Jump to content

Шах


GAD FORSEJKN

Recommended Posts

  • 8 months later...

Ehhh.. meni je deda stalno govorio da ce da me nauci da igram sah kad sma bila mala... Posle se i odselio a nije me naucio... Verujme da cu to ostaviti za penziju da mogu sa ortacima da smaram na Kalishu :):):):)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:):):):)

 

Ja volim matematiku (ajde dodjite i ubijte me :D), volim i sah... cale me je naucio jer je profesionalni shahista... :D Poceo sam skoro opet da igram i zarazio sam se... pa ako neko voli da igra, daj da se nadjemo na kalishu da podmladimo ekipu... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krenes od Sicilijanke, pa Nimcoviceva odbrana, Damin Gambit i kad sve to savladas (3 otvaranja sa 30 varijanti), vec si spreman/na da se sa matorcima uhvatis u kostac. Sredisnjica naravno vrlo bitna, zavrsnica piece of cake (Ono, topovska, lauferi, pesacka, contra-feux i te fore.

 

Igra bre, eh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskreno, nemam nerve za shah.. To je, po mom misljenju, igra strpljenja a ja extra brzo popizdim.. :)

 

Otpadas... :D:pivopije:

 

Ja sam nekad dobro igrao, ali sad me uopšte mrzi da igram, jer sam postao nervozan i ništa više ne može toliko dugo da mi drži pažnju na istom nivou.

 

Mene sah bas smiruje i skrece mi misli... :da::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene sah bas smiruje i skrece mi misli...

U tome je i stvar, suviše mi skreće i zaokuplja misli, a pored hiljadu stvari koje imam u glavi još mi samo fali da posvećujem pola sata samo i isključivo partiji šaha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U tome je i stvar, suviše mi skreće i zaokuplja misli, a pored hiljadu stvari koje imam u glavi još mi samo fali da posvećujem pola sata samo i isključivo partiji šaha.

 

 

 

POLA SATA ? :D

 

ja bez 2 sata vremena ne sjedam za tablu..

kad kupim kucu, obavezno kupujem sahovski sto :da: i soba ima da se namjesti za te stvari :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...