Jump to content

Last.fm


Apeiron

Recommended Posts

jebote vec tri dana mi ne prikazuje na strani track-ove ko je skrobluje... slao sam im mail ali jos nista... valjda ne sljakaju za vikend, tj. tako pise...

Ja sam jednom imao taj problem,tri dana nije nista prikazivalo na sajtu,a uspjesno skrobluje na racunaru...uglavnom,otkrijem da je problem to sto sam mijenjao sifru.Cim sam je promjenio na sajtu,promjenio sam je i na racunaru,na onoj last.fm ikonici...ali je nastao neki problem i nisu mogle da idu informacije na sajt,ko zna zasto.Uglavnom,ako si mijenjao sifru,probaj je ponovo unijeti,promjeniti opet,vratiti staru...nesto radi.

Edited by Defunctus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam jednom imao taj problem,tri dana nije nista prikazivalo na sajtu,a uspjesno skrobluje na racunaru...uglavnom,otkrijem da je problem to sto sam mijenjao sifru.Cim sam je promjenio na sajtu,promjenio sam je i na racunaru,na onoj last.fm ikonici...ali je nastao neki problem i nisu mogle da idu informacije na sajt,ko zna zasto.Uglavnom,ako si mijenjao sifru,probaj je ponovo unijeti,promjeniti opet,vratiti staru...nesto radi.

 

 

nije bilo to, nego samo da kliknem na username u programu...

nikad ne menjam sifru :)

u svakom slucaju hvala :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Meni se onaj baner sa bendovima u delu about me skroz sjebao...pokazuje svega 6 logoa, a neke od tih bendova sam samo par puta slushao...

 

 

Edit: Tachnije, sjebao mi se ceo profil...ima li josh neko slichan problem sem mene?

Edited by power slave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja,videh sad.

Meni se sjebalo pa mi pokazuje neka sranja na top artist i top tracks,i izbacuje mi ono sto izbaci kada sam se tek registrovao "type in some of your favourite artists".

Ali banner sa logoima mi,za divno cudo,normalno stoji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam problema samo jednom pre oko 2 godine kada LastFM player nije hteo da scrobluje pesme ali je to bilo ubrzo reseno. Neki su imali problema sa firewall-om koji je blokirao LastFM softver tako da pesme nisu mogle da budu prosledjene ka serveru ali otvaranjem nekih portova to je reseno.

Jedino me nervira sto ima dosta lose tagovanih pesama/grupa. Ili kada ima nekoliko bendova sa istim imenom pa se svi bore oko toga ciju ce biografiju i slike kaciti :rolleyes:

 

http://www.last.fm/user/pretender381

Edited by Pretender

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...