Jump to content

Fudbalska mafija


Zagrivuk

Recommended Posts

Bitno da Zurnal nije napisao jedan jedini clanak o ovome(osim onoga kad se protive neljudskom hapsenju Dzaje).

 

Kako ih nije sramota da kradu od klubova koji su ih promovisali u heroje nacije.I onda su oni neke Zvezdine zvezde.Sve u zatvor bre.

 

 

Nemoj biti smesan, pa ako napisu nesto lose o pomenutim klubovima, ko ce ih voditi u klupskom trosku na pripreme po egzoticnim destinacijama? Novinari pisanih medija su najpotkupljivija bagra, zapamti to!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ziveli potplaceni zurnalovi novinari. :pivopije:

 

Osim Bjeke,Zeke,Terzica i Piksija iz zemlje zbrisala i Ceca.Jos da odu Matkovic,Vucurovic i Zika Mustikla pa da se ekipa kompletira.

 

Dobro neki su onemoguceni da se pridruze ovom probranom drustvu(Arkan,oni iz Bezanije,tata Bulic...).

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

znači opet će sutra u vestima biti iznenađenja, kao i svakog utorka

 

Pa ne mora da znaci. Neko ko je novinar, moze da raspolaze poverljivim informacijama, takve informacije koje dobijas od odredjenih lica (Uzmi Npr. policiju) ti si zasticen zakonom i niko te ne sme pitati odakle ti takve informacije. To ne moze ni sud, a ni bilo koja sila. Kao psihijatri koji nikad ne razgovaraju o slucaju svog pacijenta, sem ukoliko im taj pacijen to ne dozvoli.

Kao novinar ti nisi duzan da objavis izvor informacija, niti bilo ko sme za to da te pita.

Edited by Misko_Lemur213

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Ej ljudi, pitanje je i koliko je taj Aca Bulić uopšte čist.

 

Železnik, Lavovi - aktuelni predsednik zajednice prvoligaša...koliko mi je poznato njega još nisu čačkali.

 

Kako bre cist?On je bio komesar za regularnost takmicenja,a u isto vreme vlasnik dva prvoligasa i jedine kladionice u kojoj si se mogao kladiti na domacu ligu.Aloooo!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bitno da Zurnal nije napisao jedan jedini clanak o ovome(osim onoga kad se protive neljudskom hapsenju Dzaje).

novinari zurnala su uvek bili subjektivna potplacena bagra....sad samo pokazuju pravo lice u punom svetlu

 

cela Srbija prica kako se konacno hapsi fudbalska mafija i kako padaju lopovske glave a na naslovnoj zurnala izjava Dzajinog advokata nesto i zaboravio sam sta....

 

a ono saopstenje """""delija"""""" stvarno mi se povracalo u tom trenutku....odvratni su - fazon sve je ovo obicna policijska represija :):):):udri::udri::udri:.........grobari su se barem borili protiv svoje mafije

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa o tome i pričam Ravanelli, ali čudi me da taj fegetlija još uvek pliva i nije ''sa druge strane roštilja''

 

Moguće je da ponovo rade sukobi interesa ...

Aca je svjedok saradnik...Sve im je rekao samo da njega ne uhapse.Sad je jedini problem sto su glavni likovi pobjegli iz zemlje.

 

Neko rece da je Ceca pokupila 23 miliona maraka od samo jednog transfera...Koji je to igrac Obilica vrijedio i cetvrtinu te sume? Prodavala je mediokritete pod plastom titule iz 98.Razne Ocokoljice i Grozdice i nakupilo se.Jedino je Lazetic tu vrijedio nesto.Zamislite situaciju da jedna kurvetina ni kriva ni duzna proda cijeli fudbalski tim. :lol:

 

Ali Zeku i Bjeku ako ne uhapse nisu uradili nista.Spominje se cifra od 60 miliona.Da je uzeo par miliona sa strane niko ne bi ni rijec rekao jer je Partizan sa 60 miliona mogao da igra ligu sampiona redovno...A kad se sjetim vazda prodaja igraca i ja se mislim uh dobro je konacno ce imati pare da grade tim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko rece da je Ceca pokupila 23 miliona maraka od samo jednog transfera...Koji je to igrac Obilica vrijedio i cetvrtinu te sume? Prodavala je mediokritete pod plastom titule iz 98.Razne Ocokoljice i Grozdice i nakupilo se.Jedino je Lazetic tu vrijedio nesto.Zamislite situaciju da jedna kurvetina ni kriva ni duzna proda cijeli fudbalski tim

ne ta cifra se odnosi na ukupnu lovu koju je ukrala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko rece da je Ceca pokupila 23 miliona maraka od samo jednog transfera...Koji je to igrac Obilica vrijedio i cetvrtinu te sume?

 

ja sam rekao da sam procitao tu vest na b92.net/sport. mrzi me da trazim sad link, imas tamo fudbal>arhiva, pa vidi, pre par dana je bio tekst. i koliko sam ja shvatio te pare su bile od transfera milana obradovica u lokomotivu. 23 miliona maraka je preracunato u "danasnji" novac oko 10-11 miliona evra. slazem se da je to malo previse, iako je on u to vreme bio i standardni reprezentativac, pogotovo za odbrambenog igraca. na brzinu sam citao tekst, moguce da se kaze da je to novac od svih transfera, ali cini mi se da je pisalo da je samo od tog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceca ce opet malo u zatvor, i ako ce ako je kriva.

Opet ce na Trgu da se okupe njeni fanovi da pisu peticije kao prosli put.

К'о кад су ономад писали петицију за ослобађање Касандре. :) :)

 

worship.gifbrankica.jpg

Наказа са анти - српске телевизије.

 

'Ej ljudi, pitanje je i koliko je taj Aca Bulić uopšte čist.

 

Železnik, Lavovi - aktuelni predsednik zajednice prvoligaša...koliko mi je poznato njega još nisu čačkali.

Сведок сарадник, гарант.

 

Најјачи је Ћурковић.

 

- Да ли знате шта је то систем 3 за 3?

- Не, не знам шта је то.

 

:) :) :) :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наказа са анти - српске телевизије.

 

e brate, ajde ne truj i sportski forum svojim anti-srpskim-pro-srbskim-pro-ruskim-pro-pravoslavnim-obraz-maldic-karadzic-legija-heroji-seselj-anti-evropskim-ustaskim-balijskim-siptarskim-cia-vatikan-hag-kosovo tripovima. molim te.

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

e brate, ajde ne truj i sportski forum svojim anti-srpskim-pro-srbskim-pro-ruskim-pro-pravoslavnim-obraz-maldic-karadzic-legija-heroji-seselj-anti-evropskim-ustaskim-balijskim-siptarskim-cia-vatikan-hag-kosovo tripovima. molim te.

То је иста багра. Нико од њих нама не жели добро.

 

pusti primitivca

Ти, авангардни, одјеби.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Најјачи је Ћурковић.

 

- Да ли знате шта је то систем 3 за 3?

- Не, не знам шта је то.

da to je bas bila fora....i moja sestra zna sta je to.....

 

Curkovic je mi je najsmesniji lik u insajderu.....on prelazi granicu tuznog tj. da ga gledas i mislis se "lopove"....on me samo zasmejava....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...