledali celu seriju :P

bitno da se našao troll kontra članak na internetima i odma se pravimo šiptarci... opustite se malo

na kojim ste vi drogama ljudi, ovo je goli prosek

ladno bi gledo Bajićevu Ravnu goru 3 puta za redom nego da tvrdim kao neki drogaš da je Černobil dobro snimljena serija

vi se sprdate, ljudi, Dijatlov je povratio kao da glumi u filmu Scary Movie, jeste li svesni vi tih ludorija u seriji?

jbt i Gul poludeo, dolazi i priča da je reaktor maltene Ktulu, ako ste vi isto tako osetili alal vera, ja očigledno nemam toliko mašte da od ovog crtaća zamislim horor

glavni fizičar veze nema no priča da je uranijum isto što i bilion metaka

 

kad već pričate o radijaciji, bolje da brinete o Fukušimi, koja i dalje izliva sranje u okean, ne jedite tunu made in tajlandvijetnam za početak, od Černobila će biti mnogo manje štete

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovu seriju Černobilj ne znam da li ću da gledam, možda nekad, ali ima onaj dokumentarac o ljudima koji tamo žive uprkos radijaciji i zabranama. Sećam se da sam negde proporučivao, pa evo opet. Uglavnom su se vratile neke babe koje nemaju kud i koje su tu navikle, blesave su sve, ne znam da li od radijacije ili nečeg drugog...

0:20 :haha:

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to je već zanimljivo, ti si nepresušan izvor ovakvih boleštija xD

Treba hipsterima i svoj ekipi koja ''voli da odgleda dobar dokumentarac'' da održiš poneko predavanje :blek:

 

Btw ovo što kaže Bata za tunu sam hteo na pravilnoj ishrani nešto da drvim ali neam dovoljno materijala, u suštini ne treba jesti ništa iz konzerve pa i da nije sa pacifika tamo neđe, a tek posle malo detaljnijeg čitanja o Fukushimi jutros mislim da ništa uvezeno iz Azije više neću da pojedem :haha:

I izneverovao sam koliko se Japan obrukao sa saniranjem zagađenja, umeli su to oni mnogo bolje

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

22 minutes ago, Demon Seed said:

u suštini ne treba jesti ništa iz konzerve pa i da nije sa pacifika

što? Čuo sam nešto bakterije jebu svakako, mada šta da jedem onda jbt

marokansku kupujem i tako

Japanci nisu imali komunjare, kojima kad kažeš daj žrtvuj par stotina Srba za čovečanstvo oni lepo izradijašinuju te radnike i začepe zagađenje

a Japanci nemaju kamikaza više, jebiga

i to sad teče, jebe kevu po morskom dnu, kad Godzila izađe 2025.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bakterije su kod konzerve najmanji problem, konzerva po definiciji mora da bude mikrobiološki ispravna, kad ima bakterija, to je incident...

Problem je što se iznutra oblažu bisfenolom A, nađe se još pokoja kancerogena organska supstanca srodna bisfenolu, ne bi me čudilo da ima i ostataka kakvih sumnjivih metala, to je u normalnim zemljama svedeno na minimum minimuma, ali pošto živimo u zemlji koja kad nađe nedozvoljene količine aflatoksina u mleku samo pomeri dozvoljene vrednosti jednu decimalu ulevo, nameće se zaključak...

 

Umeli su Japanci kad izbije sranje da ograde betonom sa svih strana da ne mož sveti bog otac da uđe/izađe i da tako izoluju potpuno okean od zagađivača, sad ne mogu da se setim za koji incident je bila takva intervencija, da l' za Minimata incident ili nešto drugo, moja mila mentorka sa toksikologije je i bila tamo kod njih, radila neki rad na tu temu pa su nam predavali, jes ovo zajebanije i drugačije, ali čitam jutros da je naknadna poplava 2015. kad je bio onaj neki tajfun odnela u okean plastične vreće/kese u koje je bila zapakovana zagađena zemlja i drugi materijali i ostavljeno tako pored. I to je samo jedan od propusta, baš nisam mogo da verujem da su Japanci to dozvolili ustagiebem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...