Jump to content

Omiljeni domaći film?


kuruz

Recommended Posts

jeste stvarno je lik...............

ali ta baba koja sedi u autobusu............ona simbolizuje smrt!!!!!!!!!!!

niko je ni ne primecuje a ni ne vidi............ona jednostavno sibmolizuje smrt koja ce da zahvati taj autobus.........

to simbolizuje baba!!!!!!!!!!!

a i na kraju se i to ispostavi jer je taj autobus pogodjen..........

 

to jos dokazuje koliko je perfektan film "Ko to tamo peva"!!!!!!!!

A ti si to skapirao dok si gledao film, pa na osnovu toga kazes da je genijalno, ili si procitao negde o tome, cuo od nekog...

Rekao bih da je ovo drugo :)

p.s

pardon, napisao si "perfektan"

Edited by ilegalac

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Sve ovo...plus Varljivo leto 68.

A Tesna Koza prvi deo je takodje odlican film...

 

Da znas da sam htela da napisem,ali rekoh da ne bude mnogo...

 

A sto se Tesne koze tice,ovo Bela ladja ili kako vec, sto je trebalo da bude kao neki nastavak, je nesto najgore sto su moje oci ikad  videle.

:puke:

Edited by Margaritha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da znas da sam htela da napisem,ali rekoh da ne bude mnogo...

 

ovo Bela ladja ili kako vec, sto je trebalo da bude kao neki nastavak, je nesto najgore sto su moje oci ikad videle.

:puke:

 

 

To nema veze sa nastavkom, niti je ikad bilo price da to bude...da sa pazljivije bacila oko na likove, videla bi da je Pavić pravio kompilaciju likova sto iz tesne koze, sto iz serije Srecni Ljudi...Ih, najgore...meni je deset puta gore kad vidim one ćelave gejeve iz ''Prison Break'' i ceo koncept serije...ali da se ne udaljavamo od teme...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nema veze sa nastavkom, niti je ikad bilo price da to bude...da sa pazljivije bacila oko na likove, videla bi da je Pavić pravio kompilaciju likova sto iz tesne koze, sto iz serije Srecni Ljudi...Ih, najgore...meni je deset puta gore kad vidim one ćelave gejeve iz ''Prison Break'' i ceo koncept serije...ali da se ne udaljavamo od teme...

 

E ja sam negde citala da treba da bude.I da,primetila sam likove,jedina svetla tacka mi je Ozren.Nema veze,kako god,serija je odvratna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko to tamo peva, Balkanski špijun, Kako sam sistematski uništen od idiota, Kad budem mrtav i beo, Varljivo leto 68, Maratonci trče počasni krug, Nacionalna klasa, Braća po materi (mlogo smešan film!), Laf u srcu i Tesna koža 1, Zazidani, Vrane.......otprilike ovih filmova sad mogu da se setim, ali ima još dobrih filmova iz stare juge....

 

 

edit: jebaga zaboravio sam najbolji film: Bubašinter :rockdevil:

Edited by WIZARD OF GORE

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...