Jump to content

Last.fm


Apeiron

Recommended Posts

a koji će ti kurac profil po toj logici, da se diviš svojim skroblovima i shoutbox-u? :D

Da se ulogujem kada hoću da se zapljunem na event (ili proverim listu istih), recimo. Da iščačkam similar artist prema onome što mi se sluša, a ne da se pitam zašto mi stoji FBF na home stranici. :P

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što rekoh - i one koje su mi već na spisku, odma' ih vidim sa strane. ;) A za similar artist mi je fora u tome što šetam po svojoj biblioteci, pa čačkam, gde mogu da se setim svega što mi je palo na pamet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro, ali i u library isto uđeš preko home-u jednim klikom :D stvar je što homepage može sve što može i profil, samo ga ljudi zapostavljaju a uopšte nije loš tako da ti prikaže sve na jednom mestu, čak, sa ovim novim redizajnom su prečice do istih stvari i više puta stavili :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro, ali i u library isto uđeš preko home-u jednim klikom :D stvar je što homepage može sve što može i profil, samo ga ljudi zapostavljaju a uopšte nije loš tako da ti prikaže sve na jednom mestu, čak, sa ovim novim redizajnom su prečice do istih stvari i više puta stavili :haha:

Uuu, da, sad se setih kad su svi počeli da pričaju o promeni home stranice, pa kad sam otišao da vidim - džinovske slike, ne mOže se gleda. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvar je u tome što tokom ovih 5 godina, konstantno mi je prva stranica bila moj profil i navikao sam tako da funkcionišem na last.fm-u. Odatle se granam svugde, kako na eventove, kako na ljude, kako na muziku koju slusam i preporuke. Ali najvažnija stvar kod svega toga, je što ako tražim preporuke, uglavnom idem na bendove koje trenutno slušam, ili sam najviše slušao. I tako ne zavisim od bot last.fm preporuka, već je pretražnja mnogo ličnija i efikasnija. Jednostavno navikao sam se da bez home funkcionišem na last.fmu.

 

Što se tiče novih eventova, tu mi je uvek yum, tako da samo odem na temu, link i I`m going. Nema u Srbiji tolko eventova, da moram da pratim last.fm da bi bio u toku.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...