Jump to content

Norma Jean


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 10 months later...

Isuse, kako slabo talentiran bend... Članovi su imali nekad davno nu metal bend (ono znate, dok su nu i rap metal bili u modi, tamo negdje do 2005.) koji je jednako socka bio, sad prešli na ovo... A te trend whores ne mogu smislit... Imaju doduše par finih pjesmic, to im se mora priznat u silnom antitalentu.

Edited by *Nameless*

Share this post


Link to post
Share on other sites

A šta je, po tvom mišljenju, talenat, ako ovima isti nedostaje? Norma je u žanru koji sviraju jedan od najboljih bendova, svirački, idejno, kako god okreneš. Koliko ja znam, The Luti-Kriss, bend koji prethodio Normi Jean, ima malo veze sa Nu-metalom, sa rap metalom nikakve veze nemaju, ali, na kraju krajeva, kakve to uopšte veze ima sa Normom Jean? To što je deo Norme nekada svirao u Luti-Kriss-u nije nikakav parametar na osnovu kojeg možeš da vrednuješ Normu. Primera radi, meni je Eighteen Visions sranje od benda, a iz njega je nastao Bleeding Through, koji je sjajan. Bilo bi totalno glupo da na osnovu njihovih korena tvrdim da je sranje ono što oni rade danas, a pogotovo to ne bih radio pod parolom "oni su pičke, prate trendove, sviraju nešto drugo što je trenutno moderno". To je klinačko razmišljanje, iskreno.

Edited by Sha
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni jesu pičke, oni prate trendove i oni sviraju nešto što je trenutno moderno. Jednostavno, moja osobna stvar, ne mogu takav bend ozbiljno shvatit.

A mjuza im je nenaročita. Sve u svemu - socka bend!

 

Tvoja stvar je tvoj ukus. Meni se ne sviđa, iznio sam i razloge zašto i gotova stvar. :pivopije:

 

A Eighteen Visions je poprilično slab bend također, par finih stvari, al inače niš naročito. Bleeding Through je isto tako bio socka do "This Love, This is Murderous" albuma.

Edited by *Nameless*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne dovodim ja tvoj ukus u pitanje, ali je način tvog rezonovanja malo čudan. Mislim, ako su Norma Jean pičke, onda bi se za 95 odsto današnjih bendova moglo reći da su pičke na kub, s obzirom da je Norma, realno, principijelnija od svih njih zajedno, a i originalnija. No dobro, sve se na kraju svede na lične afinitete. Voleo bih samo da čujem kako to Norma Jean "prati trendove", s obzirom na činjenicu da su ono što sviraju, upravo oni stvorili i inovirali, Teško da mogu da "prate trendove" iz prostog razloga što su oni bili ti koji su jedan od njih-uspostavili. Aj pa :pivopije:

 

Elem:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Sr38L7LLZRw

Edited by Sha

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nameless

 

Koliko spika nema veze sa mozgom...da prate trendove svirali bi metalcore ko svi drugi bendovi na ovom forumu, a ne mathcore (koliko god netalentovan bio) dok niko nije znao sta je to.

Pojavili su se u isto vreme kad i ceo taj drugi talas mathcorea sa dillingerima i ostalima i imali svoj stil...sto ne mogu reci za 90% bendova koje sam skapirao da slushash,a pazi ne vredjam te nishta niti te napadam samo iznosim cinjenice.Dok su se svi lozili na killswitch engage, ovi su sedeli gajbi i vezbali botch i isis i to im se itekako isplatilo.

Edited by darthmoog
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ček, ti skužio šta ja sve slušam po čemu? Po postovima koje ostavljam isključivo na ovom podforumu i nigdje drugo?

 

Da su "postavili" mathcore đir a-a, to znamo obojica da nema veze sa životom. Ne vidim ja tu neki njihov "stil", jer se opet i to svodi na mathcore. Ne vidim ništa originalno u njima, jebiga, a nisam jedini. I jedinstveni su samo jer imaju vokala goreg od ostalih, ak mene pitaš. A što dečki imaju hard-on na Isis i Botch, a šta da ti velim? Imam i ja pa nisam bogom-dan.

 

Općenito, ne čupam si ful toliko žile na metalcore/deathcore/mathcore bendove koliko bi pomislio s obzirom što samo pod new breedom komentiram.

Edited by *Nameless*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...