Jump to content

Serije koje ste gledali ili gledate - preporuke


Zagrivuk

Recommended Posts

U potpunosti se slazem sa tobom, ali i Rogue One je odlican film, s obzirom kako su usrali trilogiju i Solo.

I Rebels serija je koliko toliko ok, mada vecinom je decija i razvucena.

Mandalorian je bas fin omaz atmosfere originalnih filmova, dobar clifhanger je ostavljen za sledecu sezonu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Quote

 

Na jučerašnjem predstavljanju na TCA-u šef programa na HBO-u Casey Bloys imao je nove informacije za obožavatelje Watchmena i Game of Thronesa. Govoreći o potencijalnoj novoj sezoni Watchmena Bloys je potvrdio da sve ovisi o autoru serije Damonu Lindelofu.

"Damon je napravio sjajan posao na prvoj sezoni. Dajemo mu vremena da razmisli što bi sljedeće htio raditi. Javno je rekao da nema više ideja za ovaj svijet [Watchmena], tako da čekamo što će odlučiti. Bilo to nova sezona Watchmena ili potpuno novi projekt. Damon je taj s kojim mi želimo raditi."

Bloys je diplomatski dao do znanja da se Watchmen, barem pod scenarističkom palicom Damona Lindelofa, vjerojatno neće nastaviti, a da HBO ne namjerava raditi seriju bez njega. Sam Lindelof je u nekoliko navrata potvrdio da je on svoju priči ispričao, ali da nema ništa protiv da netko drugi preuzme seriju i da nove sezone prate pristup kakav ima Fargo.

 

pošteno, a nadam se da hbo nisu toliki idioti da naprave fargo od watchmen-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://io9.gizmodo.com/our-first-look-at-the-discworld-tv-show-is-not-what-you-1841061466

Danas sam se zgranuo kada sam video ovaj članak. Prvo nisam znao da se već neko vreme radi na novom serijalu baziranom po Pračetovim knjigama o Ank Morpork straži (Straža! Straža!) i da će od svega toga što se očekivalo da naprave jebeni pomodarski na brzinu sklepani serijal koji će zadovoljiti i sve moguće politički korektne ljude. (jedan od likova koji je patuljak je sada transrodna osoba)

Discworld romani bi zapravo radili na nivou serija i kada bi im se povećao budžet i kada bi zaista crpeli inspiraciju iz samih knjiga i omota koju su dali taj osećaj kako bi to sve zaista moglo da izgleda, iznedrile bi se dobre serije kao u prošlosti koje je BBC pravio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Nisam nešto previše zadovoljan novom Inside No9 sezonom. Ova zadnja, "The Stakeout" mi izvukla solidno prosek, baš mi legla, mali I9 klasik. Ostalo onako, par dobrih ideja, ali neke su usrali sa previše objašnjavanja.

U paraleli mučenje sa Witcherom u toku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fino mi legao Dracula, mislim da je dobar spoj starog i "novog", u smislu da su ubacili pisci svoj pečat liku, malo uzeli igrali se sa pravilima i likovima. Ovaj Beng što glumi grofa mi je odličan, ima malo i Lugosi vibe, i, možda ljudima smeta, jako mi bili dobri one-lineri i ceo taj tongue-in-cheek humor koji su mu pisci dali. Sve u svemu, ko hoće malo drugačijeg Drakulu da gleda, topla preporuka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...