Jump to content

Last.fm


Apeiron

Recommended Posts

vracajte moje posteno zaradjene skroblove prokletnici!

 

Koja droga sekta jebem ti :haha:

 

Nikad se ne registrujem na to, dovoljno iam OCDa u životu i ovako

 

Šta je fora sa love at first shout?

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem ti koje je ovo govno sa followers, sad gledam znaci moji prijatelji su followers i ja ih followujem, ma ne seri :haha: a plus sto se ne vidi sta slusaju.

 

to je za one situacije kad te zaprati neki jadnik, a ti kažeš "ko te jebe, ja kult ti govno" i ne zapratiš ga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta je fora sa love at first shout?

 

5-6 godina je neko nabasao na neku vrh ribu koja je slušala metal abecenim redosledom

sasvim sigurno fejk

 

i ja joj u shoutbox-u ostavio: "do you believe in love at first shout?"

odgovorila je nešto glupavo, tipa: "let me check... ummmmm, no"

 

moraš da daješ šalu i da primaš šalu, kako kaže Žigatar

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde dajte linkove za nesto sto moze u about me u ovom sranju sad, da vidim radi li mi bar to

 

ne radi, probao sam ja.

 

Ima li nešto slično Last.FM-u, jer ovo novo što su napravili me definitivno odvlači da i dalje koristim ovu socijalnu mrežu.

 

video sam da spominju ovaj https://libre.fm/, ali baš deluje siromašno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

5-6 godina je neko nabasao na neku vrh ribu koja je slušala metal abecenim redosledom

sasvim sigurno fejk

 

i ja joj u shoutbox-u ostavio: "do you believe in love at first shout?"

odgovorila je nešto glupavo, tipa: "let me check... ummmmm, no"

 

moraš da daješ šalu i da primaš šalu, kako kaže Žigatar

 

E jesi zafrkant.

 

A zbog shoutboxa je 'shout' uopšte, nisam povezao, nisam nikad imao last.fm...

 

Inače ja imam običaj da slušam muziku abecednim redom po folderima, kad mi se ne sluša ništa određeno :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da ne zalazis u smece folder a..

 

Nekad zađem i u njega, da vidimo hoće li takmičar da pređe u jači folder ili da ide na delete, al' se ne zadržavam dugo, nije zdravo.

 

Ae izreklamiraj malo rym, šta nude?

Ja sam na discogsu popunjavao malo šta imam od diskova, pa me je zamrzelo, razmišljao sam možda i na arhivama to da radim, ali zajebi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nude sta god ti padne napamet.

Imas detaljnu bazu podataka, malo jednostavniju od discogsa, a i ako necega nema lako mozes da dodas, ja tu i belezim sve..

Imas da pravis liste bilo cega, albuma godine, decenije, po omotima bilo sta, ja imam 2015 listu i trpam bilo sta sto me zanima pa mi ne izmakne..

Imas isto prijatelje, i njihovi rejtovi su istaknuti tako da ako poznajes neciji ukus znas sta da slusas..

Kad nesto rejtujes imas na profilu obavestenja da li nesto od tog benda izlazi skoro..

Kad dosta stvari rejtujes imas filtere i onda po zanrovima, ocenama, godini i sl. ti izlista kako hoces, brzo nadjes ako sta zaboravis..

Najbolji deo na sajtu su mi chartovi, stavis kriterijum za zanr, doba i ako hoces drzavu i on ti izlista od albuma sa najvecim ocenama pa do najmanje, nemas pojma sta sam sve nasao tako..

Imas cak i neke automacke preporuke, pun kurac kultova i tamo imam, sve u zavisnosti po tome sta si rejtovao..

Ima i forum, mozes da rejtujes i filmove, a ima i shoutbox :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kuruz:

Zar nema i Winamp Library to?

 

Ne uzbuđuje me taj feature, nego recimo ima sam Windows Explorer 'rating' view opciju, al' ne mož da rejtuješ folder, nego samo fajl, a baš nisam tol'ko prso da rejtujem pesmu po pesmu. Da može folder bio bih oduševljen kad skrolam...

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...