Jump to content

Catastrophy


grave desecrator

Recommended Posts

UF jbt kolko sam dugo ceko na ovaj demo,koje je ovo klanje od benda,pa ovo nije normalno icon_eek.gif CATASTROPHY je bend iz srbije(kikinde) i osnovan je pocetkom januara 2005 god,pod uticajem ISTINSKIH METAL bendova sa tendencijama stvaranja agresivne,okultne,mracne atmosfere.......trenutno imaju 2 demo snimka "Hierarchy of Hades",i "anticross" a ono sto ovaj bend predstavlja svojim zvukom je nes najiskrenije sto sam cuo na nasoj sceni,jebeno agresivan old school black/thrash icon_biggrin.gif (bas po mom ukusu),sa totalno prljaavim zvukom i vokalom koji zvuci kao kopile vokala FRONT BEAST-a i WITCHTRAP-a,mada su tu primjetni uticaji i drugih metala bendova(judas,desaster,heller,bloodbath,immortal,aura noir,darkthrone,exhorder,infernal majesty) tako su momci iz CATASTROPHY-ja svima dali pravu lekciju ISKONSKOG BLACK/THRASH-a!!!!eto dragi moji metalci imate link za demo pa skinite ako hocete(napomena ovdje fali cetvrta pjesma pod imenom INFERNAL REBELSTORM,mada i ove 3 su klanje totalno)

 

http://rapidshare.com/files/56777744/Ca ... _hades.rar

 

evo i myspace pa poslusajte:

 

http://profile.myspace.com/index.cfm?fusea...endid=258010366

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...
E pozdrav brate, hvala!!

Mi dolazimo kod saleta da snimimo stvar jednu 27.12. pa valjda cemo se videti :D

Sta se radi kod vas?

 

Hej super!

 

Tada uvece radim kao tonac, ali gledacu u toku dana da svratim da vas vidim! :da:

 

Pa nista, za sada se samo vezba, polako usavrsavamo aranzmane novih pesama, koje ce biti na drugom albumu, vezbamo, i tako....opusteniji tempo za sada, pa na prolece nas ceka turneja, pa kad se vratimo kuci odmah posle toga krece snimanje drugog studijskog albuma! A sta sledi posle toga, videcemo :)

 

Hajde brate sve najbolje pa se cujemo i vidimo !!! :rockdevil::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

joj blesfemije bog te jebo :rockdevil: ,koji old skul teferič :twisted: !!!Za mene ne postoji nista ISKRENIJE od ovog benda na ovom bijednom balkanu,drago mi je da ste sredili sve to sa postavom!!!Ja mislim da je vrijeme i da u bosni napravite jednu devastaciju,al cut ce mo se za to!!! I DA samo:

 

CHAINS,LEATHER FOREVER :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
ako moze i meni neki disk da padne u sake,da ne slusam sa spejsa i downloadujem raznorazne stvari...opasna svirka,mrzim te do pakla,svaka cast,energije imate za sve pare /bm/

 

Mozemo da ti posaljemo, samo mi daj adresu.

 

 

oce li taj spot?

 

e radili smo live spot za pesmu anno antichrist, imas na youtube-u, evo ti link

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...